Xperia Z ön camı çizildi fiyatı ne kadar?

Bu konuyu okuyanlar

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar denizde atlama yerlerinde videolara bakarken elimden telefon suya düştü gözlükle hemen 3 4 metre derindeki telefonu aldım, alırken yerden elimden kaydı tekrar tutmaya çalışırken kum veya midye ekranı ufak bi çizdi görmesi çok ama çok zor olsada çok sinirimi bozdu, acaba ne kadara değişirim, gözden 200 lirayı çıkardım sadece ön camı değiştirmek istiyorum.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Merhabalar denizde atlama yerlerinde videolara bakarken elimden telefon suya düştü gözlükle hemen 3 4 metre derindeki telefonu aldım, alırken yerden elimden kaydı tekrar tutmaya çalışırken kum veya midye ekranı ufak bi çizdi görmesi çok ama çok zor olsada çok sinirimi bozdu, acaba ne kadara değişirim, gözden 200 lirayı çıkardım sadece ön camı değiştirmek istiyorum.
Kardeş bildiğim kadarı xperia z de kendinden bir ekran koruyucu var komple ekran değişmez sadece onu değiştirirler yada sen sökersin bildiğin ekran koruyucu sony işini garantiye alıp öyle bir sistem yapmış internette bir araştır istersen.

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
o çizilen ekran değil Sony'nin fabrikada bastıgı ekran koruyucu dragontrailin çizilmesi imkansız :D

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xperia z kullanan kader arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun ama üzülme,canını sıkma camın üzerinde fabrika çıkışlı film var(hatta sony yazısı onun üstünde,filmi çıkarınca sony yazısıda çıkıyor),servis filmi ne kadara değiştirir bilemem ama ekranında bi sorun yok için rahat olsun,sonuçta çizilen film,hatta bırak çizik kalsın,nazarlık olsun..

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bellı bıle degıl dıyosun hemde değiştircem dıyosun ne gereği var kucucuk bışey ıçın takıntı halıne getırme

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
çizilmiştir youtube da baktığım videolarda telefon haşat oluyordu
geçmiş olsun bu sorunu sony yetkili satıcılarıyla çözebilirsin sanırım

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bildiğim kadarı xperia z de kendinden bir ekran koruyucu var komple ekran değişmez sadece onu değiştirirler yada sen sökersin bildiğin ekran koruyucu sony işini garantiye alıp öyle bir sistem yapmış internette bir araştır istersen.

o çizilen ekran değil Sony'nin fabrikada bastıgı ekran koruyucu dragontrailin çizilmesi imkansız :D

xperia z kullanan kader arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun ama üzülme,canını sıkma camın üzerinde fabrika çıkışlı film var(hatta sony yazısı onun üstünde,filmi çıkarınca sony yazısıda çıkıyor),servis filmi ne kadara değiştirir bilemem ama ekranında bi sorun yok için rahat olsun,sonuçta çizilen film,hatta bırak çizik kalsın,nazarlık olsun..

bellı bıle degıl dıyosun hemde değiştircem dıyosun ne gereği var kucucuk bışey ıçın takıntı halıne getırme

çizilmiştir youtube da baktığım videolarda telefon haşat oluyordu
geçmiş olsun bu sorunu sony yetkili satıcılarıyla çözebilirsin sanırım
Arkadaşlar çok sağolun içime öyle su serptinizki birde noktadan ziyade böyle sanki kum tanesi gibi bişe var ekranda böyle minik bi nokta olmuş ortasında, merak eden varsa resimde koyarım orjinal ekranıma bir şey olmasında gerisi yalan vallaha gözüm gibi koruyorum, bilgisayarımı satıp para biriktirip aldım çok titizim üstünde, çok nazar vardı galiba üzerimde ya zaten bu olduktan sonra dedim nazarını attım falan. :D

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar çok sağolun içime öyle su serptinizki birde noktadan ziyade böyle sanki kum tanesi gibi bişe var ekranda böyle minik bi nokta olmuş ortasında, merak eden varsa resimde koyarım orjinal ekranıma bir şey olmasında gerisi yalan vallaha gözüm gibi koruyorum, bilgisayarımı satıp para biriktirip aldım çok titizim üstünde, çok nazar vardı galiba üzerimde ya zaten bu olduktan sonra dedim nazarını attım falan. :D
Dediğim gibi o ekran koruyucu takma kafana koskoca dragontrail ekran var Z de hiçbir şey olmaz :)

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim gibi o ekran koruyucu takma kafana koskoca dragontrail ekran var Z de hiçbir şey olmaz :)

Çok teşekkürler bu arada dışındaki her yerde varmı bu arka cam olsun üstündekiler olsun, gerçi koruyucu kılıf sadece önü gösteriyor gerisi pek önemli değilde telefonun siyah yerinde biraz yaralanmalar var oralara bi çözüm yok galiba.

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Çok teşekkürler bu arada dışındaki her yerde varmı bu arka cam olsun üstündekiler olsun, gerçi koruyucu kılıf sadece önü gösteriyor gerisi pek önemli değilde telefonun siyah yerinde biraz yaralanmalar var oralara bi çözüm yok galiba.
ben ön tarafta var diye biliyorum arka kısmı cam diye duymuştum .

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekranda koruyucu var ama titizlik işte ben hem ön tarafa hemde arka tarafa filmi yapıştırdım,maksat orjinal film çizilmesin,düşünen yapan olursa ön ekrana şeffaf film uygulasın arka tarafada mat uygulasın,arka tarafta mat olunca elde daha rahat duruyor,kaymıyor..

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ön tarafta var diye biliyorum arka kısmı cam diye duymuştum .

ön tarafa baktımda iki kat üst üste olduğu çok belli oluyor, tüm her yerınde 2 kat üst üste şey var neyse önce olsun yeter zaten kılıf alcam yarın bi an önce , bir de telefona format attırsam çok iyi olacak ya telefonu aldığımdan beri huzursuzluk var içimde nedir anlayamadım. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ekranda koruyucu var ama titizlik işte ben hem ön tarafa hemde arka tarafa filmi yapıştırdım,maksat orjinal film çizilmesin,düşünen yapan olursa ön ekrana şeffaf film uygulasın arka tarafada mat uygulasın,arka tarafta mat olunca elde daha rahat duruyor,kaymıyor..
Başta yaptık bir kere salaklık altını çizerek diyorum, dikkatsizlik umursamazlık böyle oluyor. :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
kardeş ben merak ettim koysana şunun bi resmini bakalım 200tlye değermi

CorozeB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia P'nin ekranı 220 tl halamın oğlu yaptırdı Z'yi düşünün artık.Gerçi değişsede fabrika çıkışı gibi olmuyor,servis su geçirmemezlik için garanti vermez.geçmiş olsun

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ben merak ettim koysana şunun bi resmini bakalım 200tlye değermi
dün gündüz olduğu için çektiğim resimlerde belli olmuyor akşam flash ile veya güneşli havada çekmek lazım, eve geçeyim bir resim atacağim net elimde kameram yok.

xperia P'nin ekranı 220 tl halamın oğlu yaptırdı Z'yi düşünün artık.Gerçi değişsede fabrika çıkışı gibi olmuyor,servis su geçirmemezlik için garanti vermez.geçmiş olsun
Kardeş zaten çizilen ekranı değilmiş gittim sordum adam biraz daha harap et öyle çıkar dedi zaten hemen çıkarma dedi.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
dün gündüz olduğu için çektiğim resimlerde belli olmuyor akşam flash ile veya güneşli havada çekmek lazım, eve geçeyim bir resim atacağim net elimde kameram yok.

Kardeş zaten çizilen ekranı değilmiş gittim sordum adam biraz daha harap et öyle çıkar dedi zaten hemen çıkarma dedi.
tamam o zaman resim gelince etiketle beni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Xperia Z 6603 ekran değişimi yetkili serviste 650 TL, tanıdık tamircide 400 TL ama su geçirmezlik özelliği kayboluyor. Ekran çok kolay çatlayıp kırılıyor. Dikkatli kullanın...

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen o kadar sakarsan 1800 tl verip Xperiaz Z kullanma :D 3310 kullanmanı tavsiye ediyorum :D

boraseymen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benımde sony xperia z nın üzerinde bır çatlak oluştu ekran catlamamiş ama catlaklık vardı servıse gönderdim asya telekom 850 TL dedi.... ne yapmalıyım ? bana yardım edermısınız ?

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Yakınlarda iyi bir telefon tamircisi varsa ona sor. Arkadaşımın Galaxy Wonder ı vardı, serviz 250 demiş, telefoncu 80 liraya değiştirdi. Neredeyse altı aydır kullanıyor hiç sorun yok. Elbette telefon garanti kapsamından çıkıyor, bunuda hesaba katmalısın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen arkadasım bende bır telefon tamırcısıne götürmeyı düşünüyorum..... bır ınternet sıtesı varmıs ordan ekran sipariş edılıyormus sitenin adresini verebilirmisiniz ? bilen var mı ?

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1

kırılana kadar bekle acelen ne :)

boraseymen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yakınlardakı bır telefon tamırcısıne sorum ekranının sadece 285 dolar dedi... daha uygun bir fıyata bu ekran bulunmaz mı arkadaşlar ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarkadaslar sonny xperia z kullanıcısıyım telefon 10 cm yükseklikten yere düstu bunların arkası cammiş kırılınca anladım arkası sizin anlayacagınız catladı telde başkabirşey yok degistirmek istiyorum masrafı hakkında bilgisi olan warmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çamı değiştirmene gerek yok anti deprestenmidir nedir iyice dikkat edersen kenar köşelerden görürsün onu kaldırdıgın an sony yazısıda beraberinde kalkar fıttık gibi olur ekran

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
[video=youtube;-pJ_89Ng5D0]http://www.youtube.com/watch?v=-pJ_89Ng5D0[/video]

Kendin çıkarmak istersen buradaki videoyu izle. Hiç servisle uğraşma. Kaliteli bir ekran koruyucu al onu tak.
Bir de bunu çıkarttığında görüş açısının arttığı yönünde iddialar var :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar..
O sony nin ekran koruyucusu ne kadardır acaba sony yazanı ama..
bilen varsa söylebilirmi acaba
teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 aydır z kullanıcısıyım telefon elimden yere düştü ve ön cam çok hafif çizildi acaba koruyucu mu çizildi yoksa ekran mı bide koruyucuyu çıkarınca sony yazısı da çıkıyor mu bilgi verebilir misiniz ?