"Orjinal Office Yazılımı Edinin" Uyarısı :((

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolkhy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16-17/4/2008 tarihli XP güncellemesini yaptım ve "Orjinal Office Yazılımı Edinin" şeklinde bir problem geldi başıma ve yakında herkeste böyle problem olacak. Bu olaydan nasıl yırtarız arkadaşlar? ben bazı yollar denedim mesela; windowsu güvenli mod ta ve olagan çalışırken geri yukleme yapmaya kalktım kabul etmedi. bu konuda bilgisi olan varsa yardım lütfen!!!

mehmet

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
47
Hayırlı günler arkadaşım,

Bunun en kolay ve helal çözüm yolu

1-Açık kaynak kodlu open office'yi kullanmak;
2-Yanılmıyorsam 70 ytl gibi bir fiyatla office 2007 ofis home programını almak.

Saygılar

iskorpitX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mehmet dedi ki:

Saygılar
çok yardımcı oldun ama :D
2iu4b4j.jpg

işte böyle bi şey

wolkhy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iskorpitX dedi ki:
Mehmet dedi ki:

Saygılar
çok yardımcı oldun ama :D
2iu4b4j.jpg

işte böyle bi şey

Çok doğru aynen öyle bişey ama yok mu başka bir çözüm yolu :(

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bakmadan güncelleme yüklemeyeceksin. :)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Güncelleme Seçeneklerinizi Şu Şekil ayarlayınız.

"Güncellemeleri bana Bildir Ancak Yükleme"

Güncellemeler Olduğu Zaman Yüklenecek Güncellemeler İerisinde "Doğrulama" Görürseniz İptal edin ve Kapatın ve "Bir daha hatırlatma" diye İşaretleyiniz.

wolkhy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz geç oldu galiba bu uyarılar için. yine de teşekkürler..

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
PcMaSTeR dedi ki:
Güncelleme Seçeneklerinizi Şu Şekil ayarlayınız.

"Güncellemeleri bana Bildir Ancak Yükleme"

Güncellemeler Olduğu Zaman Yüklenecek Güncellemeler İerisinde "Doğrulama" Görürseniz İptal edin ve Kapatın ve "Bir daha hatırlatma" diye İşaretleyiniz.

Bak buna hiç dikkat etmemiştim. Bilgi için teşekkürler PcMaSTeR

narch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[size=10pt]Adamlar milyarlarca dolar yatirim yapacak sende emeklerini calacaksin sonrada ben Caldim hirsizim ama yakalandim nasil yakalanmam yardim edin diye kendini afise edeceksin yazik yazik[/size]

macellan44

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu durum bendede oldu güncelleme yüklerken.Ama bunun bir zararı yok ve ben vicdanende rahatım çünkü bilgisayarı aldığım yerden böyle geldi.Ben parasını ödedim ama onlar korsan yazılım yüklediyse benim ne kabahatim var.Sonradan kendim yüklesem tamam ama orijinali bu vebali onların.Ben kullanmaya devam edicem.

xarax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben güncellemeleri "Güncellemeleri bana Bildir Ancak Yükleme" olarak ayarlıyorum windows update downloaders diye bir program var onla güncellemeleri kendim indiriyom istediğimi kuruyom hem herhengi bir format durumunda baştan güncelleme gerekmiyor, indirdiğim güncellemeleri yüklüyorum eğer kotalı internet kullanıcısı iseniz bu şekilde güzel oluyor.format sonrası kotanızın büyük bir kısmını güncellemelere bırakmış olmuyorsunuz.office için ise önerim open office veya ashampoo office vs...kullanmanız ama microsoft officeden vazgeçemiyorsanız portable olan microsoft office de kullanılabilirsiniz hem harddiskte kurulmuşu kadar yer kaplamıyor.at flasha istediğin yerde kullan süper oluyor.

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Sadece Vista değil XP kullanıcılarına da aynı uyarıyı veriyor!

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
o yüklenen güncelleştirmeyi kaldırmayı denedin mi, pek işe yarıcağını sanmıyorum ama bi dene..

gelpcpc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben openoffice kullanıyorum vicdanım rahat.o kullanana kalmış :* ;)

calvaria

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
valla ben 2007 enterprise(cracklı) kullanıyorum office güncelleştirmesi görünce hemen gizle diyorum daha sorun yaşamadım ama yaşarsam open office yüklicem zaten fazlada kullandıgım sölenemez :D

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
xarax dedi ki:
Ben güncellemeleri "Güncellemeleri bana Bildir Ancak Yükleme" olarak ayarlıyorum windows update downloaders diye bir program var onla güncellemeleri kendim indiriyom istediğimi kuruyom hem herhengi bir format durumunda baştan güncelleme gerekmiyor, indirdiğim güncellemeleri yüklüyorum eğer kotalı internet kullanıcısı iseniz bu şekilde güzel oluyor.format sonrası kotanızın büyük bir kısmını güncellemelere bırakmış olmuyorsunuz.office için ise önerim open office veya ashampoo office vs...kullanmanız ama microsoft officeden vazgeçemiyorsanız portable olan microsoft office de kullanılabilirsiniz hem harddiskte kurulmuşu kadar yer kaplamıyor.at flasha istediğin yerde kullan süper oluyor.

arkadaşım saol bende böyle bir program arıyordum
bi lin verirsen iyi olur ben bulamadım

yanbey80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar open office'de office 12'de yapabildiğiniz şeylerden daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Yani bedavası varken neden para veresiniz. Bir de bu programlar ticari müesseselerden zaten fazlasıyla kar ediyorlar. Bence crack hırsızlık olmaz. Ama ticari olarak bunu sastarsan hırsızlık olur.

narch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ozaman bilgisayari nereden aldiysan bunu microsofta sikayet edebilirsin hem karsiliginda orjinal yazilim alirsin hemde bu isi yapan sahtekar cezasini bulur.
Arkadaslar insanlarin emeklerini calmayin bu cok kotu bir sey.Eger yazilimlar pahali geliyorsa alternatifleri var bedava bunlari kullanarak ucretli yazilimlarin ucretlerini dusurmeye yardimci olursunuz

wolkhy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
narch dedi ki:
[size=10pt]Adamlar milyarlarca dolar yatirim yapacak sende emeklerini calacaksin sonrada ben Caldim hirsizim ama yakalandim nasil yakalanmam yardim edin diye kendini afise edeceksin yazik yazik[/size]

dostum belki haklı olabilirsin ama aradığım cevap bu değildi..

erol_1982

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
narch dedi ki:

İstedikleri para Türkiye koşullarına göre mi? Yemişim Lisansını.

wolkhy dedi ki:
narch dedi ki:

dostum belki haklı olabilirsin ama aradığım cevap bu değildi..

Cvp nı google da ara warez içerik bu sitede yok.

hozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
macellan44 dedi ki:
bu durum bendede oldu güncelleme yüklerken.Ama bunun bir zararı yok ve ben vicdanende rahatım çünkü bilgisayarı aldığım yerden böyle geldi.Ben parasını ödedim ama onlar korsan yazılım yüklediyse benim ne kabahatim var.Sonradan kendim yüklesem tamam ama orijinali bu vebali onların.Ben kullanmaya devam edicem.
tam bir komedi:)

macellan44

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hozer dedi ki:
macellan44 dedi ki:
tam bir komedi:)
Komik olan ne dostum.Doğrusu bu ben kullanmaya devam edicem.Madem korsanla mücadelede kararlılar o zaman bunu son kullanıcıya gelmeden çözümünü bulsunlar.Ben işletim sistemimi doğrulattım.Orijinal olduğu kesinleşti yalnız office proğramlarım sahte.Onuda kırkyılda bir kullanıyorum.Kullanıncada varsın beni uyarsın.Gidipte 70-80 milyon veripte proğram almam.Ben pc yi alırken zaten parasını ödemişim.Ozaman microsoft bir babalık yapsında böyle uyarı yapacağına bu proğramları kaldırıp yerine yenisini kursun orijinalini veya mevcut olanları affetsin.Bundan sonra olanlara ceza versin.Hani siyasi partiler seçim zamanlarında illegal bazı şeyleri legal hale getiriyolarya işte onun gibi.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
İllegal çözümler forumda yasak lütfen forum kurallarını inceleyeniz.Orjinal ürünler kullanalım.

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s
narch dedi ki:
sen arkadaşım bilgisayarındaki kaçtane veya hangi programlar orjinal acaba çok merak ediyorum.

RaMSeN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
narch dedi ki:

Saçmalığa bak. Kardeşim ben öğrenciyim. Bize verilen her belge word ve excel formatında. Ben nasıl para verip Microsoft office alayım. Open Office demiş bazıları. word dosyalarında zaman zaman problem olabiliyor. Biz de sorunla karşılaşmamak için Microsof office kullanıyoruz.

Bu uyarı ofis belgesi açınca çıkıyor. Ben ctrl+alt+del tuşlarıyla görev yöneticisinden WGATool.exe işlemini sonlandırıyorum gidiyor.

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten bilgisayara para veriyoruz alırken bi de yazılımlara para verirsek batarız.Para mı basıyoz burda.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Birçok tavsiye gibi benimde tavsiyem GNU yazılım kullanmanız yönünde.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Elbette Yapılan emeklere Saygı göstermek lazım. En azından "Kul hakkı" boyutundan incelenirse konu zaten işin içinden çıkılmaz hal alır, ancak yukarda arkadaşın bahsettiği gibi okullarda öğrencilere öğretilen Programlar ve verilen dökümanlar Yüksek Fiyatlara sahip yazılımlar. Onun İçin Okul hayatı Boyunca Bir nebze de olsa hoş karşılanabilir ancak İş Ticarete geçtikten sonra yani bu Programlardan Para kazanılmaya başlanılmışsa Telif hakkının ödenmesi gerekir.

gelpcpc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hertkes bildiğini yapsın.ben gnu dan şaşmam...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Yasal yazılımlar kullanmanız dileğiyle...

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...