General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.Bu telefon bana özelliklere göre iyi geldi.f/p ürünü gibi.yalnız marka sıkıntı olur mu.Bu telefon alınabilir mi sizcene dersiniz? özelliklerine bir bakın.gayet iyi özellikleri var gibi.

7.59 mm incelik
Android 4.2 JB
1.2 ghz dört çekirdekli işlemci
1Gb ram
312 PPI 4.7 inç HD Super IPS ekran
8 mp ön 2mp arka kamera
DTS sound özelliği
1800 mah batarya
http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery/02.044.1580.0057#

General Mobile Discovery (599 Tl)

Ekran Koruyucu Film Hediye

General Mobile Discovery Açıklaması

12-06-2013%2013-22-31.jpg

İncelik ve şıklık bir arada

General Mobile
Discovery, şık tasarımıyla olduğu kadar Türkiye’deki en ince Android cep telefonu olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 7.59 mm’lik inceliğe sahip olan Discovery, üç farklı renk seçeneği sunuyor. Siyah, beyaz ve mavi renklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
12-06-2013%2014-04-.jpg

12-06-2013%2014-06-43.jpg
Hayatınızı kolaylaştırın

Android’in en son sürümü 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan Discovery’nin üstün kişiselleştirme özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Telefonunuzun daha fazla kişiselleştirilmesini sağlayan bu Android sürümü ile aynı zamanda güvenliğinizi maksimuma çıkartabilirsiniz.

12-06-2013%2014-07-13.jpg
Hızı başınızı döndürecek

Gelişmiş ve hızlı işlemci teknolojisiyle zamanı yakalayın.
1.2 Ghz dört çekirdekli işlemcisi ve 1 GB RAM’i bulunan
General Mobile
Discovery ile yapabileceklerinize inanamayacaksınız.
Diğer işlemcilere göre %50 enerji tasarrufu sağlayan işlemcisi akıcı ve rahat kullanım sağlıyor.
Ayrıca HSPA+ ultra hızlı internet erişimi* ile internetden yüksek çözünürlükteki videoları çok kısa sürede indirebilir, yüksek performansla izleyebilirsiniz.

*42 Mbps’a kadar ulaşan indirme hızı.

Gözünüzün algılayabileceğinden daha fazlası

312 PPI’lık görüntü kalitesiyle gözünüzün
algılayabileceğinden daha fazla çözünürlüğü keşfedin.
4.7 inç HD gerçek renkli ekran ve her açıdan
parlak görüntü sağlayan Super IPS ekranla
hayatınıza farklı deneyimler katın.
12-06-2013%2014-09-41.jpg

02.044.1580.005701.jpg
Tek dokunuş ile hiçbir anı kaçırmayın!

General Mobile
Discovery, sürekli çekim seçeneği ile tek dokunuşla 21 saniyede 99 resim çekmenizi sağlayan benzersiz bir lensle sunuluyor.
8MP otofokus ve flaşlı kamerasıyla mükemmel netlikte kareler yakalayın.
Görüntü sabitleme, yüz ve gülücük yakalama özellikleriyle sevdiklerinizin en mutlu karelerini elde ederken2MP’lik ön kamerasıyla da sevdiklerinizle görüntülü görüşebilirsiniz.

Popüler uygulamalarla sosyalleşin

Facebook, Twitter, Youtube, Gmail, Office, Storeoid, WeChat gibi popüler uygulamaları sunan Discovery ile hayatınızı sevdiklerinizle anında paylaşın. Gelişmiş müzik çalar uygulaması ve DTS Sound özelliği ile yüksek kalitede müzik dinlemenin tadını çıkarın. Ayrıca Discovery ile 3D oyunları daha keyifli oynayabilirsiniz.
12-06-2013%2014-10-07.jpg

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
özellikleri o fiyata göre çok iyi ama bana kalırsa ,
ama bana kalırsa yine bilindik markalardan almakta fayda var .
bu telefonları kullananlar çok az olduğu için bilgi alman , nasıl konusunda fikir sahibi olman biraz zor olabilir.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana göre en iyi Android F/P ürünü Galaxy S3. 2000TL'den bu fiyata indi bence artık tam alınacak telefon.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
telefonun birde çift hat desteğide varmış

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Çok tatlı bir yapısı var youtubede birsürü videosu var telpa garantili ürün bence neden olmasın ekranıda büyük.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
fiyatı ve performansı gayet süper tabiki marka olarak alınır mı bilmem tavsiye edermisiniz?

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
video incelemesinide izledim
600 liraya bence süper fiyatı. neden alınmasın

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefon çıkalı 6 ay olmasına rağmen hiçbir site incelemesini yapmamış. bence bu işin içinde bişey var.

Cagdasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon çıkalı 6 ay olmasına rağmen hiçbir site incelemesini yapmamış. bence bu işin içinde bişey var.

Ben kullanıyorum arkadaşlar gayet güzel telefon tavsiye edilir.
daha 15 haziranda piyasaya çıktı ilk olarak 10 bin adet satıldı (tahminimce sorunları gözlemlemek için) bildiğim kadarıyla kronik arıza çıkmadı.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
valla süper telefonmuş bilmediğimiz bi dalaveresi yoksa bundan bende alabilirim biraz daha bekliyim kullanıcı değerlendirmelerini...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Shiftdelete net ten inceleme bekliyoruz. .. telefon gercekten f/p açısından cok başarılı duruyor

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube_share;OH3chITfcXg]http://youtu.be/OH3chITfcXg[/video]
daha yeni yeni çıkıyor incelemeler :)

Gerçekten iyi bir f/p ürünü olsaydı bu teknoloji sitelerinde incelemeri bulunur demek istedim. bu incelemeler kişisel incelemeler.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bence F/P olarak en iyi telefonlar, Motorola Atrix ve Xperia SP

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bence F/P olarak en iyi telefonlar, Motorola Atrix ve Xperia SP

Xperis sp de f/p sayılabilir ama bu konuda uygun(ucuz) F/p ürünü deniliyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ama 600 tl lik telefon alacaklar gidip alsınlar güzel hakkatten.

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bence sadece özelliğe bakılmaz 600 liraya o özellikte telefon kaliteli kesinlikle olamazzz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Niye böyle önyargıyla yaklaştığını anlamıyorum, bildiğin bir şey varsa paylaş, alınmaz diye bir kesim hüküm niye

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyi f/p olmaya aday bence bu telefon tasarımıda güzel mavi yakışmış ama general mobile yarın öbür sorun çıksa çok uğraşırsın.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bazı arkadaşlar 6 ay oldu çıkalı videolu incelemesi yok diyorlar ama hızlıal.com da şu an ön sipariş topluyor daha oraya gelmemiş.dışarda mağazalarda bulunuyor mu onu bilmiyorum.Yani bu telefonun eski olduğundan emin misiniz yoksa öylesine sallıyor musunuz.Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın.Bende fiyata göre alabilecek durumdayım ama hemen almak istemiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır bazılarını anlamıyorum yok gerçekten başarılısı olsa teknoloji sitelerinde olurdu yok 600 liraya bu özellikte bir telefon kesinlikle kaliteli olamaza vırt zırt birincisi ürünün kişisel değilde denildiği gibi teknoloji sitelerinde incelemeleri mevcut site ismi vermiyorum biraz araştırırsanız öğrenirsiniz bir diğeride ürün yurt dışında satıldığı fiyattan satışa girdi haa tabi siz alıştınız malum markalardan kalııınnn ve damarlı faturalara bukadar uygununu görünce şaşırıyorsunuz ve yediğiniz kazığı sindiremeyip çamur atmaya kalkıyorsunuz bi görün inceleyin kullanın kötüyse ondan sonra gelin söyleyin ..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
bazı arkadaşlar 6 ay oldu çıkalı videolu incelemesi yok diyorlar ama hızlıal.com da şu an ön sipariş topluyor daha oraya gelmemiş.dışarda mağazalarda bulunuyor mu onu bilmiyorum.Yani bu telefonun eski olduğundan emin misiniz yoksa öylesine sallıyor musunuz.Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın.Bende fiyata göre alabilecek durumdayım ama hemen almak istemiyorum.

Telefon haziran ayinda çıktı

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
pM5gz1F.jpg

N8NbAJ5.jpg
XpFJvoF.jpg

İncelik ve Şıklık Bir Arada
Discovery, şık tasarımıyla olduğu kadar Türkiye’deki en ince Android cep telefonu olmasıyla dikkatleri üzerinde çekiyor. 7.59 mm’lik inceliğe sahip olan Discover, üç farklı renk seçeneği sunuyor. Siyah, beyaz ve mavi renklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hızı Başınızı Döndürecek

Gelişmiş ve hızlı işlemci teknolojisiyle zamanı yakalayın. 1.2 GHz dört çekirdekli işlemcisi ve 1 GB RAM’i barındıran Discovery ile yapabileceklerinize inanamayacaksınız. Diğer işlemcilere göre %50 enerji tasarrufu sağlayan işlemcisi akıcı ve rahat kullanım sağlıyor. Ayrıca HSPA+ ultra hızlı internet erişimi ile yüksek çözünürlüklü videoları çok kısa sürede indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Gözünüzün Algılayabileceğinden Daha Fazlası
312 PPI ’lık görüntü kalitesiyle gözünüzün algılayabileceğinden daha fazla çözünürlüğü keşfedin. 4.7 inç hd gerçek renkli ekran ve her açıdan parlak görüntü sağlayan Super IPS ekranla hayatınıza farklı deneyimler katın.

TEKNİK DETAYLAR

İşletim Sistemi : android
Android Versiyonu : Android 4.2 Jelly Bean
OTA (Over the Air) Desteği

Ekran Tipi : 4.7” HD - IPS Geniş Görüntü (178o), Kapasitif Dokunmatik Ekran
Ekran Çözünürlüğü : 1280 x 720 – 312 PPI
Renk Sayısı : 16,7 Milyon Renk

İşlemci: 1.2 GHz Quad Core
Dahili Hafıza: 4 GB
RAM: 1 GB
Harici Kart Desteği : Micro SD ile 32GB'a kadar

Kamera : 8 MP Arka Kamera – Oto Fokus ve Flash ile , 2 MP Ön Kamera
Geo-Tagging, Dokun-Odakla, Görüntü Sabitleme, Yüz ve Gülücük Yakalama, HDR

Standart Özellikler : Titreşim, Eller Serbest
270 Saat Bekleme
12 – 14 Saat Konuşma
40 Saat Müzik Çalma
4.5 Saat Video Oynatma
5.5 Saat Webde Gezinme

pil : 1800 mAh/Lityum-ion
Şarj Girişi : Micro USB
Sensörler : Yakınlık Sensörü, G Sensör, Işık Sensörü, Gyroscope, A-gps, Dijital Pusula

Bağlantılar : EDGE, GPRS, 3G, HSPA+, Bluetooth, WiFi, SMS, MMS, GPS
Frekanslar : 2G network : GSM 850/900/1800/1900 MHz – SIM1 & SIM2 3G network : WCDMA 900/2100 MHz – SIM1
Wifi Desteği : 802.11 b/g/n
E-Posta Desteği : Pop3, IMAP4, SMTP, Exchange Sync, Gmail
Bluetooth Desteği : v4.0

Multi Media Desteği : Video Formatı: MP4,3GP,AVI
Video Çözünürlük: Oynatma – 1920×1080 / Kayıt – 1280x720
Ses Formatı: Oynatma – MP3,WAV,WMA,AMR / Kayıt – OGG,3GP,AMR
Kulaklık Jakı : 3,5mm
DTS Sound Desteği

Uygulama Marketi : Android Market, Storeoid
Standart Uygulamalar : Ofis, WeChat, Youtube, Gmail, Takvim, Hesap Makinası, Alarm, Google Harita, Latitude, navigasyon, Facebook & Twitter Entegrasyonu
Telefon Defteri Kapasitesi : Sınırsız

Ayrıntılı Bilgi ;
http://tr.generalmobile.com/pr/tr/discovery/GmDiscovery.htm

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Şimdi İsmi lazım değil bir yerden İncelemesini izledim.
Hakikaten Güzel alet.
Heleki fiyatınında 599tl.olduğunu duyunca daha çok şaşırdım.
Yani Telefon ihtiyacı olanlar kaçırmamalı derim.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
dh de ayrıntılı incelemesi var :D bu arada bende şaşırdım bu fiyatı duyunca :D kampanya ile 540 civarı alanlar var hatta :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Cihaz kağıt üstünde harika gözüküyor :) video incelemeleri izlemek lazım :)