Beyler L9 Alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S.a Uzun karar ve incelemeden sonra Lg optimus L9'u almaya karar verdim bakalım ne zamana alacaz :D,telefon sizce güvenilir mi ? LG bu işin hakkını verebiliyormu ??

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S.a Uzun karar ve incelemeden sonra Lg optimus L9'u almaya karar verdim bakalım ne zamana alacaz :D,telefon sizce güvenilir mi ? LG bu işin hakkını verebiliyormu ??

Kesinlikle LG Optimus L9'u öneriyorum . LG ' nın " Halkın telefonu " sloganıyla duyurduğu L9 Fiyat/Performans ürünü.
850 TL Civarında alınabilecek en iyi telefonlardan . LG 'nın yazılım ekibi değişti . Geçen günlerde Jelly bean güncellemesi aldı telefon. Android 4.3 veya 5.0 çıkınca da güncelleme alacaktır. Öneriyorum .

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
daha başka güncelleme alacağını düşünmüyorum ama o fiyata en iyi seçeneklerden.

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle LG Optimus L9'u öneriyorum . LG ' nın " Halkın telefonu " sloganıyla duyurduğu L9 Fiyat/Performans ürünü.
850 TL Civarında alınabilecek en iyi telefonlardan . LG 'nın yazılım ekibi değişti . Geçen günlerde Jelly bean güncellemesi aldı telefon. Android 4.3 veya 5.0 çıkınca da güncelleme alacaktır. Öneriyorum .
Sizde hangi telefon var öğrenebilirmiyim ?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Galaxy s3 veya s3 mini alsana çok zayıf özellikleri hiç bir artısıda yok .s s3 artık çok düştü akakcaeden filan gitti gidiyordan en kötü ihtimal 2. el alırım sapasağlam satanlar var

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Galaxy s3 veya s3 mini alsana çok zayıf özellikleri hiç bir artısıda yok .s s3 artık çok düştü akakcaeden filan gitti gidiyordan en kötü ihtimal 2. el alırım sapasağlam satanlar var
S3 mini'nin daha iyi mi olduğunu söylüyorsunuz yani ?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sizde hangi telefon var öğrenebilirmiyim ?

Bütçene göre . 850-900 TL Arasında en iyi telefon LG Optimus L9'dur .(L9 4.7 inç büyük ekran çok canlı IPS ekran teknolojisi)

950 - 1200 TL Arasında istiyorsan LG Optimus 4X HD öneriyorum . (Nvidia Tegra 3 işlemci 4+1 toplamda 5 çekirdekli çok hızlı ve stabil bir telefon .

Samsung Galaxy S3'den daha iyi olduğu da belli .

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-Optimus-4X-HD-P880-vs-Samsung-I9300-Galaxy-S-III

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya niye şaşırıyorsun zaten olması gereken fiyat bu türkiyede 400tl bir telefonun vergisini ödüyoruz vergiyi silince al sana 900 işte :D
o Zor iş ben l9 alacağım,sadece kalite bakımından sorularım vardı konu geldi nereye :D,ama sen 900'e bulunca bana bi haber et ;) :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
S3 mini'nin daha iyi mi olduğunu söylüyorsunuz yani ?

L9'un s3 miniye göre çok net üstünlükleri var kıyaslamaya bile gerek yok. adı s3 mini olmasa adam yerine koyan olmazdı. Ekranı cacık, bildirim led'i bile yok alette. 900 liraya S3 konusuna gelecek olursak o fiyata ancak paralel ithalat alabilirsin o da belki. Ben l9'u sıfır ve resmi garantili istediğin için önermiştim. Yoksa 900 liraya 2. ele ve paralele girersen neler var neler. Yoksa en iyisi l9

benim tavsiyem magazaya git l9u kurcala, eline almadan hiçbir telefonu alma.

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
L9'un s3 miniye göre çok net üstünlükleri var kıyaslamaya bile gerek yok. adı s3 mini olmasa adam yerine koyan olmazdı. Ekranı cacık, bildirim led'i bile yok alette. 900 liraya S3 konusuna gelecek olursak o fiyata ancak paralel ithalat alabilirsin o da belki. Ben l9'u sıfır ve resmi garantili istediğin için önermiştim. Yoksa 900 liraya 2. ele ve paralele girersen neler var neler. Yoksa en iyisi l9

benim tavsiyem magazaya git l9u kurcala, eline almadan hiçbir telefonu alma.
Bugun teknosa'dan kurcaladım iyice ürün sorunsuz olduğunu düşünüyorum,başından beri ileri zamanlarda sorun yaşarmıyım sadece bunu öğrenmek istiyorum.Sizin yorumlarınızı çok seviyorum mantıklı konuşuyorsunuz esirgemeyin lütfen.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Sorundan kastın ne onu tam anlamadım. Servis dersen lgde dünya markası diğer servisler neyse en az buda öyledir, Güncelleme dersen o fiyata güncelleme alacaklar aldı l9da aldı JB performansıda çok iyi diyolar, malzeme kalitesi dersen s4ün malzemesi bile tartışılıyor eline almışsın elinde kalite hissi versiyorsa olay tamamdır sonuçta bütün telefonlar plastik. Dizayn dersen eline al kurcala dedim onu da yapmışsın e çok fazlada düşünmeye gerek yok bence kafana yattıysa al kullan kardeşim bu fiyata bu telefon alınır.:)

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Samsung galaxy s3 miniyi dusun derim. Rom guncelleme sorunu yasamazsin.

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
malesef bütcem sadece bu kadar kardes anneme L5 hediye edeceğim kendimede L9 alacağım :) cevaplarınız için çok çok teşekkür ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hayırlı uyğurlu olsun. Güle güle kullan. Elinde eskisin. Cebinde eskisin. Güncellemelerin eksik olmasın.