Tam 700 yıllık bir test...

Bu konuyu okuyanlar

se7en

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu testin 700 senelik olduğu söyleniyor.Karakteriniz ve gizli isteklerinizi açığa vuran bir bilinçaltı oyunu aslında.Ben bu oyunu sizlerden önce oynadım inanılmaz gerçek doğru ve şaşırtıcı.Adımları takip ederek siz de bana hak vereceksiniz eminim.

1-Gözlerinizi kapatıp bir ÇÖL hayal edin.Sade bir görüntü olmalı gökyüzü kumlar ve siz…Şimdi o çölün ortasında bir küp buldunuz.Neye benziyor detaylarını yazar mısınız?Büyüklüğü rengi özelliği…

2-Şimdi ise bir AT düşünün o çölün ortasında küp örneğindeki gibi detaylarını yazar mısınız?

3-Son olarak çölde bir MERDİVEN buldunuz.Nasıl bir merdiven bu sizinkisi?

CEVAPLARI ŞİMDİ OKUYUN

KÜP:
Büyük sert ve siyah bir küp;
sizin nasıl görünmek istediğinizi gösteriyor..Bü yük bir küp sizin başkaları içinde lider rolü oynamak sitediğinizi işaret ediyor..Görkemli rengi sizin güçlü ve yetenekli olma isteğinizi simgeliyor..
Küçük,transparan bir küp;
Kübün içini görebiliyorsunuz, bu da insanların görünüşünüzden öte,gerçek sizi görmelerini istemenizden kaynaklanıyor. .Küçük bir küp,kendinizi yalnız hissettiğinizi gösteriyor.Size yakın olan insanlarla çevrilmek istiyorsunuz ve sadece onlarla rahatlayabiliyorsun uz..

AT:
Kahverengi bir at,kübün yanında..
İnsanların çoğu kahverengi bir at düşünürler..Bu,normal, ayakları yere sağlam basan bir eş istediğinizi gösterir..Eğer atı kübün yanında gördüyseniz,sürekli sizin yanınızda olan,bir eş istiyorsunuz demektir..
Siyah at;tutku..tehlike ve romantizmi gösterir..Beyaz ise sessiz sakin bir evlilik istediğiniz anlamına gelir..

MERDİVEN:
Eski kırık dökük bir merdiven;
Hayal ettiğiniz merdiven kırık dökük ve eskiyse..şu anki işinizde mutlu olmadığınızı gösteriyor..Bilinç altınızda kariyerinizle ilgili düş kırıklığına uğramışsınız..Hayalinizd eki kariyerin bulunduğunuzdan çok daha parlak olduğu anlamına geliyor..
Yeni ve tahta merdiven..
Bulunduğunuz işte mutlu olduğunuzu gösteriyor..İşinize ve iş arkadaşlarını seviyorsunuz. .Merdiveni çok yeni görmeniz,hata yapmaktan ve yetersiz olmaktan korktuğunuzu gösteriyor..
Demir merdiven ise..Güçlü isteğinizin daha güçlü pozisyon ve ilerleme isteğinizi açıklıyor..

[sub]Kaynak:Mail[/sub]

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
ben mavi bir küp hayal etmeiştim. Baştan tutmadı bu test

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Görkemli rengi sizin güçlü ve yetenekli olma isteğinizi simgeliyor.. :p

Beyaz ise sessiz sakin bir evlilik istediğiniz anlamına gelir..
Aaa nerden bildi acep :p :D

Yeni ve tahta merdiven..
Bulunduğunuz işte mutlu olduğunuzu gösteriyor..İşinize ve iş arkadaşlarını seviyorsunuz.

yooo okuldan ve okul arklarımdan nefret ediyorummmm :D

bu arada 700 yıl önce işler güçleri yok bunu mu yapmışlar yaneee palavra palavra .... :D