Hırsız

Bu konuyu okuyanlar

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yaşım o zaman 13 - 14 idi [şuan 18].
benle birlikte 3 kardeşim var yani 4 kardeşiz 2 ablam birde kız kardeşim var.
saat gecenin 12 'si falan tam hatırlamıyorum ama gece idi.
4 ümüzde ablamın odasındayız film izliyoruz , annem ise salonda uyuyor.
izlediğimiz film adıda tepenin gözleri :D her neyse filmi bitirdik takılıyoruz odada muhabbet falan ediyoruz.
ablam aşağıdan kül tablasını getirmemi istedi.merdivenlerden aşağıya iniyordum ki bir baktım vitrinin çekmecesi açık karıştırılmış bir takım eşya yerlerde.sağıma baktım koridorun ışığı açık.korkmaya başladım tabi 3,5 oldum resmen.hırsızın girdiğini anladım zaten o saatten sonra.anneme baktım yatıyor garibim.sessizce yukarı doğru çıktım ablamlara haber vermek için.yüzüm kaskatı zaten.abla diyorum eve hırsız girmiş şok oldular.biz 4 ümüz aşağıya doğru iniyoruz sessizce , ablam ise mutfaktan bıçağı alıyor.annem kalkıyor sonra diyor ne oluyor ya :D diyoruz anneme eve hırsız girmiş annem diyor ne hırsızmı girmiş tabi uykulu o anki hali komedi zaten her neyse.yavaş adımlarla arka arkaya [o an halimiz komedi zaten :D] arka koridora gidiyoruz oranın ışığı açık çünkü.her neyse o arka koridorun çaprazında ise bir tane boş oda var kullanmıyoruz.hırsız ise oranın penceresinden girmiş pencere ve ışığı açıktı.sonra ablam o odaya doğru gitti pencereden kafasını çıkardı sağa sola baktı birşey yok.sonra işte benim anneannem [nur içinde yatsın İnşallah] bir zamanlar felç geçirmişti sağ kol ve ayağını oynatamıyor zar zor konuşabiliyordu yatalak olmuştu yani anlayacağınız.ilk anneannem'e baktık kadına bişi yaptımı falan diye bir baktık anneannem yorganın altına kadar girmiş.dedik boğdumu kadını falan [Allah göstermesin.]meğersek kendisi çekmiş.korkmuş tabi oda.bu arada hırsız annem'in 2 telefonunuda çalmış yada ablamınkiyle 3 oluyor bu.jandarmayı aradık ne olur ne olmaz diye evi arattırdık.sonra ise diğer ablamın telefonundan annemin telefon numarasını[yani hırsızın çaldığı telefonu] arıyoruz.hırsızla konuşuyoruz olaya koşun ya bu kadarda olmaz :D yanımızdada 2 jandarma var :D her neyse konuşma esnasında hırsız bir dahakine filmi altyazılı izleyin daha iyi fantazi olur falan diyor.ablamda tabi küfür edemiyor yanımızda 2 jandarma :D.bu arada arabanın anahtarı mutfakta bir çelengirde asılı durur hep yeri orasıdır.ablam diyor arabayı niye almadın.hırsız diyor tipim değil ayağımı yerden kesmez diyor :D:D her neyse sonra telefonu jandarmalardan birine verdik hırsızla konuşuyor[oyuna getirmeye çalışıyor] diyor işte ali bizim oradaki benzin istasyonuna gel falan diyor hırsızda diyor yemezler falan :D evet biliyorum jandarma çok acemi :D çok saçma bir oyuna getirme yöntemi.her neyse işte telefonda hırsız diyor bir dahakine tekrar gelecem falan.o günden sonra zaten bir kaç gün uyuyamadım hep sabahladım uyku haram oldu yani çok kötüydü Allah kimseye göstermesin.anneme birşey yapsaydı ? yada anneannem'e ? he bu arada tekrar yukarı çıktık diğer ablamın ve kardeşimin odasına ve annemin odasına baktık giysiler falan hep yerlerde 3 odayada dalmışlar.dalmışlar diyorum çünkü hırsızlar 2 kişiymiş bunuda anlamış olduk.nasıl mı ? evin kapısıda açıktı yani arka pencereden birisi dalmış diğerine evin kapısını açmış ve en önemliside biz odada o kadar muhabbet falan ediyor iken hırsız o odanın kapısına kadar gelip bizi dinlemiş olması tüyler ürpertici farkındayım.ablam kül tablasını bir kaç dakkadan önce isteseymiş demekki kapıyı açtığım an hırsız karşımızdaydı..

evet bu bir hikaye değil gerçektir arkadaşlar sonradan hikaye falan demeyin ;) ama aklımın almadığı şey bilgisayarımı çalmamışlar :D o kadar gerizekalılarmış.bir tane panço montum vardı onu çalmışlar birde anneannem'in saati vardı onuda alıp götürmüşler ve 1 - 2 ayakkabı çalmışlar.işte dediğim gibi birde 2 - 3 telefonu alıp götürmüşler.bu arada o gece başka evlerede dadanmışlar hatta söylentiye göre bir kadının evine girip arabasını alıp 1 - 2 turlayıp tekrar arabanın anahtarını kadının evine girip bırakmaları çok garip dalga geçermiş gibi ve komşumuzun ineğinide çalmışlar :D:D:D sabahleyin o arka odanın penceresinin dışarı kısmından baktım yere 2 tane ayak izleri çamurlu hırsızların ayak izleri oradaydı yani.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
aynen fakat hal böyle olunca film mi yoksa masal mı önemsiz :D

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ula bende yazıcam ya :D Ama hayal olanlardan :)