Iraktan samsung galaxy s4 ve s3 getirtmek

Bu konuyu okuyanlar

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese selamlar...öncelikle ihtiyaçtan dolayı telefon almayı düşünüyorum..ilk çıktığında s4 almayı düşündüm sonra nedense s3 işimi görür hissine kapıldım..pek bi numarasını göremedim s4 ün..yenilik dedikleri şeylerde cok ihtiyaç dahilinde degil işin açıkcası..yani temassız kontrol gözle temas felan.kesin bir bilgim olmamakla birlikte aldıgım duyumlar s3 16 gb fiyatının 850 tl oldugu yönünde..sizlerden fikir almak istiyorum hem fiyat hem özellik olarak tabi ırak fiyatı :) simdiden tesekkürler...

bican

Asistan
Reaksiyon puanı
3
orjinal çin çakması uzak dur alırsan anlarsın dediklerimi

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizzat gitmiycm dostm telefoncular getirtiyor zaten..orjinallik garantısını veriyor çakma çıkmadı hiç ve temiz iş yapıyor sağlam çıkıyor ürünleri cogu kisi ordan aldı.ve memnunlar.epey kisi öle yapınca bendede istek arttı tabi.
not: teli ilk gün al kullan baktır ertesi gün parayı getir dedi..tabi birazda tanıdık oldugu icin böle diyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benden de selamlar. Ben de ihtiyaçtan araba almaya karar verdim. Porsche 911 gt3 almaya düşündüm ama sonra nedense gt2 yeter gibi geldi. Gt3 un bi espirisini göremedim. Bi yardim edin de araba alayım.

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafa bulacagına biriktir paranı denkleşirse al...ihtiyaçtan kastımı heralde telefondan faceye girmek diye algıladın sanırım dmı büyük sdn okuru..

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Hiç bulaşmayın derim. Bizim patron rusyadan aldı ucuz diye, bu getirdi kayıt falan ettirdi aynı paraya çıktı. Alacaksanız paralel ithalata o fiyata satan firmaları bulursunuz internette.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Gel abe gel pi milyon :D

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
paraleli de düsüneceğm zaten hayırlısı diyelim düşsün aşşagi iyice fiyatlar bi

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oralar çok ırak sen yakınlardan al temiz al ;)

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurcalarız yakınlarımızıda dört bi yana haber salacm:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadasim ihtiyac yazmisin. millet medyum mu? ne bilecek senin ihtiyacini. Boyle sayisiz baslik aciliyor. Onu mu alsam bunu mu diye. Eger mevcut basliklardan kendinize yeterli cevaplari bulamiyorsaniz, nedir ihtiyaclariniz yazin millet yardim etsin. Yoksa basliginiz milletin espri ihtiyacini giderme basligi olur.

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
milletin espri ihtiyacnı gideriyorsun sanırım..milletten kastın bi sensin iyi bak..medyum olmaya gerek yok saygılı olman daha erdemlice olur. işin esprisine kacarsan bende devam ederdim araba alma jant al diye ki lüzumu yok cunku buna.amacımız akıl fikir danışmaktı saolsunlar bikac sey söyleyen oldu.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Beyler dalga geçiyorsunuz ama evet ıraktan o kadar ucuz oluyor hatta 780TL olduğu zaman da oldu dolara bağlı. Telefon çakma falan değil birebir aynısı. Tek dezavantajı klon imei olduğu için s3lerde güncelleme ile şebeke problemi ortaya çıkıyor ama ona da çözüm bulundu arıza patch ile hallediliyor. S4lerde ise daha bir çözüm yok klon S4 almanı önermiyorum.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
orjinal çin çakması uzak dur alırsan anlarsın dediklerimi

Bu mantikla hareket edersen üc kurusluk telefona on kurus verirsin. Galaxy S4'ü bir cinli arkadas sayesinde ( cinden ) 150 dolara aldim. Telefon kesinlikle cakma degil, imei numarasindan tut herseyine kadar orijinal. Gelecek zamanda iphone 5 satin almayi düsünüyorum.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu mantikla hareket edersen üc kurusluk telefona on kurus verirsin. Galaxy S4'ü bir cinli arkadas sayesinde ( cinden ) 150 dolara aldim. Telefon kesinlikle cakma degil, imei numarasindan tut herseyine kadar orijinal. Gelecek zamanda iphone 5 satin almayi düsünüyorum.

Yok artık bize de getirtebilir misin. :D

walery35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler dalga geçiyorsunuz ama evet ıraktan o kadar ucuz oluyor hatta 780TL olduğu zaman da oldu dolara bağlı. Telefon çakma falan değil birebir aynısı. Tek dezavantajı klon imei olduğu için s3lerde güncelleme ile şebeke problemi ortaya çıkıyor ama ona da çözüm bulundu arıza patch ile hallediliyor. S4lerde ise daha bir çözüm yok klon S4 almanı önermiyorum.
eyvallah üstat tesekkürler..dediğin gibi artık çözülebilecek sorunlar bunlar..aldıgımızda da çözer öyle kullanırız teli...benim sorum bu kadardı aldım cevaplarımı saolun tekrar..forumlarda yazarak porsche 911 gt3 almayı düsünen arkadaslarada yardım edin bol sanslar...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sacmalik maliyeti 249 dolar nasıl 150 dolara orijinal aliyorsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru

galaxy s4 şuan dünyanın hiç bir yerinde 150 dolara bulamazsın. iki ihtimal var ya çakmadır ya da kontratlı telefondur.