Filmlerin girişindeki yabancı gür sesler

Bu konuyu okuyanlar

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, bir video üzerinde çalışıyorum ve bana bazı sesler lazım. Hani filmlerin başlarında gür ve tok bir tonla söylenen "this summer", "coming soon" sözler var ya işte bunlar lazım. Bunları indirebileceğim veya satın alabileceğim bir link var mı? Şimdiden teşekkürler.

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Onları sound edit programlarıyla temiz bir kayıt alabilme imkanın varsa, ince ayarlarla kendi sesine de uyarlayabilirsin. O seslerin bir kısmı orjinale yakın olsa da birçoğu filtreden geçirilmiş şekilleridir.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
http://finalcutking.com/movie-voice/ siteye gir.

Videonun altında download yazan bir buton var.

hemen o videonun üzerinde e-mail adresi isteyen yer var. Oraya bir e-mail hesabı uydur sitede turuncu bir download butonu belirecek. Onunla indirebilirsin.

705 tane mp3 dosyası var.

zip dosyası boyutu 79 mb

dosya açılınca 200 mb...

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://finalcutking.com/movie-voice/ siteye gir.

Videonun altında download yazan bir buton var.

hemen o videonun üzerinde e-mail adresi isteyen yer var. Oraya bir e-mail hesabı uydur sitede turuncu bir download butonu belirecek. Onunla indirebilirsin.

705 tane mp3 dosyası var.

zip dosyası boyutu 79 mb

dosya açılınca 200 mb...

İndirebildiyseniz farklı bir adrese (mümkünse dropbox, gDrive, SkyDrive gibi bulut sistemlere) upload edip linkini paylaşabilir misiniz? Saniyede 2kb ile iniyor çok saçma.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben de o kadar yavaş inmedi, benim yüklemem zaten yine bir o kadar sürer çünkü upload hızım çok düşük. indirmeyi iptal edip tekrar indirseniz. Çünkü ben de 15 dakika içinde indi aynı dosya.

mstdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de o kadar yavaş inmedi, benim yüklemem zaten yine bir o kadar sürer çünkü upload hızım çok düşük. indirmeyi iptal edip tekrar indirseniz. Çünkü ben de 15 dakika içinde indi aynı dosya.

Süpersin dostum çok sağol.

Herkes hızlı bir şekilde indirsin diye Google Drive linki: Movie Voice King

Benden hızlı davranmışsın görmedim kusura bakma. :)