Operatör Değişimi

Bu konuyu okuyanlar

Trakyacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğiniz gibi yeni vodafone geçenlere 19 tl ye 500 dk 1000 sms 1 gb internet veriyorlar ya bende vodofonelu idim bugün turkcele geçtim tekrar vodafone geçsem vodafone kampanyasından yararlanabilir miyim ? yoksa belli bekleme süresi gerekiyor mu

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
yanılmıyorsam tekrar hat değiştirebilmen için 6 ay kadar bir süre geçmesi lazım :)

Trakyacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hat hemen değiştiriliyor diyo duydum ama yararlanabilecek miyim

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Dediginiz paket yeni vodafone kullanicisina yani geçiş yapan vatandaşa değil...

Trakyacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediginiz paket yeni vodafone kullanicisina yani geçiş yapan vatandaşa değil...

maddeler şu şekilde ama

• Kampanya 19 Mart 2013 – 17 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
  • Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşterilerimiz, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bildiğiniz gibi yeni vodafone geçenlere 19 tl ye 500 dk 1000 sms 1 gb internet veriyorlar ya bende vodofonelu idim bugün turkcele geçtim tekrar vodafone geçsem vodafone kampanyasından yararlanabilir miyim ? yoksa belli bekleme süresi gerekiyor mu
3 aydan önce başka bir operatöre geçemezsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben daha önce Vodafone'dan Avea'ya geçmiştim yıkılan paket için. 19 liraya 250 dk, 1000 sms ve 1 gb net vardı. 1 yıl sonra tekrar Vodafone'a geçerim diye düşünüyordum bu paket benimkinden de avantajlı. Aradaki 250 dk çok da önemli değil ama hem Avea'nın kapsama alanı hem de müşteri hizmetleri beni sıkıntıya sokuyor. Biraz araştırayım bende geçebilirim.

Trakyacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 aydan önce başka bir operatöre geçemezsin

Düşündüm en doğrusu türkceli arayayım dedim dediğiniz gibi 90 gün sınırı varmış ama kaldırılmış perşembe turkcele geçseniz cuma başka operatöre geçebilirsiniz dedi içim rahatladı :D acaba vodafone yeni gçen kampanyalarından yararlanabilecek miyim

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
17 nisana kadar hattın aktfileştirilirse yararlanırsın.