İngilizce Kurs Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar,

Hem mesleki, hem de günlük sohbetler de dahi olsa ingilizcemi geliştirmek amacıyla bir kursa başlamak istiyorum.

Daha önce giden, memnun olan veya olmayan kişiler varsa görüş ve önerilerinizi alabilir miyim?

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben British Time yazılmıştım. 2 kur. Eğitim gayet güzel fakat akşam iş çıkışı gitmek gelmek zor geldiği için dondurdum. Alacak olan varsa satmak istiyorum. Özel mesaj atabilirsiniz.

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dondurulmuş kurs da mı satılıyor yavv :blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
izmirde asistakedmiden bire bir eğitim alıyorum. tavsiye ederim

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
busuu.com da ücretsiz internetten ingilizce ve birsürü dilin kursu var.

selinoz87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben birkaç kurs denedikten sonra britishside’a gittim. Yabancı hocalar sayesinde özellikle konuşma ve konuşulanı anlamada çok iyi seviyeye geldim.

awesomekit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
​okulda broşurlerini dağıtıyorlardı dilko english'in taksim şubesine gidip kayıt oldum. yeri de güzel baya ulaşım sıkıntı olmuyor. hocalarla da birebir ilişkiler on numara. bir de online eğitim paketinden not defterine çantaya hikaye kitaplarına kadar bir sürü hediye verdiler. öğrenciye alakaları baya fazla tavsiye ederim.

bulutgngrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Hem mesleki, hem de günlük sohbetler de dahi olsa ingilizcemi geliştirmek amacıyla bir kursa başlamak istiyorum.

Daha önce giden, memnun olan veya olmayan kişiler varsa görüş ve önerilerinizi alabilir miyim?

Eğer Ankara'daysanız icon dil akademisini tavsiye edebilirim. Abim ingilizce kurslarındaydı ve İngilizcesi baya baya gelişti. Kıskandım hatta ben de başlamayı düşünüyorum :)

afd21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben english time'a gittim izmirde çok iyiydi. b1 seviye ingilizcem vardı, üç kur ders aldım daha sonra erasmusla macaristana gittim. fiyatları da baya uygun 1500 liradan 500 küsür liraya indirim yapmışlardı

Dermani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben istanbulda kadıköy de oturuyorum burda 2-3yere gittim

2 yere kaydoldum ikinci aydan sonra bıraktım

çünkü yalandan dolandan ibaret çoğu bu işi para için yapıyor ya da ben de sorun var bilmiyorum ama en son evime biraz uzakta olsa Erenköy de UDES ingilizce diye bir akedemi buldum.Adamlar öğretiyor kardeşim.

Aha da sitesi:http://www.udesingilizce.com/

Kendi kitapları var değişik bir sistemleri var yani zorla kafama yerleştiriyorlar bilgiyi onun haricinde kursiyerleriyle çok iyi ilgileniyorlar çayınız kahveniz eksik olmaz.Hocaları ülke standartlarının çok üstünde bir gidin görün bence :)