Bu Telefon Alınır mı?? LG P760 Optimus L9

Bu konuyu okuyanlar

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
[h=1]LG P760 OPTIMUS L9 almayı düşünüyorum.[/h]Fiyatı 800-900 seviyelerinde, tipini beğendim ekranı büyük. Kafamdaki soru işareti ise bu fiyat seviyesinde daha iyi bir ALTERNATİF var mı??

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biraz acil cevap bekliyorum. YARDIM..

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
o fiyat aralığında en iyisi L9 JB falanda güncellendi sanırım.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
güncel

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Yok mu bu telefonu kullanan..

Çanakkale_SDN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bnde almayı düşünüyorum ama inş eksiği gediği çıkmaz

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende sana L9 ' u önerebilirim. Fakat daha güncelleme bekleme. Bence 900 e birazdaha kat ve 1200 e Htc One S al. One S çok güzel bir seçim olabilir.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Bende sana L9 ' u önerebilirim. Fakat daha güncelleme bekleme. Bence 900 e birazdaha kat ve 1200 e Htc One S al. One S çok güzel bir seçim olabilir.
Teşekküler ama 900 iyidir geçmiyeyim..

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta koreye bi arkadaşım gitti bana al getir dedim ama para vermedim getirir mi bilmem :) çok beğeniyorum bu telefonu

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Andorid'de LG'den uzak durun. Pişman olmanız garantidir, bakın Android 5 çıkacak.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Andorid'de LG'den uzak durun. Pişman olmanız garantidir, bakın Android 5 çıkacak.
Evet güncelleme olayı konusunda LG biraz tırt.. Ama android güncellemeleri de telefona ne katıyor ? ?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Evet güncelleme olayı konusunda LG biraz tırt.. Ama android güncellemeleri de telefona ne katıyor ? ?
Bilinçli bir kullanıcıysan çok şey kaybedersin güncellemelere önem vermeyerek. Ha eğer dersen ki yok ben fazla kurcalamam öylesine kullanırım, onu bilmem.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben güncelemenin çok fazla önemli olduğuna inanmıyorum özellikle forumlarda anlatıldığı kadar önemli olduğuna.. bir kaç şey değişiyo güncellemelerde ama buna önem vermeyen insan bence daha çok

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
hız, performans, işlevsellik, yeni ve hayatı kolaylaştıran uygulamalar vs. vs.
iOS için evet ama androd için hız kattığı söylenemez, yeni sürüm demek daha çok ram daha çok işlemci kullanımı demek..

Bilinçli bir kullanıcıysan çok şey kaybedersin güncellemelere önem vermeyerek. Ha eğer dersen ki yok ben fazla kurcalamam öylesine kullanırım, onu bilmem.
Ne kaybederim onu merak ediyorum, iOS kullanıyorum, androide biraz uzaylıyım..

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iOS için evet ama androd için hız kattığı söylenemez, yeni sürüm demek daha çok ram daha çok işlemci kullanımı demek..

hayır ben anlatamadım;
sadece ios gelişmez , Android en hızlı gelişen işletim sistemidir :
[video=youtube;FCVMvvXHqxU]http://www.youtube.com/watch?v=FCVMvvXHqxU[/video]

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sanırım pek arastırma yapmamışsın bu konuda bariz belli.
Yeni yazılım demek kolaylık demek, daha az ram tüketimi demek, daha fazla yenilik demek.
Android 2.3 ile 4.2yi kıyasla bakalım.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Sanırım pek arastırma yapmamışsın bu konuda bariz belli.
Yeni yazılım demek kolaylık demek, daha az ram tüketimi demek, daha fazla yenilik demek.
Android 2.3 ile 4.2yi kıyasla bakalım.
Araştırma yapmadığım doğru. Bu kanıya şöyle vardım : Arc S 2.3 kullanan bir arkadaş 4'e yükselttikten sonra performans kaybı yaşadığını söyledi özellikle oyunlarda. Bu mantıklı mı?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Araştırma yapmadığım doğru. Bu kanıya şöyle vardım : Arc S 2.3 kullanan bir arkadaş 4'e yükselttikten sonra performans kaybı yaşadığını söyledi özellikle oyunlarda. Bu mantıklı mı?
Şimdi şöyle bir şey var, bazı markalar atıyorum Sony, Arc s'e yeni güncelleme çıkarıyor, o güncelleme de eksik veya hata varsa, eskisinden kötü hale geliyor telefon. Ancak çok çok kısa sürede o hataları da gideren yeni versiyonlar çıkarılıyor. Sony örnek, her markada yok bu. Ne olursa olsun daima son versiyon olmalı.
LG'de bu yok işte, alırken ne olarak aldıysan öyle kalıyor. Ancak dışardan bulup yüklersin yazılımını şeysini.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
hayır ben anlatamadım;
sadece ios gelişmez , Android en hızlı gelişen işletim sistemidir :
[video=youtube;FCVMvvXHqxU]http://www.youtube.com/watch?v=FCVMvvXHqxU[/video]
Super slow motion kamera bana her şeyi anlattı :)

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Alinir. Tavsiye ederim. Cok memnunum. JB guncellemeside cikti.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
kardeş o da çok iyi telefon ama bence s2 veya xperia s-p alabilirsin çünkü lg telefonlarda yazılım sıkıntısı oluyor güncellemeler geç geliyor

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
L9 güzel telefon, son derece kullanışlı. Ancak arkadaşlar güncelleme demişler iyi güzelde çoğu kişi güncelleme nedir bilmiyor sadece arkadaşların yazdıklarını okuyunca merak ediyorlar.. Güncelleme almıyormuş deyip vazgeçiyorlar, lakin çok fazla android telefondan anlamayanlar için güncelleme bence bir hiç..

tabiki anlayanlar için ise olmaz ise olmazdır..

Ama telefon güzel kaliteli bir cihaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kamera konusunda beklentileriniz varsa almayın, diğer şekilde alabilirsiniz güzel telefon..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arakadaslar ebn 1 hafta oldu l9 alalı.. güncellemeden pek anlamıyorum ...acaba benım adroıt ıce crem sandıwch mı yoksa jell bean mı oldugunu nasıl anlarım..

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arakadaslar ebn 1 hafta oldu l9 alalı.. güncellemeden pek anlamıyorum ...acaba benım adroıt ıce crem sandıwch mı yoksa jell bean mı oldugunu nasıl anlarım..

Ayarlar > Telefon hakkında > Yazılım sürümü orda yazar kardeş.

LG Çok iyi bir iş başarmış . Gerçekten bu telefon samsung olsaydı 1.500 tlden giriş yapardı piyasaya . Fiyat / Performans ürünü . Orta Seviye telefonlar arasında en iyisi. JB Güncellemesi aldı. LG Güncelleme yazılım ekibi değişti , artık tüm cihazlarını düzenli desteklerde bulunuyor. İnanıyorum ki gelecek android sürümlerinide alacaktır , çünkü cihazın özellikleri gelecek 4.3 veya 5.0 sürümü kaldıracaktır. Donanım açısından sıkıntısı yok güncelleme alır.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ayarlardan yazılım ozellıkerınde androıd surumu yazar

lg bı yakınımda var şimdi 4.1 jb. ancak telefonun kamerası 5 olsa bıle pek ıyı denemez cozunurluk ıdare eder (540*960) ele oturması falan ıdare eder ama ben telefonu elıme aldıgımda pek ısınamadım yanı ben olsam almazdım dedım bıldırım ledı bulunmuyor . ıncelemelere baktıysan buyuk ekranlı telefonları en düşüğü olarak nıtelendırılıyor . ıslemcı ve ram da ıdare eder. ılla o fıyat aralıgında ıstersen alınabılır ama ustune koyabılırsen daha ıyı bısey alabılırsın.

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
alınır arkadaşım.ekranı da çok geniş.güzel telefon.donanım olarak ta S3'E göre sağlam.