Vista'da stereo karıştırıcı nasıl açılır?

Bu konuyu okuyanlar

tabiihab

Asistan
Reaksiyon puanı
1
XP'de ses özelliklerinde kaydetme seçeneğinden bunu rahatça açabiliyorduk ancak vista'da bi türlü bulamadım. Vista'da PC deki sesleri mikrofon kullanmadan kaydetmemize yarayan stereo karıştırıcı özelliğini nereden açabiliriz bilen varsa ve söylerse çok mutlu olucam.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Onu bende yapamadım yardımcı olacak biri çıkarsa gerçekten güzel olur :) işin kötü yanı benim ses kartının kendi programındada yok :(

onur_93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bak şimdi kardeş denetim masasına gir ordan ses ayarlarını aç ordanda hoparlör şekline tıkla sonra özelliklerine gir sağ tıkla "etkin olmayan aygıtları göster"e tıkla steryo karıştırıcı çıkacak çıktıktan sonra steryo karıştırıcıya sağ tıkla etkinleştir de olay bitmiştir ses kaydını rahatlıkla yapabilirsin "hatam varsa kusura bakma B)"

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bende zaten etkin olmayan aygıtları göster seçeneği etkin ama gözükmüyor :S

tabiihab

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende gözüktü. kayıt seçeneği altında ki alanda sağ tıklıcaksın. mikrofon olan yerde. bu arada arkadaşa çok teşekkürler. büyük yardımın dokundu.

ceyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bak şimdi kardeş denetim masasına gir ordan ses ayarlarını aç ordanda hoparlör şekline tıkla sonra özelliklerine gir sağ tıkla "etkin olmayan aygıtları göster"e tıkla steryo karıştırıcı çıkacak çıktıktan sonra steryo karıştırıcıya sağ tıkla etkinleştir de olay bitmiştir ses kaydını rahatlıkla yapabilirsin "hatam varsa kusura bakma B)"

vistada bu kadar basitti demek ha :)
sağolsın sayende halletik sırf teşşekür etmek için üye oldum

cihancolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim stereo karıştırıcı etkinleştriyorum ama çalmıyor nedeni ne olabilir?