S3 kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 8 aydır s3 kullanıyorum ilk aldığımda coloud marka kulaklığım vardı o bozulunca biraz araştırdım ve sennheiser hd202 aldım. ancak o kulaklığı pcye ve ipade bağladığımda aldığım ses kalitesini s3e takınca hiç alamadım. buna rağmen bi süre devam ettim. ancak en sonunda başka bir kulaklık almaya karar verdim. s3 ile uyumlu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. bütçem macimum 100tl. şimdiden teşekkürler

bnm bulduğum bir model s3ile uyumlumu? iyi ses alırmıyım?
http://www.kliksa.com/urun/sennheiser-cx-300-ii-precision-siyah-kulakici-kulaklik/900177794

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 te acayib kötü bir ses kalitesi var. kulaklıktan değil , telefonun kendisinden kaynaklanıyor. ses kartını en dandiğinden koymuşlar belli. istersen 200000000 tl lik kulaklık al genede iyi ses alamassın emin ol. fakat ben şuna şaşırıyorum , tunein radyo da çok iyi ses veriyor ama s3 ün kendi müzik playerinin sesi berbat.

SerdarGokcen

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cx 200 kullanıyorum telefon aldığımda arkadaşım hediye etti. Poweramp ile hala bangır bangır.

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 8 aydır s3 kullanıyorum ilk aldığımda coloud marka kulaklığım vardı o bozulunca biraz araştırdım ve sennheiser hd202 aldım. ancak o kulaklığı pcye ve ipade bağladığımda aldığım ses kalitesini s3e takınca hiç alamadım. buna rağmen bi süre devam ettim. ancak en sonunda başka bir kulaklık almaya karar verdim. s3 ile uyumlu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. bütçem macimum 100tl. şimdiden teşekkürler

bnm bulduğum bir model s3ile uyumlumu? iyi ses alırmıyım?
http://www.kliksa.com/urun/sennheiser-cx-300-ii-precision-siyah-kulakici-kulaklik/900177794

3,5 mm jak olduğu için hemen hemen piyasada ki her kulaklık olur. Kliksa da ki kulaklığın hassasiyeti iyi ancak bas ve tizlerde nasıl performans verir bilemem. En mantıklısı deneme imkanı bulabildiğin kulaklıklara yönel

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Philips o'nell ya da uptown tavsiye ederim:)

hamzabeys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tereddüt etmen Apple Earpods kulaklıktır..Ben şuan s3 çok rahat kullanıyorum. Tek sıkıntı ses açma ve kapama kulaklık üzerinden yapamıyorum....

Eğer gittigidiyoru takip ederseniz orada kutudan çıkma ürünler var. yok ben teknoa da veya bilkomda alırım diyorasanız 100 Tl verirsiniz...

blttalas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Urbanears 159 lira bütçene uygunsa bence al (Plattan)

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 te acayib kötü bir ses kalitesi var. kulaklıktan değil , telefonun kendisinden kaynaklanıyor. ses kartını en dandiğinden koymuşlar belli. istersen 200000000 tl lik kulaklık al genede iyi ses alamassın emin ol. fakat ben şuna şaşırıyorum , tunein radyo da çok iyi ses veriyor ama s3 ün kendi müzik playerinin sesi berbat.

Katılmıyorum. S3teki ses kalitesi çok güzel.

gazozkapagi37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung S3 ile birlikte bahsetmiş olduğun Sennheiser CX 300-II kulaklığı kullanmaktayım ama Samsung'un kendi müzik playerından memnun olmadığım için Poweramp programı ile kullanmaktayım ve gayet de memnunum.[h=1][/h]