Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Acaba magazin dünyasının ünlü isimleri hangi takımı destekliyor? İşte tuttukları takımlar...

İbrahim Tatlıses: Ünlü türkücü de koyu bir Fenerbahçe taraftarı. Bu tercihini ekrandan da sık sık dile getiren sanatçı, Fenerbahçe maçlarını dostlarıyla birlikte kalabalık ortamlarda izlemeyi seviyor. Ünlü sanatçı, Fenerbahçe kazandığı zaman, çevresindeki herkese kebap ısmarlıyor.

Orhan Gencebay: Galatasaray

Sibel Can: Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Sibel Can'ın en büyük haftasonu keyfi eşi ve çocuklarıyla birlikte evinde Fenerbahçe takımının maçlarını izlemek. Özellikle derby maçlarında ekranın karşısına Fenerbahçe formalarını giyip oturduklarını söyleyen Can, Alex ve Carlos'un futbolunu çok beğeniyor.

Yılmaz Erdoğan: Beşiktaş

Özlem Yılmaz: Genç oyuncu, Fenerbahçe'nin İstanbul'daki tüm maçlarını tribünden izleyecek kadar koyu bir taraftar. Güzel oyuncu, "Her seferinde maçtan eve döndüğüm zaman sesim bağırmaktan kısılmış oluyor" diyor.

Kadir İnanır: Fenerbahçe

Müslüm Gürses: Galatasaray

Acun Ilıcalı: Fenerbahçe

Serdar Ortaç: Galatasaray

Ajda Pekkan: Fenerbahçe

Hülya Avşar: Beşiktaş

Gülben Ergen: Fenerbahçe

Hande Yener: Fenerbahçe

Ebru Gündeş: Fenerbahçe

Pınar Altuğ: Galatasaray

Seda Sayan: Fenerbahçe

Tarkan: Fenerbahçe

Özcan Deniz: Galatasaray

Necati Şaşmaz: Galatasaray

İpek Tuzçuoğlu: Fanatik bir Galatasaray taraftarı. Ünlü oyuncu ekran başında Galatasaray maçlarını izlerken heyecandan kendidisini kaybedip coştuğunu söylüyor.

Ebru Şallı: Ünlü manken taraftarı olduğu Beşiktaş'ın önemli bir maçı olduğu gün takımının formasıyla dolaştığını söylüyor. İki tane forması olduğunu belirten Şallı, “Beşiktaş yenilince arkadaşlarım, 'o takımı bırak' diye takılıyorlar ama Beşiktaş'tan vazgeçmem" diyor.

Aysun Kayacı: Galatasaray

Mustafa Sandal: Beşiktaş

Nurgül Yeşilçay: Galatasaray

Kaynak

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hülya Avşar gerçekten Beşiktaşlıysa ben bu takımı tutmam.O saftirik elmır bozuntusuyla aynı takımı tutamam ben :mad: Takımın niye böyle olduğu da açığa kavuştu.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Galatasaraylı Ünlüler konusu açmıştım ben orada da vardı Polat ama ben takım tutmuyorum eskiden Beşiktaş'ı tutuyordum dedi.

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Necati Şaşmaz röportajlarda takım tutmuyorum diyor gs li olduğu nerden çıktı.. :D ayrıca en çok ta Fenerli var :p

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Müslüm baba Galatasaraylımış :D

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Babalar gsli, Polat gsli bir kızda Aysun Kayacı yeter zaten daha kim olacakki:DBunlar yeter bize.

WarriorEagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
necati şaşmaz beşiktaşlıdır....serdar ortaç beşiktaşlıdır seda sayan beşiktaşlıdır...gülben ergen beşiktaşlıdr... bunu yazan modaretörümüz iyi kaynaklardan almamış haberi.......

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
necati şaşmaz beşiktaşlıdır....serdar ortaç beşiktaşlıdır seda sayan beşiktaşlıdır...gülben ergen beşiktaşlıdr... bunu yazan modaretörümüz iyi kaynaklardan almamış haberi.......
uyuyorsun heralde seda sayan FB lidir. açıklamalarını hiç mi duymadın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gerilerin hepsi fb gs tutuyor akıllı adam BEŞİKTAŞtutuyor:clap::biggrin: