Akşam akşam gülme krizine girdim :)

Bu konuyu okuyanlar

entelsofi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Delinin birisi kuyuya bir taş atmış 40 akıllı inanmış derlerya atalarımız o misal buyrun okuyun ;

Subject: FW: Kesin oku dogruysa yasadık........

Date: Sun, 9 Mar 2008 22:00:12

Ya doğrusa

Eğer doğru ise süper değilsede kayıp yok.Umarım doğrudur.Denemesi bedava nasıl olsa. Normalde bu tarz haberleri iletmiyorum, ama bu haber iyi bir arkadaşımdan, avukat olan arkadaşımdan geliyor ve iyi bir fırsat gibi görünüyor. O, doğru diyorsa gerçekten doğrudur. En azından insanın
kaybedecek bir şeyi yok. Bana şunları anlattı: avukatım ve yasaları biliyorum. Bu bir gerçek. Aldanmayın, aol ve ıntel, aynı sicola`nın kısa süre önce general elektrik ile yaptığı gibi, mahkeme karşısına çıkmaktan ve milyonluk tazminatlardan korktukları için sözlerini tutuyorlar.

Sevgili arkadaşlar

lütfen bunu bir şaka olarak görmeyin. Bill Gates şu an servetini dağıtıyor. Buna karşılık vermezseniz ileride bunun için pişman olabilirsiniz.
Windows hala en sık kullanılan program. Microsoft ve aol şu an bu metin ile bir deney yapıyorlar (e-mail beta test). Bu maili arkadaşlarınıza
gönderdiğinizde microsoft iki hafta boyunca izini sürebilir ve sürecektir. Bu maili ileten her kişi için microsoft 245 euro ödeyecektir.
Bu maili gönderdiğiniz ve bunu devam ileten her kişi için microsoft 243 euro ödeyecektir. Bu maili alan üçüncü kişi için ise microsoft 241 euro
ödeyecektir. Iki hafta sonra microsoft size posta adresinizi teyit etmeniz amacıyla size ulaşacaktır ve size bir çek gönderecektir. Saygılarımla,

Milletin işi gücü yok ya...

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Seneleri bulmuştur galiba bunun dolaşması. Geçen bir arkadaş tekrar yolladı. Dedim adamlar çalışan posta hesaplarıyla para topluyor, sen burdan parayı çok beklersin...

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bizim millete bişey yatırmak istiyorsan ya dogruysa! ya tutarsa! ya çıkarsa!... demen yeterlidir :)

Reallist

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bu tür mailler genellikle

1- sitelere üye kazandırmak için
2- e-mail adresi hacklenmesi

gibi şeyler için insanların para, din, duygularını sömürerek vakitlerini ve e-mail arkadaslarını deşifre eden maillerdir

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hurafe bunlar ve toplumumuz hurafeler inanmayı sever

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ben bunu 68784468468468 kişiye yollim Bill Amca bana devretsin :D

muko

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bill Gatese kadar gitmiştir bu :D:D

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben böyle bir şeyi 3 5 yıl önce duymuştum :D Acaba alan var mı? :D

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
konu da 3 5 yıllık zaten :D

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Hort üstüne hort olmuş konu :D :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yoksa siz hala para alamadınız mı:D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
bu konu baya zamandan beri hort yememiş ilk hortumuz olsun para pul alan varmı :)