Samsung Galaxy Wonder (I8150) Mobil Ağ Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

korkusuz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi Günler Arkadaşlar Bi Kaç Gündür Bu Soruna Bi Çözüm Bulamadım.. Sorunum Başlıkta Yazdıgı Gibi Mobil Ağ Açılmıyor En Üstte Şebekenin Yanına Gelen 3g Simgesi Gelmiyor.. Telefona Format Attım Yinede Çözülmedi.. Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim....

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

cheyenemehmet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım telefonu kapatma tuşuna uzum basınca veri ag modu etkinmi bir bakarmısın.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayıp sd kartı silince benim de başıma gelen sorun. Google'da hangi hattı kullanıyorusan onun internet ayarlarını arat, karşına gelen konudakileri yap. VPN ile ilgili bir şeydi sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benım tlefon s4 yenı aldım hattımı da bugun kırdırdım hat turkcell ama mobil ağa ulasşıalmrıyor dıyor arama yapmıyor 2g de gecemdım yardım:helpsmilie::helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes *100# yap orda ayarlar var ona gir orda gprswap var ona gir sonra aynı saekilde *100# yap ayarlara gir internete gir gelen yapılandırmaları kur sonra kapatma tusuna uzun basıp mobil ag verisi etkin yap açılırır i günler

G

gökhan inan

SDN Okuru
bendede oldu müşteri hizmetlerini aradım hemen çözdü kimseye götürmenize gerek yok müşteri hizmetlerine durumu anlatın vpn ayarlarını yapılandırıyor size sorun çözülüyor sonra