Adriana lima'nın beyaz show'a katılması - ek$i sozluk

Bu konuyu okuyanlar

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ekşisözlük'ün yeni flash entry'si..

# hayırdır, rüyamda mı gördüm nedir, düştü işte aklıma durduk yerde, ne de güzel olurdu yahu di mi..

1. stüdyoyu dolduran izleyicilerin ilk sıralarının silme damat traşlı erkeklerden ibaret olmasıyla sonuçlanmıştır.

2. mümkünse bana da konuk olsun.. yareppim bu ne güzellik.

3. gülüşüne kurban olurum ben onun.

4. yanına konuk diye getirilmiş bütün sözüm ona güzel türk kızlarını anında söndürmüştür. türk kızları gitsin lima gelsin.

5. sözlük erkeklerinin abazalığını kusmalarına sebep olmuştur. sizi kim ne yapsın peki, lima da lima'ymış.

6. kız güzel mi kardeşim.. taşş gibi.. ne kıskanıyorsunuz o zaman.

7. sayesinde bu gece mal listemi doldurduğum olaydır. başlığın altına kim cinsel hezeyanlarını kusuyorsa direkt mal listesine.

8. an itibariyle tercüman diye getirdikleri öküz "yerim ulan ben bunu" demiş, mikrofonlardan kaçmamıştır.

9. (bkz: tercüman yavşaması)

10. memleketten annemin beni arayıp, "getiremedin bana böyle bi gelin" demesini sağlamıştır. anne sen o kızın kilosu kaça biliyon mu?

11. bir gülüşüne ömrümü feda edeceğimdir.

12. yarın sokaklara çıkmanın tehlikesini arttırmıştır. sözlük ne halde. tisssskiniyorum sizden.

13. abazaysak abazayız ulan, lima'm benim, limanım benim..
(brick top, 19.04.2008 00:48)

# (bkz: olsada yesek)
(hayvanlikyapmaninduzeyiolmaz, 19.04.2008 00:54)

# sözlükteki abazan sava$larının ikinci cephesi olur..

bizde o zamana kadar silahlarımızı ku$anırız..
(alwayssleepy, 19.04.2008 00:55)

# (bkz: türk kizlari gitsin adriana lima klonlari gelsin)
(kerr, 19.04.2008 00:57)

# beyazıt öztürk'ün sonunda 2.00 metre ve 105 kilo ağırlığındaki marko jaric'ten felaket dayak yemesiyle sonuçlanabileceğinden ve beyazıt'ın gerek dayaktan dolayı rezil olması ve façasınında en azından 2-3 ay filan düzelmesi açısından programın yayınlanmamasıyla sonuçlanabilecek hadisedir.gerek yoktur.çünkü beyaz ister istemez adriana'ya yazacak-kaçarı yok-marco'nunda zaten sezon bitmiş,evde boş boş tv izlerken görecek adriana'ya sarkıyorlar falan diye,alacak minnesota timberwolwes'in uçağını zaten iş güç yok,sezon bitmiş,hayatımda kasım ayına kadar bir atraksiyon olsun diye dağıtacak beyaz'ımızı.marco zaten hır gürü seven bir yapı...amerika'lı da olmadığından mezhebinin genişlik modunuda bilmiyoruz sonuçta...ki beyaz bir ara bu akşam josh holloway'in de elini tutup hafiften "ne oluyo beyaz'ım"dememizi sağlamasına rağmen,josh'un da ortama uyma çabalarıyla falan arkadaşlık olduk ayağına kaynasada...adriana lima mevzuunda aynı şey olması durumunda,hiçbir şey olmasada en azından nba idmanı yemiş birinden birkaç seyrek yumrukta yese,beyaz'ın kendisini kurtarması zor olabilir...gerek yok yani adriana lima'ya filan...sonuçta beyaz ailemizin şovmeni...yazık olur...
(ebon kata, 19.04.2008 01:10)

Kaynak

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Adriana lima beyaz show katılsa programa çıkmadan beyaz işi bitirir :D