Kanal 1 baştan aşağı değişecek! Fatih Altaylı istifada geç kaldı!!!"

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
23
Yavuz Onursal ilk kez konuştu!!!

20070401225247.jpg
TMSF'nin Sabah ve ATV grubunun başına getirdiği Yavuz Onursal, düşündükleri ve yapacakları hakkında ilk kez açıklamalarda bulundu. Onursal Altaylı için bakın neler söyledi.
Yavuz Onursal Full Ekran programında Cengiz Semercioğlu'nun konuğu idi. Onursal önemli açıklamalarda bulundu:

TMSF, NEDEN ONURSAL'I SEÇTİ?

"20 sene Sabah grubunda çalıştım. Gazetecilik anlamında ne öğrendiysem Dinç Bilgin'den öğrendim. Ahmet Ertürk ile daha önce 4-5 defa görüşmüştük. Ne Tayyip Erdoğan, ne de Abdullah Gül ile görüşmedim. İkisiyle de hiçbir bağım yok. TMSF bana görev verdikten sonra hiçbir basın kuruluşu hakkımda spekülasyon içeren yazılar yazmadı. Çünkü arkadaşlar beni bilirler."

"Dinç Bilgin ile babalarımız arkadaştı. Beni yetiştirdi. O yüzden Fatih Çekirge ile Star'a geçtiğim zaman Dinç Bey bana kırılmıştı."

YILMAZ ÖZDİL'İN YAZISI NEDEN YAYINLANMADI?

"O gün Yılmaz, Genel Kurmay ile ilgili bir yazı yazmıştı. Onu aradım ve not bıraktım. Fakat bana dönmedi. Telefonla konuşsaydık sorun çözülecekti. İkinci kez yazısının yayınlanmaması bizimle değil Altaylı ile alakalıydı."

ALTAYLI'YA HİÇBİR ZAMAN MÜDAHELE ETMEDİK

"Meslektaşlarım aleyhine konuşmak istemiyorum. Bu bize itibar kaybettirir. Altaylı'nın "burada artık gazetecilik yapılmıyor" iddiaları doğruysa, şu an orada çalışan şerefli insanlar ne olacak. Tanıdığımda Altaylı'yı sevmiştim. Hiçbir zaman sabah'ın manşetine müdahele etmedik. Benden kaynaklanan bir sorun hiç olmadı."

"Konuşmama hakkımı kullanmak istiyorum. Ama Fatih Altaylı, daha ilk gün istifa etmeliydi; Ciner'e vefasından dolayı. Onon için talihsiz bir son oldu."

BARLAS'A SAYGIM VAR

"Mehmet Barlas'a saygım var, ama saptamaları yanlış. Gitmesine üzüldüm, ama ona kapımız her zaman açık."

"Nazlı Ilıcak, hiçbir zaman Altaylı aleyhine kulis yapmadı. Onun bu işlerle kesinlikle ilgisi yok."

"Hıncal Uluç'u silahlı kuvvetler bile durduramaz. Kendisine müdahele etmek mümkün mü! Uluç'a sık sık fikir danışıyorum."

"Ergun Babahan, içeriden biriydi. 24 yıldır gazetecilik yapıyor. Ona asla müdahelemiz yok, her şeyi ona bıraktık. O geldikten sonra yazı işlerine yalnızca bir kere indim."

TÜM ÇALIŞANLARA SAĞLIK SİGORTASI

"Çalışanlarımıza sağlık sigortası yapacağız. Yüksek maaş alanların neredeyse hapsi ayrıldı. Düşük maaş alanlara da düzeltme yapacağız. Çalışanlara her zaman kapım açık. Önüme her dosyayı getirin, ama hiçbir insanı işten çıkarmam için dosya getirmeyin."

CİNER'İN KURACAĞI YENİ GAZETEYE DAİR

"Ciner iyi bir iş yapıyor; taş üstüne taş koyuyor."

"Takvim'e daha çok yatırım yapacağız.

"Gelecek sezon atv'de dizilere ve fimlere ağırlık vereceğiz. Gelecek sezon rakiplerimizi zorlayacağız. Atv'nin reytingleri bizi tatmin etmiyor."

KANAL 1'İN KONSEPTİ DEĞİŞECEK

"Kanal 1'in konsepti değişecek. TV'den şikayet eden kesimi buraya çekeceğiz. Alternatif bir kanal olacak."

"10'unca katta en az maaşı alan benim."

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
kanal 1 de bişiler oluyo ama dur bakalım hayırlısı

yavuzimran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kanal 1 kötü işler yaptı çarkıfelek falan foxa gitti