SİM Kart Bilgileri Bilgisayara Kopyalama ?

Bu konuyu okuyanlar

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
Nokia 6300 telefonum var Kullanılan hafıza Telefon ve SİM 250+250 :500 SİM kartım doldu ve telefon hafızası da az kaldı dolmak üzere rehber full kaydedemiyorum ben bunları bilgisayara kaydetmek istiyorum Nokia PC Suite programında rehberle girdim az numaralar ve isimler cıktı hepsi gözükmüyor arkadaşlar baska önerecek program varmı sizce ...

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bir tane kart okuyucu +sim kart okuma özelliği olanından al hepsini kaydet şundan (Greentech Gt-Sc33 Sim Kart - Çoklu Kart Okuyucu)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
pc suıte Nokıa içn geliştirildi bır hata yapıyoun bence ben yapıyorum hepsi görünüyor yenile tuşuna bas , Orda yedekle diye bir tuş olması lazım tek tuşla tamam

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
bir tane kart okuyucu +sim kart okuma özelliği olanından al hepsini kaydet

nasıl kart okuyucu hocam bundan mı yani öbürü nazıl bişey illa bunlar mı olması lazım bi program yokmu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

pc suıte Nokıa içn geliştirildi bır hata yapıyoun bence ben yapıyorum hepsi görünüyor yenile tuşuna bas , Orda yedekle diye bir tuş olması lazım tek tuşla tamam

nasıl yapıyorsun ben ilk önce kişilere giriyorum hepsi gelmiyor işte arkadaşım yedekle die bişey de yok

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hafıza kartına taşıma seçeneği yok mu ?

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Hattını android bir telefona tak, gmail hesabına senkronize et kafan rahat olsun :)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
kardeşim nasıl yapıcam bunu yeni aldım telefonu android için PC suite gibi program yok mu

Yedekleyemediniz mi halen? Telefonunuz nokia ise, nokia suite programı ile yedeklenmesi lazım. Eğer hattınızı görmüyor ise nokia suite programı, önce telefonunuza kayıtlı olanları bilgisayara kopyalayıp, hattınızı çıkarıp telefonun bütün rehberini silin, sonra sim karttakileri telefona kopyalayıp onları yedekleyin :) Başka bir program var ise ben bilmiyorum.