İnternete giremiyorum lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

kek123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım ve turkcell hat kullanıyorum ama telefondan internete giremiyorum.Ne yaptıysam olmadı.Şebeke ayarları internetten denedim, otomatik denedim olmuyor.Turkcell üzerinden internete giremiyorum.Mail attım hattınızda sorun yok dediler.Sizce sorun ne olabilir?
Paralel ithalat telefon aldım sizce bundan kaynaklı olabilir mi? LÜtfen yardımcı olun .

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
ihtimal dahilinde yardımcı olabilmek için soruyorum, yanlış anlama. Ayarlardan mobil veriyi açıyor musun?

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım ve turkcell hat kullanıyorum ama telefondan internete giremiyorum.Ne yaptıysam olmadı.Şebeke ayarları internetten denedim, otomatik denedim olmuyor.Turkcell üzerinden internete giremiyorum.Mail attım hattınızda sorun yok dediler.Sizce sorun ne olabilir?
Paralel ithalat telefon aldım sizce bundan kaynaklı olabilir mi? LÜtfen yardımcı olun .
Arkadaşın (@Kurşun Kalem) dediği gibi kayan menüyü aç mobil veriyi aktif hale getir. Olay tamamdır.

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turkcell Tarafıdnan hattınızın İnternet i Kapatılmış olabilir Arayıp İnternet inizi Açtırabilir(Yapılandırabilirsiniz).

Htc One X Aldıgımda 10 15 gun sonra internetim gelecek diye Görevli Kadın kapatmıstı 15 Günlügüne fazladan faturaya eklenmesin diye ordan biliyorum.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ayarlardan Paket Veriyi kapatıp wifi ile bağlanmayı deneyebilirsin

kek123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herogaki arkadaşım zaten wifi ile bağlanabiliyorum orada sorun yok ancak dediğim gibi mobil veri ile bağlanamıyorum.Üstte de dediğiniz gibi açıyorum mobil veriyi nedense bağlanmıyor.Turkcell e mail de attım hattınızda sorun yok internete girebilirsiniz dediler.Sizce paralel ithalat olduğu için felan olabilir mi?Telefonu aldığımda dili fransızcaydı galiba ne dersiniz ? Veya başka bir neden olabilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tel galax 3 internet ayarlarımı yapamıyorum yardım lütfen :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide samsung s duos mobil veri açık fakat int girmiyor of kafayı yiycem yardııımmmmm:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum nokia 701 mobil veri açık olduğu halde internete giremiyorum wi-fi ile de bağlanıyorum ama girmiyor ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer hattınız faturalı ise ödenmemiş borcu ya da paketinizin zamanı dolmuş olabilir biraz bekleyip yeni bir paket almanızı öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben ınternet paketi yaptım kullanmaya başlayabilirsiniz dedi ama giremiyorum acıl yardıım edin. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlar-erişim noktası adları orada sol tuşa bas varsayılana sıfırla ozaman girebilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm telefonum ıxperıa x3 ama internete bağlanmıyor nedense bağlatı koptu diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar samsung ace kullanıcısıyım vodafone hat kullanıyorum wifi açıp internete tıklıyorum fakat az bişey doluyor lodıng ondan sonra hata veriyor sorun nedir sizce bi yardımcı olursanız sevinirim.Lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim çok çok ama çok sağol senin sayende oldu 2 gündür uğraşıyodum çok sağol :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg p760 kullanıcısıyım oparotörüm vodafone 1 gb internet paketi var ama faceebook açılıyor sohpet açılmıyor vatsap instagram kullanılamıyor veri ayarlarım açık yardım edin lütfen!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s3 mini kullanıyorum avealıyım. yeni internet paketi yaptım facebook twitter sınırsız + 25 mb diğer internet. facebook a falan girdim 25 mb dan yedi daha sonra 25 mb bitince liralarımı yedi liralarımda bitti şuan internete erişemiyorum internetten baktım avea nın sitesinden paketimde hala sınırsız facebook twitter paketi devam ediyor görünüyor. ama ben giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz çok sinirim bozuldu :((((((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaslar.. Ben Samsung Galaxy Gio Kullanıcısıyım. Telefonumdan Wifiyi açıyorum bilgisayarımdaki ağı görüntülemiyor bilgisayarımdan girebiliyorum ama telefondan giremiyorum yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn avea kullanıyom s3 mini veri açık ama bağlanmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile dscovery aldm facebook paketim var site aclmıyo napmalıyım

adamking0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bendede lg p760 var mobil veriyi aktif yapıyorum internete girmiyorum kapatınca internet kullanımınız falan filan diyo ve bakiyem gidiyor neden sizce ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar acil yardım lütfeeeennnnnn avea ıntouch 1 kullanıyorum mobil interneti açtığım halde e veya h yazısı gelmiyor internete giremiyorum bazen telefonu açıp kapatınca geliyordu şimdi oda yok

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
*100# tuşlayıp ayarlardan yapabilirsiniz bu kadar basit (sadece avea için geçerli)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de galaxy s advance var 1 gb internet aldım ama telofon girmiyor telofonla alakalı mı diye başka bir hat taktım ozaman girdi ama benim hattım girmiyor.

AsK_GRiBi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba avea kulanıcıları:)bu ayarları yapılandırırsanız hattınızdada herhangi bir sorun yoksa giriş yaparsınız:) kolay gelsin Menü Ayarlar Kablosuz ağ ayrları(daha veya diğer) Mobil ağlar (burda veri etkin veyA paket veriyi etknleştirin) Erişim noktaları Seçenek Yeni APN İsim:Avea Internet APN:internet Seçenek:Kaydet

- - - Mesaj Güncellendi - - -

merhaba avea kulanıcılarıbu ayarları yapılandırırsanız hattınızdada herhangi bir sorun yoksa giriş yaparsınız kolay gelsin Menü Ayarlar Kablosuz ağ ayrları(daha veya diğer) Mobil ağlar (burda veri etkin veyA paket veriyi etknleştirin) Erişim noktaları Seçenek Yeni APN İsim:Avea Internet APN:internet Seçenek:Kaydet (YADA VARSAYILANI SIFIRLA DİYEBİLRSİN)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben avea kullanıcısıyım babam mobil veriyi kapattırdı (arayarak) şimdide numarayı unuttuk . eğer numarayı biliyorsan versen ya da sen nasıl açtıysan :D