BlackBerry Q10 Türkiye'de müşterileriyle Buluşmaya hazır!

Bu konuyu okuyanlar

dilokullari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
490x340_Q10.jpg]

Teknolojinin son trendlerini ve cihaz ve telefonlarını müşterileri ile buluşturan T.C'nin öncü operatörü Avea , şimdi de Blackberry 10 işletim sistemiyle çalışan akıllı cihaz serisinin en yeni üyesi BlackBerry Q10’u aylık 33 YTL'den başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor.

Satışa çıktığı ilk andan beri global olarak ve Türkiye Cumhuriyeti'nde çok büyük beğeni toplayan BlackBerry Q10’a sahip olmak isteyen teknoloji meraklılarına Avea İletişim , beyaz ve siyah renk opsiyonlarının dışında 4 değişik teklif ile kendi paket oluşturma ve seçebilme özgürlüğü de sunuyor. Avea Mobil müşterileri ister internet paketi içerisinde ayda 78 Türk Lirası'na; isterlerse herşey dahil paketle 123 Türk Lirası'na, ister tarifeye ek ayda 33 YTL'ye veya 250 MB internet hediyesi ile birlikte 1.999 Türk Lirası peşin fiyatına sahip olabilecekler, kampanya için Avea Blackberry Q10 sayfasını gözden geçirebilirsiniz.

Blackberry Q10 cazip tasarımının yanı sıra içinde barındırdığı teknolojiyle de akıllı telefon kullanımında yeni bir çağ başlatıyor.

Qwerty özellikli keyboardu, 3.1 inçlik dokunmatik ekranı , çift çekirdekli 1500MHz işlemci gücü ile çok daha hem konforlu hem pratik bir akıllı cihaz deneyimi getiren Blackberry Q10, günlük iş takibini de oldukça kolaylaştırıyor. Blackberry Q10’un 8Mega Pixel kamerası ise otomatik fokuslanma fonksiyonu yanında gündüz dış mekan ve iç mekan çekimlerde geceyse loş ışık fotoğaf ve film çekimlerinde kolaylık sunuyor.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/BlackBerryQ10

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
varmı hala BB kullanan lise talebelerinde gördüm sonra battı dediler daha da görmedim

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
BB'ye bu kadar para verenleri hiç anlayamayacağım sanırım!...