Iphone 5 mi Galaxy s4 mü almalıyım kararsız kaldım lutfen yardım .. ! :(

Bu konuyu okuyanlar

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar .

Ben iphone 5 veeya Galaxy s4 almaya karar werdım ama hangisini almalıyım karar veremedım :(

1-Oyun oynarken donma ve kasma olmayacak.

2-Oyun ve uygulama yukledıkten sonra kasmayacak (Androidde kasarmıs dıye duydum.)

Şimdiden teşkkürler.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı konu kaç kez açıldı sayamıyorum artık. Büyük ekran istiyorsan S4 al küçük ekran yeter diyorsan iPhone 5 al.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardes bu konu cok acildi cok konusuldu. S4 uygulama performans olarak en iyi teleton suan piyasada ama iphone 5 uygulama ve stabillik acisindan en iyisi. Xperia z suya dayanikli sekil olarak 10 ûzerinden 8 alacak tlefon ama performansta s4 ve iphone5 in gerisinde ama yaz geldi ben denize girerim havuza girerim bir sürü foto video cekerim diyosan en iyisi xperia z tabiki s4 active de cikti ama xperia z nin cok gerisinde yani bu secim sana kalmis alirim 2 3 sene kullanirim diyosan s4 ama yeni bir modelle yeni sezonda degistiririm diyosan iphone 5 ki fiyati cok düsmüyor

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Sırf oyun ve uygulama için kullanacaksan iPhone al yalnız iOS Android kadar özgür bir sistem değil

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaslar .

Ben iphone 5 veeya Galaxy s4 almaya karar werdım ama hangisini almalıyım karar veremedım :(

1-Oyun oynarken donma ve kasma olmayacak.

2-Oyun ve uygulama yukledıkten sonra kasmayacak (Androidde kasarmıs dıye duydum.)

Şimdiden teşkkürler.

İlk önce bir bakıp ondan sonra konu açmanı önerrim direk balıklama daldın

http://forum.shiftdelete.net/samsung/324406-samsung-galaxy-s4-kendi-incelemem.html ( burdan s4 incelemesini )

http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/323226-galaxy-s4-mu-iphone-5-mi.html ( burdanda ıphone 5 ve s4 yorumlarını 80 tane yorum

incelersin

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 5 tartışmasız
tartışmasız diye birşey yok . tartışmasız olsa dünyada satan en çok telefon iphone 5 olurdu , Samsung Telefon satışında %5 gibi bi rakam olurdu ki çok yanılıyorsun...
kardeş iphone çok stabil çalışan bir telefon
uygulamalarda kasma donma , ısınma gibi bir problemi yok ,
s4'te bazı oyunlar kasıyor sebebi ise Full Hd ekran olması tabikide .
s4'ün çözünürlüğü; 1080x1920 gibi bir rakam
iphoneninki 640x1136 gibi bir rakam , arada dağlar var çok az takılmasının sebebi bu
s4 andoridde özgürce herşeyi yapabilirsin , tema indirirsin , launcher indirirsin , menüleri değiştirirsin , bluetooth'un olur vesayre.
2 telefonda kendilerinde en iyi telefonlar ,
küçüklük kibarlık , tasarım istersen iphone
büyük ekran , ince tasarım , özgürlük deersen samsung . bu konuda bir çok konuda açıldı , çok daha bilgi edinmek istersen o konularada bakarsın .
bana kalırsa htc one'yide araştır biraz . bu 2 telefon arasında yarışacak bilecek en iyi telefon bence .

iyi forumlar!

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlar için çok teşekkürler benim de kararim iphone 5 den yana duruyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tartışmasız diye birşey yok . tartışmasız olsa dünyada satan en çok telefon iphone 5 olurdu , Samsung Telefon satışında %5 gibi bi rakam olurdu ki çok yanılıyorsun...
kardeş iphone çok stabil çalışan bir telefon
uygulamalarda kasma donma , ısınma gibi bir problemi yok ,
s4'te bazı oyunlar kasıyor sebebi ise Full Hd ekran olması tabikide .
s4'ün çözünürlüğü; 1080x1920 gibi bir rakam
iphoneninki 640x1136 gibi bir rakam , arada dağlar var çok az takılmasının sebebi bu
s4 andoridde özgürce herşeyi yapabilirsin , tema indirirsin , launcher indirirsin , menüleri değiştirirsin , bluetooth'un olur vesayre.
2 telefonda kendilerinde en iyi telefonlar ,
küçüklük kibarlık , tasarım istersen iphone
büyük ekran , ince tasarım , özgürlük deersen samsung . bu konuda bir çok konuda açıldı , çok daha bilgi edinmek istersen o konularada bakarsın .
bana kalırsa htc one'yide araştır biraz . bu 2 telefon arasında yarışacak bilecek en iyi telefon bence .

iyi forumlar!

HTC yi denedim kötü yani bana göre degil. :S

anndriy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5 al sıfır donma sıfır geçikme güncelleme bekleme gibi bi sıkıntı yok

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
İos yetmıyormu ? Android kasıyormuş ios kasmıyormus bence en buyuk fark bu
Kardeşim artık geride kaldı bu tür olaylar. Aştık biz. Artık Android'de iOs kadar stabil. Hatta daha stabil bile diyebilirim. iOs tek stabil işletim sistemi gibi bir şey aklına asla gelmesin. BlackBerry 10 ve Windows Phone 8 çok stabil iki işletim sistemi bu arada. Kaç tane WP8 incelediysem tek kasılma tek takılma olmadı. iOs kullandığım her cihazda ufakta olsa takılmalar yaşadım. Android 10-15 telefon kullandım. Eski telefonlar çok kasıyordu. Yeni telefonların neredeyse hiç biri kasmıyor. Ama iOs en iyi işletim sistemi diye bir şey yok artık. Bitti o devir. Artık 4 farklı işletim sistemi var. Eğer WP8'in uygulamaları App Store'daki veya Google Play Store'daki gibi çok olursa düşünmeden WP8 diyorum. Ama şimdilik benim açımdan ya HTC One yada Galaxy S IV ama eğer beklersen iPhone 5S çıkıcak çok iyi olacak diyorlar. Ben olsam beklerdim. Hayırlı günler. Bu arada biraz daha araştırıp aç konunu. Çok fazla konu var bununla alakalı. Android'in kastığı yok. Fanboyların uydurduğu şeyler onlar.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim artık geride kaldı bu tür olaylar. Aştık biz. Artık Android'de iOs kadar stabil. Hatta daha stabil bile diyebilirim. iOs tek stabil işletim sistemi gibi bir şey aklına asla gelmesin. BlackBerry 10 ve Windows Phone 8 çok stabil iki işletim sistemi bu arada. Kaç tane WP8 incelediysem tek kasılma tek takılma olmadı. iOs kullandığım her cihazda ufakta olsa takılmalar yaşadım. Android 10-15 telefon kullandım. Eski telefonlar çok kasıyordu. Yeni telefonların neredeyse hiç biri kasmıyor. Ama iOs en iyi işletim sistemi diye bir şey yok artık. Bitti o devir. Artık 4 farklı işletim sistemi var. Eğer WP8'in uygulamaları App Store'daki veya Google Play Store'daki gibi çok olursa düşünmeden WP8 diyorum. Ama şimdilik benim açımdan ya HTC One yada Galaxy S IV ama eğer beklersen iPhone 5S çıkıcak çok iyi olacak diyorlar. Ben olsam beklerdim. Hayırlı günler. Bu arada biraz daha araştırıp aç konunu. Çok fazla konu var bununla alakalı. Android'in kastığı yok. Fanboyların uydurduğu şeyler onlar.

Hocam şimdi biz galaxy s4 e 10-13 tane oyun yuklersek kasmazmı ???

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s4 e oyun yüklemene gerek yok menüler arası gezerken bile , hatta bekleme modunda kameraya geçsen bile takılıyor. Donanımla ilgisi yok hala anlamadılar. işletim sistemi ios gibi değil.

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s4 e oyun yüklemene gerek yok menüler arası gezerken bile , hatta bekleme modunda kameraya geçsen bile takılıyor. Donanımla ilgisi yok hala anlamadılar. işletim sistemi ios gibi değil.

Hocam ben konun basındada belırmıstım oyun yuklemek ıcın ve hızlı olması ıcın dıye . Oyun yukleyemıceksem benım ısıme yaramaz kı :)

Hayır,imkanı yok.

Ama hafızası yeter degılmı ?

XReisX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özür dilerim. Benim kullandığım en üst iOs cihazların hepsinde menü geçişlerinde, oyun kapadıktan sonra arayüzde yaklaşık 4 saniyelik bir donmalar, kameraya girerken 5-10 saniye beklemeleri, neredeyse tüm oyunlarda kasmalar gördüm. Demek ki sorun bende. Bana gelen tüm iOs cihazlar sorunlu Android cihazlar sorunsuz. Benim hatam kusura bakmayın.

Belkıde oyle ben 3gs kullandım o kadar program açtım telefonun ekran pert qıbı bısey oldu daha hızlı daha hızlı tık yok telefonda masallah :)

stabil ney oluyor

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Hocam şimdi biz galaxy s4 e 10-13 tane oyun yuklersek kasmazmı ???
Özür dilerim. Benim kullandığım en üst iOs cihazların hepsinde menü geçişlerinde, oyun kapadıktan sonra arayüzde yaklaşık 4 saniyelik bir donmalar, kameraya girerken 5-10 saniye beklemeleri, neredeyse tüm oyunlarda kasmalar gördüm. Demek ki sorun bende. Bana gelen tüm iOs cihazlar sorunlu Android cihazlar sorunsuz. Benim hatam kusura bakmayın.

Tek stabil çalışan (Ben pek fark etmesem de bu stabilliği) işletim sistemi iOs değil hala anlamadılar.

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Hocam ben konun basındada belırmıstım oyun yuklemek ıcın ve hızlı olması ıcın dıye . Oyun yukleyemıceksem benım ısıme yaramaz kı :)

Ama hafızası yeter degılmı ?

32 Gb'lık versiyonu alırsan,sorun olmaz.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Belkıde oyle ben 3gs kullandım o kadar program açtım telefonun ekran pert qıbı bısey oldu daha hızlı daha hızlı tık yok telefonda masallah :)

stabil ney oluyor
Kararlı. Yani geçişlerde takılmayan, iyi optimize edilmiş, tüm uygulamalarda hiç kasmayan. Demek oluyor :)

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence lumis 920 slmslıdın hem daha uygun hemde kesinlikle daha iyi lumis 925ide bekleyebilirsin 1 aya kadar gelir wpde bu yılda çok değişecek

bence lumis 920 slmslıdın hem daha uygun hemde kesinlikle daha iyi lumis 925ide bekleyebilirsin 1 aya kadar gelir wpde bu yılda çok değişecek