Internet çekmiyor

Bu konuyu okuyanlar

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben yan komşudan İnternet'i alıyorum, telefonum ful çekiyorken tabletin İnternet'i görüyor ama ''kötü bağlantıdan kaçıldı''diyor. Airties rt-206 v1 modemim'i kullanıp http://www.airties.com/airties-new-technology.asp?dil=tr&id=16&s=2 mesh özelliğini kullanırım diyorum ama komşudan ikinci kabloyu çekemem bunun için benim bir switch almam gerekecek direk tabletten çözebilir miyim?

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiç bir yerde çekmiyor :D

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Mesh özelliğini kullanmak için kablo çekmeye gerek yok ki :)

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok ya espri yapmaya çalışmış :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yardım edin 4.0.4 android kullanıyor bu genel bir sorun 4.0.4'lerde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Okadar parayı tablete boşa verdik ya :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kötü bağlantılardan kaçıldı diye yazıyorsa wifi ayalarından kötü bağlantılardan kaç seçeneğini deaktif et bağntıyı kötü diye yorumluyor ama doğru yorumluyorsa zaten verim alamıcaksın bir nedeni ise tabletin wifi donanımı yetersiz kalıyor olabilir

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kötü bağlantılardan kaçıldı diye yazıyorsa wifi ayalarından kötü bağlantılardan kaç seçeneğini deaktif et bağntıyı kötü diye yorumluyor ama doğru yorumluyorsa zaten verim alamıcaksın bir nedeni ise tabletin wifi donanımı yetersiz kalıyor olabilir
başka yolu yokmu?

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
@TIGUAIN Komşunun modemide airties ise senin modemle eşleştir ve senin modemin DHCP sunucusunu devre dışı bırak tamamdır + Her iki modeminde kablosuz güvenliğini wep veya devre dışı bırakman gerekiyor bilgin olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Donanıma müdahale etmemiz mümkün değil ya modem değiştirilecek 300mbps çekim alanı olan modem alıcaksınız çünkü modeminiz güncelliğini yitirmiş durumda veya mesh ile sinyali kuvvetlendiriceksin ve son olarakda modem anteni değişiyosa güçlü bir anten takıcaksın yada wifi anteni güçlendirmek diye google da aratırsan aluminyum folyolarla bir düzenek hazırlıyosun yansaıtma ile kuvvetlendirildiği iddia ediliyo ki iddia diyorum çünkü uygulamadım