Galaxy S3 mü S4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere samsung yeni amiral gemisi s4 ü tanıttı ve s3 de unutulmaya başladı.
sizce s4 ve s3 arasındaki insanları s3lerini sattırıp s4 aldırmaya itecek bir fark var mıdır?
yorumlarınız bekliyorum:thumbup:

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tabiki de. Octa 5 işlemcisi yeterli. Adamlar telefon değil teknoloji ürettiler.
Teknoloji var o telefonda.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
S4 ama artık telefonlarda işlemcinin yeterli seviyeye geldiğini düşünüyorum, 4 çekirdek yeterde artar bile çok fazla takılmamıza gerek yok, gpu ram ve ekran kalitesi işlemciden daha ön planda olcak bence . 1.5 ghz bi telefon için fazlasıyla yeterli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabiki de s3. o kadar fiyat farkını veren herhalde deli olmalı. en iyisi 2 jenerasyondan bir telefon almalı.
her neyse, "yok işlemcisi yeter abiiii" felan lafları ise biraz kolay kananlar için bence. zaten s3ün işlemcisi şuan bütün işleri hakkıyla yapıyor. s3 olupta telefonu kasan biri var mı?
benim s3 üm var valla s5i beklerim.

WarriorEagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
S3 İle S4 Arasında Kamera Dışında Fark Olduğunu Sanmıyorum.İşlemcisi Yok Çift Çekirdek 4 Çekirdek Abi Telefonda Oyun Oynamaktan Başka Ne Yapıyoruzki.Ne Yapçan İşlemcisini Oyunu Oynuyormusun Oynuyorsun Bende Htc incredible S Var Kasmadan Her Oyunu Oynuyorum Gta Vice City Bile Kasmadan Oynuyorum.Çok O Özelliği Var Yok Uyku Modu Var Varda Kullanıyonmu S4 Tablet Gibi 5 İnç Ekran S3 İyidir.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
tabiki de s3. o kadar fiyat farkını veren herhalde deli olmalı. en iyisi 2 jenerasyondan bir telefon almalı.
her neyse, "yok işlemcisi yeter abiiii" felan lafları ise biraz kolay kananlar için bence. zaten s3ün işlemcisi şuan bütün işleri hakkıyla yapıyor. s3 olupta telefonu kasan biri var mı?
benim s3 üm var valla s5i beklerim.
SDN Okuru kimdir konusuna alalım seni. :)

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
S4 fena tabiki ama sony z tercih ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende telefon alcam ama acaba s4 mu alsam yada sony xperia z mi alsam die düşünüyorum sizce ne almalıyım??

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cevaplarınız için teşekkürler bendede s3 var ve telefonu yenilesen mi diye bir düşünce takldı kafama cevaplardan sonra s5 i beklemek en mantıklısı

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
s4 de kamera dışında pek fark yok zaten s4 ün kullandığı bütün yazılımsal özellikler s3 e premium suite olarak gelicek :)

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Eğer Octa5'li versiyonu gelecekse buraya düşünme al S IV'ü. Performans olarak gayet tatmin edici olacaktır. Üstelik S III'teki o dandik işlemciden sonra ilaç gibi gelmiştir SamFanlarına ama S III varsa satıp almaya gerek yok. Yeni alacaklar içi söylüyorum S IV. Bu arada yine söyleyeyim bana hediye gelse satarım gider, kullanmam Samsung :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 der geçereim çünkü çok ucuzladı ama paran bolsa tabi s4al derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3ü olan anca parayı savurmak için s4ü.yahu ne kadar zenginsen zengin ol yılda bir telefon mu değiştirilir. tabii bozulduysa iş görmüyorsa anlarız da zevk için olan?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 te radyo var.. s4 te radyo yok

ben radyoyu önemseyen biriyim.. bu yüzden S4 ü almam

HamzaKi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkiside fiziksel olarak birbirine çok benziyor s4 ün özellikleri daha fazla bu özelliklerin çoğunu kullanmayacağımız için bence fazla abartıya kaçmadan s3 alınması daha mantıklı

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
S4 pismanlik arkadasim ben aldim önceki telfohum one x plus i abime verdim s4 ü iki kez degistirdim yok olmadi brn ona isinamadan o 60 dereceyi gordu geri verip one x plusimi abimden aldim özellik li telefon ama bana sanki biraz acele etmisler gibi geldi asiri isiniyor ve widgetler cok kasiyor artik samsung tan rv esyasi bile almam bundan sonra sony htc lg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Git kendine baska telefon al. abine verdigin telefonu niye geri aliyorsun bari s4 u ona verseydin

can5134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni telefon alacak biri eğer bütçeside uygunsa tabiki s4 almalı fakat hazırda s3 kullanırken satıp da ustune o kadar daha masraf edip s4 alınmaya değmez benim fikrim

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Verdim ama kullanmayi bilmez ki konusmak icin lazim ona tefon mesaj bile bilmez bende iade edip parami geri aldim tabi ki abime verdigim one x plus imida

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
s3 kullananlar s4 almasına gerek yok

S2 kullananlar S4 alsınlar

S3 kullananlar S5 i beklesınler

S kullananlar s3 alsınlar

yani tamamen değişiklik arıyorlarsa bu daha iyidir her sene aynı markadan telefon almak saçma böyle olması daha uygun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yorumlardan bi karara vardım s3 mü yoksa s4 mü alayım diye düşünüyordum...s3 alıcam büyük bi ihtimal...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 için araştırdığıma göre Android 4.4 KitKat gelecek. S4 ile fiyat farkına baktığın zaman nerdeyse 500TL kadar fark var. Eğer ki bekleyebiliyorsanız S5 alırsınız. Yok ben beklemem diyorsanız da 500 TL fark ödeyeceğine S3 al çok daha ekonomik. Kaldı ki S3 iyi tutuldu. S4 onun kadar tutmaz. Genelde de hep böyle olur. Tutulan bir modelden hemen sonra gelen modeller nedense tutulmuyor. Onun için S5 ya da daha üst modellere bakmak lazım.

Son mesajlar