S4,HTC ONE ve iPhone 5.İsteklerime hangisi uygun?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 5 Temmuz gibi Hollanda'dan akrabam geliyor ve bende telefon getirmesini istedim tamam dedi.Başlıkta belirttiğim gibi bu üç telefon arasında kaldım uzatmadan isteklerime geçeyim.Bu arada forumda diğer konuları izledim ama tam karar veremedim o yüzden kendim açmak istedim.

Arkadaşlar aldığım telefonun beni rahat 2 yıl götürmesini istiyorum yani başım falan ağrımasın o yüzden güncelleme desteğinin iyi olmasını istiyorum bu konuda Apple malum diğer tarafta Samsung kendini kanıtladı ve HTC bu yıl tek amiral gemi olcak ve güncelleme sözü veriyoruz demiş siz daha iyi bilirsiniz yorumlarınıza açığım.5S çıksaydı iyi olurdu ama 15 gün var ve çıkacağı yok gibi :)

-Müzik dinlemek
-Oyun oynamak
-Sosyal medya
-Kamera
-Pil performansı
-Isınmama
-Dayanıklılık

Benim için telefonda önemli umarım karar verebilirim.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?

sdtcnylcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
100 kişi görüyor bir kişi bile bir şey yazmıyor teşekkürler arkadaşlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar, ben note 2 kullanıcısıyım iphone 5ten geçtim note 2 ye ve sana sadece şunu diyorum sakın iphone 5 alma sadece mail,telefon ve mesajlaşma istiyorsan ip5 al ama oyun, güzel bir web performansı, büyük ekran, güçlü işlemci istiyorsan s4 ve one kaldı sadece elimizde, şimdi one çok iyi özelliklere sahip bir cihaz fakat htc nin önceki telefonlarına baktığımızda istikrar pek göremedik one iyi bir cihaz fakat htc ne kadar arkasında duracak yeni bir model çıkartıp çürütecek mi telefonu? bunlar önemli bana sorarsan s4 al kafan rahat olsun her yönden işin güzel tarafı artık yeni nesil telefonlar büyük ekranlı yani düşünme sakın büyük ekranı alışırsın bür süre sonra dışarıda çıkardığında millet vooovv diyor yani apple nin bir espirisi kalmadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar