Yeni telefon almayi düşünüyorum htc one ile samsung arasinda kaldim

Bu konuyu okuyanlar

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeni telefon almayi düşünüyorum htc one ile samsung arasinda kaldim iksinin de özellikleri süper kamera konusunda ikside ayni sayilir fark yok gibi tasarimda htc daha iyi saglam görnümü aliminyum kasa vs hepsinin de +si var fazlasiyla ama kararsiz kaldim htc nin ilk serisinde hatali üretim varmiş ölü pixel ve kasada sorun varmiş bu hatali ürünler çok az ama ya banada denk gelirse diye korkuyorum telefonuda yurt dişindan almayi düşünüyorum şuan kararsizim hangisini alsam daha iyi olur

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben şahsen S4 derim bana daha iyi geliyor.

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen şuan s4 kullanıyormusun kullnaıyorsan memnunmusun bi sorun varmı neleri begendin biraz anlat bize pilinden bahset şu göz sensörü eldivenle dokumatik ekran keyfi ve diger sensörleri iyi çalışyormu

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
S4 kullanıcı yorumları burdan okuyabilirsin biraz geyige vurmuşlar ama olsun :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
HTC ona alıp bi' süre sonra kalırsın öyle yazılımsız.
Galaxy s4, sırf Samsung'un verdiği uzun süreli güncelleme desteği için bile alınabilecek bir telefon.

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
htc bu konuda belki bu telefonda yazılım güncellemis olarak kendini geliştirmemişmidir acaba ben iphone 4s kullnaıyorum iphone bu günceleme işini hakaten çok abartı nerdeyse hergün günceleme geliyodu ve bu ensonki güncellemedn dolayı herkesin wifisi bozuldu benimde öyle ve bundan dolayı yeni bir telefon almayı düşünüyorum iphne özelliklerini kısıtlıyor seni kurallarla sınırlıyor ben bunu istemiyorum özgür olmayı istiyom

mustafaysu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kamera konusunda HTC One, Samsung Galaxy S4'ü çok büyük bir farkla sollar, fakat işlemci bakımından Samsung Galaxy S4 daha iyi bir performans gösterir. Samsung Galaxy S4 ne kadar HTC One'dan güçlü bir telefon olsa da tasarım telefon alırken çok büyük önem taşır. Yazılımda önemli fakat iki telefonun yazılımları arasında büyük bir fark yok, HTC bu telefonu yazılımsız bırakmayacaktır. HTC One Ses kalitesi bakımından, fotoğraf kalitesi bakımından, tasarım bakımından Samsung Galaxy S4'den açık ara önde olduğu için ben HTC One almanı tavsiye ediyorum.

Kamera konusunda daha detaylı bilgi için;

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2192110

http://www.androidcentral.com/megapixels-ultrapixels-samsung-galaxy-s4-versus-htc-one-camera-shootout

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok saol bu güzel di fotograf karşılaştırmaları güzel ama bu kasa ve ölü pixell ler nolucak o konuda napmalıyım