Windows Live Messenger için Türkçe A-Patch

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Windows Live Messenger için ince ayar yazılımı olan A-Patch'e Türkçe desteği geldi. Birçok önemli ayarı yapmanızı sağlayan yazılımı indirin, sorunlarınızı çözün.

A-Patch isimli küçük yazılım sayesinde, Windows Live Messenger içindeki istenmeyen bileşenlerden kurtulabilirsiniz. Hem bu yazılımı kurmanıza da gerek yok; istediğiniz ayarları işaretleyip bir kere çalıştırmanız yeterli. Bu yazılım sayesinde Windows Live Messenger'daki reklamları kapatabilir, güvenlik sebebiyle alınmayan dosyaların aktarılmasını sağlayabilir ve görünümle ilgili yine birçok değişiklik yapabilirsiniz.

İndirin

:: WLM 8.5 için A-Patch yazılımını indirmek için buraya tıklayın! (Türkçe, 197 KB)

Bilgi için: A-Patch (WLM 9.0 ve diğer sürümler için tıklayın)
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
güzel gelişme Almanca da eklenmiş ayrıca B)

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
reklamlardan kurtulmak için güzel bir yol :)

calvaria

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Çoktandır kullandıgım multi-msn destegiyle beni sevindiren güzel bir yazılımdır A-patch. Türkçe olmasıda ayrı bi güzel olmuş...

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
A-Patch'ın eski versiyonunu kullanıyordum güncellemeye gerek duymamıştım Türkçe olmuş ancak tam anlamıyla istediğim gibi türkçeleştiremiyorlar yani "ı" lar "i" çıkıyor "ş"ler "s" çıkıyor vs bunlar olduğu için hala türkçeleştiremedikleri kanısındayım..