FIFA Soccer 13 | 9,99$ | PC Download - Amazon.com

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
81orkhjAebL._SL1076_.jpg

Amazon.com

Price: $9.99

*Download içindir, ABD adres için burayı ziyaret ederbilirsiniz.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
2 gündür var bu kampanya. almayı düşünenler acele etsin, bitmesi yakındır

smetcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harika bir haber, çok teşekkürker. Daha dün Origin ve Türkiye'de bir kaç mağazadan fiyatlarına baktım, 80 TL'den aşağı değildi. Sayende çok daha ucuza mâl ettim, satın aldım ve indiriyorum.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Öncelikle Origin hesabı açmalısın.

Sonra Amazon.com'a üye olup oyunu satın almalısın, ABD adresi lazım olacak ona da buradan sahip olacaksın. Oyunu satın alacaksın ve Origin hesabına ekleyerek, indirip oynayacaksın.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Origin hesabı açmalısın.

Sonra Amazon.com'a üye olup oyunu satın almalısın, ABD adresi lazım olacak ona da buradan sahip olacaksın. Oyunu satın alacaksın ve Origin hesabına ekleyerek, indirip oynayacaksın.

illa oyunu ordan indirmem gerekmi bende mevcut oyun keyi aldım sadece bir origin hesabı yeterlimidir?

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Aldığın keyi, Origin hesabına ekleyip indirmen gerekiyor. Bu yüzden gerekli.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş Birde Orjinal ürünleri Öneriyorlar Bu Kadar Sıkıntı Vereceklerıne Kolaylastırsalar bırde

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=34608]Darknes$[/MENTION] Aldım Teşekkür Ederim İlgin için Bakalım İndiriyorum 6 7 Saat Diyor Bende Vardı Fifa 13 Onu Kurar Hallederim Diye Düşünmüştüm Doğrusu

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Kampanya bitti, alanlara hayırlı olsun, alamayanlara geçmiş olsun :)

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kampanya bitti, alanlara hayırlı olsun, alamayanlara geçmiş olsun :)

dostum fifa 2014 için ön siparişler de başladı sanırım ben hemen bi sipariş vereceğim fakat bilgilendirilmem lazım bir konuda.
örneğin bu şekilde sipariş verdim. ürün türkiyede d@r da falan çıkmadan önce elime ulaşırmı bilgin var mı?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
dostum fifa 2014 için ön siparişler de başladı sanırım ben hemen bi sipariş vereceğim fakat bilgilendirilmem lazım bir konuda.
örneğin bu şekilde sipariş verdim. ürün türkiyede d@r da falan çıkmadan önce elime ulaşırmı bilgin var mı?

dvd siparişi mi vereceksin yoksa key mi? dvd siparişi ise muhtemelen dvdyi oyunun çıkacağı gün elinde olacak şekilde gönderirler. key siparişi vereceksen oyun çıkar çıkmaz originden indirebilirsin.

benim tavsiyem şimdilik ön siparişten uzak dur. oyunun çıkmasına 1-2 ay kala amazon 39 $'dan ön sipariş almaya başlıyor

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
dvd siparişi mi vereceksin yoksa key mi? dvd siparişi ise muhtemelen dvdyi oyunun çıkacağı gün elinde olacak şekilde gönderirler. key siparişi vereceksen oyun çıkar çıkmaz originden indirebilirsin.

benim tavsiyem şimdilik ön siparişten uzak dur. oyunun çıkmasına 1-2 ay kala amazon 39 $'dan ön sipariş almaya başlıyor

tamam o zaman bekleyeyim bende.
bu sene dvd aldım ama pek bi numarası yok. key alacağım ve mutlaka ultimate team paketi olanı alacağım..

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
tamam o zaman bekleyeyim bende.
bu sene dvd aldım ama pek bi numarası yok. key alacağım ve mutlaka ultimate team paketi olanı alacağım..

bildiğim kadarıyla bütün ön siparişlerde ultimate edition yolluyolar