S4 Camı Kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

E.N.A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar S4'ümü halıya düşürdüm ve iç camı kırıldı yetkili servisdeki kız 600 lira para istiyo 2000 saydım bide 600 lira istiyolar bazı forumlarda gördüm iç cam kırılınca garantiye giriyormuş dogrumu bi bilgisi olan varmı? lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geçmiş olsun kardeşim. iç cam derken s4 de kaç cam var ki ben bitek üstünde corning gorilla 3 var sanıyorum. ona da baya sağlam diyorlar. halıya düşmekle kırılmayacak gibi duruyor drop testlerde ne kadar yükseklikten düştü ki. sana pek cevap veremedim bu konuda çok bilgim yok.r

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dış ekranda bişey yok sadece içdeki ekranda çatlak var ve telefonda şu an ekran yok ve çok yüksekten bile düşmedi 1 metrelik bi mesafeden elimden kaydı ve halıya düştü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
düşürünce kullanıcı hatası sayıyorlar bende s3 aynı oldu karşılamadı ama aldığın tanıdık ise kutudan çıkartırken filan derse olabilir yinede bir dene bende şu anda s4 kullanıyorum kasko varsa kaskoya gönder cep kaskoda yalnız telefon tamir olduğunda garanti dışı kalıyor bence garantiye gönder ücreti karşıla garanti dışı bırakma tamirden sonra garanti devam eder servis harici kimseye verme geçmiş olsun

E.N.A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dış camda sorun yok içindeki ekranda çatlaklar var ve ekran yok çok fazla yükseklikden bile düşmedi 1 metreden düştü

- - - Mesaj Güncellendi - - -

resimleri arkadaşlar
p8vf4.jpg
[/URL][/IMG]

p8vhy.jpg
[/URL][/IMG]

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Sen götür servise baktır, telefonla söylemekle olmaz tabi telefonla aradığını varsayıyıorum servisi. S4'deki ekran çok sağlam benim bildiğim, bırak halıyı betona çarpsa bişey olmaması gerekir.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bencede servise gitmelisin. Keşke TeknoKask yaptırsaydın. Benim S III yere çok düştü bir şey olmadı. Bu telefona olması garip. En iyisi servise götürmek.

E.N.A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Servise götürdüm direk 600 lira hesap çıkardılar dış ekrada bişey yok ama içerden çatlak var bazı forumlarda garantiye girer yazıyo bende burdaki bilen abilere sorim dedim.

E.N.A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı yerlere götürdüm çatlayan yerin anakarta bağlana kablonun olduğu yer dediler anakart bile kırılmış olabiler diyolar kafayı yiycem daha 1 ay oldu alalı.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
s4 kırılır mı yav en sağlam telefon samsung, uzay plastiği artı goril camı. Senin halıda problem vardır halıyı değiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 24 saat bile olmadan düşürdüm kaskom var bakalım napcaklar tek çizik bile yok ama iç cam gitti ekran da..:(

zigmo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl halıymış arkadaş o,geçmiş olsun kardeşim... En sigortalı halı,royal halı :D :D :D... telefonu değiştiremezsen en azından halıyı garantili alırsın :D... Samsungun garanti şartları çok kötü bilginize... hiç birşeyi kabul etmiyorlar...

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nazar değmiş ona. değilse kırmak için çekiç çivi falan lazım :D halı firmasına dava aç istersen :D

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çoğu kişi dalga geçmiş.dalga geçilecek bir konu değil bence.sizinde başınıza gelebilir.bu arada kardeşim geçmiş olsun bende s3 ü kaç kere yere düşürdüm ama bir sorun olmadı hiç çok şükür.buna şanssızlık deniyor.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Gözünü sevdiğimin Samsung e2152 si nerelerden düştü bana mısın demedi :D geçmiş olsun kadeşim

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
çok fazla istemişler... müşterinin telefonu da düşmüştü aynı şekilde biraz alt kısımdan 350 tl istediler... gerçi servisi biz aramıştık o ayrı mesele

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Samsung garanti konusunda çok berbat. En iyi garantiyi Nokia veriyor. Lumia 820 telefonumun ekranı kırıldı ve daha öncesinde de kasasında çizilmeler vardı servise götürdüm adamlar hem ekranı hem kasayı değiştirdiler tek kuruş istemediler.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Aman halıya düşmekten sakın kendini...

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Tebrikler mi diyeyim geçmiş olsun mu bilemedim.
1 aylık telefon...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
geçmiş olsun servise tatlı sert davran garantiye girmesi gerek yoksa tüketici hakem heyetine başvurucam de benim ch@t527 uzun atlama ve yüksek atlama meraklısı olmuştu bir ara kasa ve camı çizik içinde ama ekran kırılmadı çok şükür
servisi ayvayı yerdi confickerbelası'na bulaşsalardı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bugun cebımdenden cıkartırken bı baktım ekran gıtmıs aynı arkadasın kı gıbı ıc camı catlamıs bana kız dıyorkı bır yere vurmussun dedım vursam soylerım o zaman dıyor cebınde sıkısmıs bu kafayı yedım pamıga sarıp dolastırıcakmıyım ben bunu cebıme değilde g...memı sokayım nerde tasıycam ben bunu kısaca banada 500 hazırla dedıler dur bakalım ne zaman cıkıcak

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Her zman diyorum samsung pismanliktir hele s4 tam bi fiyasko Allah tan aldigimda geri iade edip kurtuldumkac aydir one x plus kullanoyorum ne ekran jelatini ne kilif takiyorum en az 100 kez dusmustur daha cizik yok masaallah samsung musterisinin arkasinda durmuyor samsunga musteri degil para lazim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçmiş olsun.
Aynısı olay bugün bana da oldu 1 haftada telefon pert... :)
Bende camı sağlam diye düşünüyordum ama orjinal koruyucu kılıf üzerinden bile düşünce bile kırılabiliyor bazen o kadar SAĞLAM":D
Orjinal Samsung'tan aldım halbuki Grey desem grey değil...
ama adamlar bu işin ticari yönünü düşünüyorlar bir daha da samsung ürünü fean almam! 2,5 lira param gitti akıllandım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende telefonumuuu koruma kabı olmasına rağmenn çok alçakk bir mesafeden düşürdümmm veeee tamamen kırırldııııı bu nasıl oluyorr yaa o kadar iyi olmasına rağmen

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yorumların hepsini okudum.Şaşkınlık içersindeyim şuan.S4 alan herkesin ekran camı kırılmış, çatlamış.En ufak düşmede çatlamalar, kırılmalar oluşmuş.Halbuki çok sağlam diyorlar.En ufak düşmede herkesde aynı sorun meydana gelmişse kesinlikle telefonun tasarımında bir sorun var.Ekranı büyütecez ama telefon boyutu aynı kalsın diye çerçeveyi incelttiler.Şimdide en ufak düşmede ekran kırılıyor.Binlerce mühendisin yıllarca çalışıp hazırladığı, onlarca testlerden geçen bir telefonun bu tür sorunlar meydana getirmesi büyük hayal kırıklığı.Teknoloji gelişiyor, ufacık cihazların içine Dünyalar sığıyor ancak insanları tüketim çılgınlığına itmek içinde üfleme cam gibi telefon yapıyorlar.Ayıptır.Telefon almayacam artık, o duruma geldim.