Android Uygulamalarını Bilgisayara İndirme

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
merhaba arkadaşlar. daha önce chrome için bir eklenti sayesinde Google play den bilgisayarımıza uygulama indirebiliyorduk ama ne yazık ki bu açık kapatıldı.

tabi alternatif çözümler her zaman mevcuttur ;)

Real APK Leecher programı ile uygulamalarımızı Google Play den bilgisayarımıza çok basit bir şekilde indirebiliyoruz :)

öncelikle programımızı indirelim.

http://real-apk-leecher.googlecode.com/files/Real APK Leecher v1.3.5.zip

programı bir klasöre çıkartın ve Real APK Leecher.exe yi çalıştırın

ESqJ4tv.jpg

Email ve Password kısmına Google Play de kullandığınız bilgileri girin.
DeviceID için telefondan bir kod bulmamız gerekicek :)

bunun için DeviceID uygulamasını indirip ID mizi öğrenebiliriz.
Device ID İndirin: Google Play veya Dropbox

uygulamayı çalıştırdığınızda ekranın üst kısmında yazan kod ID nizdir.

Bu ID yi programdaki Device ID kısmına yazın

isterseniz Choose default folder to save downloaded apps: kısmından apk dosyasının nereye indirileceğini değiştirebilirsiniz.

Ayarlarımızı yaptıyktan sonra Save diyelim ve uygulamamıza geçelim

KGv7BX0.jpg

sağ üst köşedeki Arama kısmından istediğiniz uygulamayı aratıp çıkan seçeneklerden indirmek istediğinize sağ tıklayıp Download this app diyip indirebilirsiniz.

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
paylaşım için teşekkürler
lakin Google bilgilerimizi vermemiz ne derece doğru olur yada endişeye yer bırakmaz o konuda bi bilgi var mı?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
programı cyber-warrior da gördüğüm için paylaştım. böyle bir sorun olsa o sitede yayınlanmazdı sanırım :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
yaklasık 1 aydır kullanıyordum :) bende CW de görmüştüm :) ama paylaşmamışım :) teşekkür ederiz ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Paylaşım için teşekkürler. Tablet ler için nasıl bir yol izlemek lazım. Tabletin ID numarası varmı nasıl bulunur?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
device id nasıl oluyor ben yapamadım onu ne demek o emailimi şifremi yazdım device id ne onu anlamadım lütfen yardım edermisin.

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah kardeş çalışıyor. Ücretlileride indireydi çok iyi olurdu :D:D

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bilgisayarımıza ındırıp verım alamayızkı telefon uygulamaları mesela telefonda çalışan opera mini pc deki operanın yerını tutar mı tutmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İndirdim her şey için teşekkürler de son aşama olarak açmaya çalışıyorum ama APK yükleniyor diyor ve orada kalıyor. saatlerce beklesemde aynı şey. Bunun bir çözümü var mıdır?

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu İşlere Ne Gerek Var Başka Sitelerden Zaten İndire Bilirsin Daha Az Zahmetli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi bu wechat indircem mesela indirdikten sonra pcde o uygulamayı kullanabiliyor muyum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başka sitelerden indirdiklerinizin içine reklam veya virüs gömülmüş olabiliyor. Ücretsizler için Apk Leecher en güvenlisi ve hızlısı. Çünkü tablete yavaş iniyor PC de hızlı iniyor. Apk yani android uyg bilgisayarda oynayabilmek için BlueStacks kullanabilirsiniz