Ekran kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg optimus black ekranı kırıldı sizce kaç paraya yenisini takarlar

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Orjinal gorilla glass takacaklarsa 200 den başlar maalesef :(

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler cevap için. Sahte ekran takılması ekran kalitesini (parlaklık, görüntü kalitesi) etkiler mi yoksa sadece çizilmeye karşı dayanıksız mı olur

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
teşekkürler cevap için. Sahte ekran takılması ekran kalitesini (parlaklık, görüntü kalitesi) etkiler mi yoksa sadece çizilmeye karşı dayanıksız mı olur

Tabi ki de sahte ekran pek bir işine yaramaz ve laçka yapar, çünkü; gercek gorilla glass larda cok farkli bir malzeme kullaniliyor ve saglamligini inanilmaz arttiriyor.
Yine de garantiye yolla kaç para istiyorlarmış öğren, ve sunu unutma ki en ucuz en guvenilir olan orjinal garantinin vereceği camdır :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Ben 100 Tl ye değiştirmiştim.. Ancak arkadaşımın dediği gibi görüntü biraz tuhaf oluyor orjinali 180 - 200 Tl civarı idi.. Ayrıca farklı ekran olunca ekran sürekli parmak izi bırakıyor maalesef ki. :(

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 100 Tl ye değiştirmiştim.. Ancak arkadaşımın dediği gibi görüntü biraz tuhaf oluyor orjinali 180 - 200 Tl civarı idi.. Ayrıca farklı ekran olunca ekran sürekli parmak izi bırakıyor maalesef ki. :(

bıraktım telefonu 120 lira dedi yetkili servis yine bi sorun olur mu ki ekranda ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok orjinal gorrilla glas tak, sağlamlığı çok artıyor felan.
benim s3 neden yere düşmeyle hemen ekranı çatladı.

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok orjinal gorrilla glas tak, sağlamlığı çok artıyor felan.
benim s3 neden yere düşmeyle hemen ekranı çatladı.

Türkiye'ye gelen s3'lerde gorilla glass olmuyormuş diye söylentiler vardı. Çok kişi bahsediyordu bundan, belki doğrudur, geçmiş olsun