Yeni evlenecek çiftelere değerli bilgileriniz nelerdir :)

Bu konuyu okuyanlar

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Arkadaşlar evlilik hazırlıkları içerisindeyim artık, çok şükür evim ve arabam var.

Ama daha eşya olaylarına girmedik yaza inşallah, evli olupta değerli bilgilerini bizlerle paylaşan arkadaşlar olursa sevinirim.

Düğünüm sonbaharda inşallah, eşyaları yaza bakacam elektronık olsun koltuk takımı olsun.

Beyaz eşya arçelik düşünüyorum mobılya ıse bellona dusunuyorum ?

Ne dersınız yoksa masko yada modoko arastırmaya gerek varmı :)

Hadi yazın bakalım, sizin tecrübelerinizi alalım arkadaşlar :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
:mrgreen: Allah sabır versin..

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Yol yakınken dön derim :mrgreen:

Şaka bir yana Allah yardımcın olsun. Eski bir söz: "İtaat et, rahat et."
Müstakbel eşini dinle kafan rahat olsun. :D Yoksa dırdırlar matkap etkisi yapar, benden söylemesi...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun. :flowers:

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mobilyalarını Modalife'dan oldukça ekonomik olarak alabilirsin. Modoko çok kazık bence sakın uğrama.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
mobilyalara neden tek karar verıyorsun Çok sorun çıkar daha başta bayanında kabul edeceğini sanmıyorum usulde öyle değil zaten , beraber gidersiniz begenirsiniz şu olsun bu olsun , alın katalogları bi restaurantta cafede inceleyin

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
öncelikle hayırlı olsun, allah başa kadar sürdürsün

mobilya ve beyaz eşya yazın pahalanır, pazarlık şansın olmaz. «müstakbel eşinle» birlikte ya şimdi ya da düğün sezonu bittikten sonra almakta fayda var. fiyat aralığını belirle, gerisine karışma. yoksa başının etini yerler :D

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
mobilyalara neden tek karar verıyorsun Çok sorun çıkar daha başta bayanında kabul edeceğini sanmıyorum usulde öyle değil zaten , beraber gidersiniz begenirsiniz şu olsun bu olsun , alın katalogları bi restaurantta cafede inceleyin

Beraber gidilir ise kadın hep pahalısi olsun Ister kendiniz gidin alın, kadınlar evliliği cennete atılan adım adami da Dünyanin en zengini zannediyor lar ayakları falan yere basmıyor hani babasının evinde broşürünu görmediği ürünü kendi evinde istiyor.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[video=youtube;UJcVoWOKYNY]http://www.youtube.com/watch?v=UJcVoWOKYNY&feature=share[/video]

yeni evlenecek kişiye önerım budur :D

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Benim tavsiyem evde son sözü hep sen söyle. Son söz ise "Tabiki hayatım", "Tamam karıcığım" olsun :D Allah mesut bahtiyar etsin :)

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
allah mesut ettsin mobilyaları alırkenhepsi için bir markaya yönelme, dedigin gibi modoko ve maskoya bak bilinmiyen çok kaliteli dükkanlar var şimdiden hayırlı olsun

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
teşekkür ederim arkadaşlar değerli bilgileriniz için