Aşik oldum...

Bu konuyu okuyanlar

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar sorunumu bu forumda yazayimmi yazmayayimmi diye çok gidip geldim.ama durum çok vahim.Ben de bu foruma güvendiğim için buraya yazdim mecburiyetten.bir yalnişlik yaptiysak affola.evet şimdi gelelim sıkıntıma...
Gerçekten ciddi düşündüğüm birisi var.ve aşkim için her şey yapmaya hazirim.Biz 11 aydir tanişiyoruz,gayet samimi bir muhabbetimiz var.ama genellikle facede sohbet ediyoruz.hemde sıkı sık. hayatta çok fazla görüşmek nasip olmadi.ben bu kiza açildim ve duygularimi söyledim.olumlu cevap beklemiyordum.ama açilmaktaki amacim hayatta da buluşup onu daha yakindan tanimakti.olumsuz cevap aldim.bana 'keşke bunlari söylemeseydin' Benim için böyle şeyler çok zor dedi' dedi.Muhabbetimizi Faceden çikarmak için tek bir şansim var onu çok iyi değerlendirmem gerekiyor.Bana karşi boş olup olmadiğini anlamanin bir yolu varmı yokmu ?şu aynen ayni samimiyetle devam ediyoruz ama benim durumum çok kötü. Sizce ne yapmam gerekiyor ?
Zaman ayirip okuduğunuz ve vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle yaş kaç?
Ve kesinlikle "biz 11 aydır konuşuyoruz, bayağı vakit geçti" tarzı şeyleri unut.

Ben 2 yıl biriyleydim, 222 yıl yetecek kadar gururum, kalbim kırıldı. Kalmadı hiçbir şey, bütün sevmelerimi onun için kullanmıştım, hepsi bitti. Benim yapabileceğim bu saatten sonra sanırım görücü usulüyle öylesine birini bulup yan yana yaşamak olacak.

Yerinde olsam eğer kabul etmemişse tamamen mesaj yazmayı bırakırdım, kızı silme profilinden, ama sen mesaj atma, o atsın. Onunla ne tam olumlu konuş, ne de tam olumsuz konuş, cevaplarınla onu hep arada bırak. Bırak ne dediğini anlamak için saatlerce düşünsün.

Kızların genel özelliğidir, ilgi gösterirsen sana bakmazlar.

Şunu da çok iyi anladım ben, bi' kızı elde etmenin dış görünüşle alakası yok.

Bu arada, samimiyetimize güvenebilirsin, bu konu için iyi bi' forumdasın.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kaptan bu devirde kiz işi b.k işi bosver oluruna birak bak rahatina ben de zamaninda ciddi düşünmüştüm ben de faceten konusmustum ama her sey güllük gulistanlik olmugor kendi hayatina bak

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle yaş kaç?
Ve kesinlikle "biz 11 aydır konuşuyoruz, bayağı vakit geçti" tarzı şeyleri unut.

Ben 2 yıl biriyleydim, 222 yıl yetecek kadar gururum, kalbim kırıldı. Kalmadı hiçbir şey, bütün sevmelerimi onun için kullanmıştım, hepsi bitti. Benim yapabileceğim bu saatten sonra sanırım görücü usulüyle öylesine birini bulup yan yana yaşamak olacak.

Yerinde olsam eğer kabul etmemişse tamamen mesaj yazmayı bırakırdım, kızı silme profilinden, ama sen mesaj atma, o atsın. Onunla ne tam olumlu konuş, ne de tam olumsuz konuş, cevaplarınla onu hep arada bırak. Bırak ne dediğini anlamak için saatlerce düşünsün.

+1. Fazla üstüne düşme, kızlar için önemli olan zor olanı elde etmektir. Dış görünüş olayında da, onun da etkisi vardır ama cidden çok fazla değil.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Yaşim 22.daha önce de beraberliklerim oldu ama bu çok farkli gerçekten.Şimdi farkettim kizi beynimde o kadar yükseklere koymuşum ki artik indirmesi çok zor gözüküyor.Ben de dediğiniz gibi yapacağim kaçan kovalanir misali :) .Ben de önceleri sizin gibi düşünüyordum görücü üsulu filan ama aşk geliyorum demiyor.Hayirlisi İnşallah diyip beklemedeyim.

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=325419]nikney[/MENTION] dostum doğru söylemiş. Hemen kaçan kovalanır muhabbetine bağlama ama onu umursama ama tarzınla, yaşantınla onun gözünde vazgeçilmez, ulaşılmaz ol. Gerekirse bir ütopya kur ona inansın bırak zaten o bile fark etmeden yaklaşır sana. Bağlanmamaya çalış, bırak o an öyleyse öyle olsun. Kadınlar gizemi sever, çünkü gizem merak uyandırır :rolleyes:

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
@nikney dostum doğru söylemiş. Hemen kaçan kovalanır muhabbetine bağlama ama onu umursama ama tarzınla, yaşantınla onun gözünde vazgeçilmez, ulaşılmaz ol. Gerekirse bir ütopya kur ona inansın bırak zaten o bile fark etmeden yaklaşır sana. Bağlanmamaya çalış, bırak o an öyleyse öyle olsun. Kadınlar gizemi sever, çünkü gizem merak uyandırır :rolleyes:
Hocam Ütopya derken mesela ne olabilir.tam anlayamadim da.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
Öncelikle yaş kaç?

nikney kardeşim seninle biz daha yakından tanışıp knonuşalım tavsiyelerini alabilirim. durumumuz yaklaşık sayılır.

bu arada @Emrah000,aşk sevgi vs böyle konuşmayla olmuyor. tanıman lazım gerçek hayatta. kalbin sever de aklına uyacak birisi mi ?

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
nikney kardeşim seninle biz daha yakından tanışıp knonuşalım tavsiyelerini alabilirim. durumumuz yaklaşık sayılır.

bu arada @Emrah000,aşk sevgi vs böyle konuşmayla olmuyor. tanıman lazım gerçek hayatta. kalbin sever de aklına uyacak birisi mi ?
Aklima uyacak birini ararsam 10 kez hayat yaşasam bir kiz bulamam herhalde :) ama aşk bu sorunu çözüyor.haklisin konuşmakla olmuyor.gerçek hayat çok önemli .Ben de işleri gerçek hayata taşimak istiyorum ama kizin üstüne gitsem bi dert girmesem ayri bi dert.ben şu an işi gerçek hayata taşimanin yolunu ariyorum.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
kızı tanıyan sensin. bişeyler biliyorsundur hakkında bunları kullanmaya çalış. ne bileyim mesela ortak arkadaş vs ile süpriz olarak çık karşısına gir hemen sohbete... kendince bir senaryo bul. biz burdan ne kadar desek de herkes unique/biricik'dir. benim dediğim sana/ona uymayabilir. sen burda fikrini söylersin fazla onun üzerine konuşuruz. ama ortak arkadaşın varsa kız ve bu konular hakkında bilgi öğrenmeye çalış.

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım forumdaki arkadaşlar beni yakından tanır yazılarımı'da ara ara da olsa takip eder benim bu konuda yaşanmışlıklarım ve tecrubem bir hayli fazla, sana şunları söyleyebilirim fazla üstüne düşme serbest bırak istediği zaman sana mesaj atsın sakın yazma arada bir sana mesaj atarsa gör ama cevap yazma kız seni düşünsün, kişiliğini çözemesin çözemezse bir süre sonra beraber çözülürsünüz zaten fazla kafaya'da takma yaşın eğer küçükse 17-18 yaşlarındaysan hayatının baharını yaşamanı tercih ederim. En azından kendi adıma konuşayım, ben öldüm sen ölme :) Kendine iyi bak kardeşim

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
faceten sevgi mi olur geç onları geçççç istersen 10 sene konuş ona çıkmak sevmek denmez aciz insanların işi o

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşım forumdaki arkadaşlar beni yakından tanır yazılarımı'da ara ara da olsa takip eder benim bu konuda yaşanmışlıklarım ve tecrubem bir hayli fazla, sana şunları söyleyebilirim fazla üstüne düşme serbest bırak istediği zaman sana mesaj atsın sakın yazma arada bir sana mesaj atarsa gör ama cevap yazma kız seni düşünsün, kişiliğini çözemesin çözemezse bir süre sonra beraber çözülürsünüz zaten fazla kafaya'da takma yaşın eğer küçükse 17-18 yaşlarındaysan hayatının baharını yaşamanı tercih ederim. En azından kendi adıma konuşayım, ben öldüm sen ölme :) Kendine iyi bak kardeşim

Zaten 17 18 yaşlarimda hayatimin baharini yaşadim.şu an da acisini çekiyorum galiba :laugh:
bende dediğiniz gibi yapiyorum.kaçan kovalanir misali.teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

- - - Mesaj Güncellendi - - -

faceten sevgi mi olur geç onları geçççç istersen 10 sene konuş ona çıkmak sevmek denmez aciz insanların işi o

yapma ya :laugh: sen iyi biliyorsun bu işleri galiba

Son mesajlar