Teknofem Sitesinden Video indirme Flash Uzantılı İDM türü Programlar işlemiyor yardım

Bu konuyu okuyanlar

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 2.5 yıldır konuştuğum çıktığım kız arkaşım lys konularına çalışması lazım fakat interneti yok teknofem uyeliği de var fakat interneti olmadığı için sorun oluyor bu videoları benim indirip dvd atıp kendisine gondermem gerekıyor il olarak uzakta olduğu için evime gelip izleyemiyor da bu konuda bana yardımcı olacak birilerini arıyorum :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bütün videolar mevcut öm atarsan yardımcı olurum

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bir ara bende denemiştim.
Sonuç : indiremedım.:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
streamla yayın yapıyorlar. yani idm tarzı ile bunları inderemezsin. indiren program varmıdır bilmem vardır elbet. eğer varsa adamlar videoları şifrelemişse imkansıza yakın. şifrelememişse bu tarz programlarla çekersin. araştır nette.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bizde çok denedik ama olmuyor adamlarda işini biliyor. herşeyi paraya dömüşler bak ekol hoca korfez video bunun gibi birçok site ücretsiz ve indirebiliyorsun teknofem bırak izlemeyi giriş kartın yoksa izliyemiyorsun bile ama konu islam din ve insanlara yardımcı olmaya geldimi femciler mangalda kül bırakmıyorlar böylemi yardımcı oluyorsunuz ayıp ya madem herşeyi hizmet için allah rızası için yapıyorsunuz bizlere yardımcı olun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Panpalar! bana harddisk yada flaş belleğinizi yollayın, atabilirim isteyene ciddiyim şu an 10 gb indirmiş durumdayım.
yada dvd yede çekebilirim kargolarım size güvenebilirsiniz :flowers: hoşcakalın...

alp_1147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2.5 yıldır konuştuğum çıktığım kız arkaşım lys konularına çalışması lazım fakat interneti yok teknofem uyeliği de var fakat interneti olmadığı için sorun oluyor bu videoları benim indirip dvd atıp kendisine gondermem gerekıyor il olarak uzakta olduğu için evime gelip izleyemiyor da bu konuda bana yardımcı olacak birilerini arıyorum :/

ne fedakar cefakar bi insansın la sen kız arkadaşın okusun diye yırtınmışsın :D

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Banada diyen arkadaşlar benimle irtibata geçin Özel mesaj ile yardımcı olacağım indirmeyi çözdüm :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende de aynı durum var bana da bi gönderebilir misin. yeni yıl için:rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende bütün videolar var hepsini ayırmışım ayrıca 20 liraya satarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kredim var. nasıl indirebilirim indiren arkadaşlar hangi programı kullandınız nasıl yaptınız ACİL yardımcı olursanız sevinirim

enrooy

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
öyle çok ahım şahım yollara gerek yok. indirme yolunu merak eden bana ulaşabilir.

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Hortlatmak olacak ama para ile satıldığı için yazıyorum. İstiyorsan indirebilirim dersleri :)

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"Arkadaşlar 2.5 yıldır konuştuğum çıktığım kız arkaşım"dan sonrasını okumadım.

OnurM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala teknofem videoları arayan varsa bir sitede ücretsiz olarak sunulacak.(Sayısal videoları muhtemelen 5 gün içerisinde sunulur)Sizde o siteden indirebilirsiniz.Site linkini sadece ihtiyacı olanlara verecegim.Özelden mesaj atıp bir şekilde sınava hazırlandıgını yada yaşının kucuk oldugunu kanıtlayan herkese lınk verecegım.Bunu yapmamın sebebi , bazı arkadaşların buradan rant saglamak isteyebilecegi düşüncesidir.Sadece site linki verecegim hiç bir kazancım yoktur.Site büyük sitedir yani bana ait falan degildir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn sadece ygs fizik indirecem nasıl inderecem yardımcı olabilirmisin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Teknofem i Ancak İnternet Explorer ile Saveflash ı yüklediğinizde videoyu izlediğinizde köşede simgesi oluyor ona basınca indiriyor YADA Youtube de teknofemin videoalrı var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, TeknoFem videolarının tümünün olduğunu yazmışsınız. Benim de tamamına ihtiyacım var. Sizden alabilirmiyim?