Kore malı Samsung s3 Android 4.0.1 yüklü sizce nasıl

Bu konuyu okuyanlar

d3d2c

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kore malı Samsung s3 Android 4.0.1 yüklü sizce nasıl? Ben arkadastan bu telefonu aldım bir gün kullandım geri verdim,cünkü telefona güvenemedim,satan arkadas orjinali ile birebir dedi ve öyle cıktı zaten. dokunmatiği ve android versiyonu herşeyi birebir. Ama kamerası bulanıktı 5 mp diyordu ve Bilgisayara baglıyordum sadece hafıza kartını görüyordu. Andoridten uygulama indirebiliyorum ama yüklenidikten sonra belirtilen hafızaya yüklenemiyopr diyor hata veriyordu.

sizce bu orjinalmi? btk sitesinden imei ne baktım kore üretimi samsung yazıyordu. içerisindede zaten madein vietnam yazıyor bataryası made in korea yazıyor. Sizce bu cihaz nedir? fiyatı 500 tl .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu bahsetmiş oldugunuz telefonlar android yüklü evet' orjinallerinden ayirt etmekde cok zor' yanlız ben kesinlikle hiç bir suretle katiyen ne çin malı nede bu korea malı telefonlarını almanızı tavsiye etmiyorum' çünkü telefonlara yüklenilen sahte bir android sisteminin yaklasık 3 ay gibi bir kısa ömrü vardır' bazıları orjinalleri yüklüyorlar buda demek oluyorki marketlere girip yüklediginizde kontrol altına alınıp android sisteminiz kapatılıyor' samsung olsun apple olsun bunlar sizlerin android sistemlerınızı kontrol edıyorlar' adamlar mılyon dolarlar harcıyorlar' kıyrtırık android sisemlerıne markelerınden birde proğramlarmı yüklettırecekler' ve sonrası flim gibi olur başladıgınız yere yani' javaya dönüş yaparsınız. neden çünkü rom atamazsınız ve aynı android kullanmakta kalırsınız ikinci husus' telefonun tamamen devre dışı bırakılıp kapatılması söz konusudur' neden çünkü bu telefonlar ğümrükten geçerken' detaylara çok girmiyecegim' parcalar halinde giriyor' ve sonra teknikerler tarafından birleştiriliyor. hani derler ya ucuz etin yahsini yenmez' sizde yemeyin kardeşim' kanmayın böyle abudik gubidik şeylere. 500 tl ona verecegine git lg optimus L7 al orjinal' ne biliyim orjinal iphone 3 al' hiç yoktan orjinalini kullanırsınız' ilerdede başınız agrımaz' piyasada o kadar çok göz kamaştırıcı kaçak korea malı akıllı telefonlar varkı' anlatımlardada yok efendım
WATSAP,VİBER,SKYPE
VB. UYGULAMALARINI İNDİRİP,LİSTENİZDEKİ KİŞİLERLE ÜCRETSİZ MESAJLAŞIP GÖRÜNTÜLÜ VEYA GÖRÜNTÜSÜZ GÖRÜŞME YAPABİLİRSİNİZ'
YOUTUBE VEYA BAŞKA SİTELERDEN VİDEO İNDİREBİLİR VEYA İZLEYEBİLİRSİNİZ.İNTERNET HIZI ORJİNAL ÜRÜN İLE AYNIDIR
ANDROİD MARKETTEN NAVİGASYON İNDİRİP RAHATLIKLA KULLANABİLİRSİNİZ
ANDROİD MARKETTEN İBB YOL DURUMUNU İNDİRİP GİDECEĞİNİZ GÜZERGAHTA TRAFİK YOĞUNLUĞUNU ANINDA ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
ORJİNAL ÜRÜNDEKİ ZİL SESLERİ VE ANİMASYONLARIN TAMAMI MEVCUTTUR
SAKIN İNANMAYIN ARKADAŞLAR...

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kore malı?
Yahu telefonun Kore malı olmasını "tercih eder" insan, kore'yi Çin mi sandınız? :)
500TL olduğuna göre bu sahte bir şey, Mars üretimi. :)

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yuurtdisindan birkac tane s3 getirdim. gozlemledigim 16 gb olanlar vietnam, 32 gb olanlar kore uretimi. detayini bilmem ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Önce Eniştem Daha Sonra 2 kuzenim aldı bu Cihazı Ankara Da Cadırcılardan Eniştem cok sık telefon degiştirir sonunda bunu bulup almış ilk aldıgının android 4.1.9 yukluydu ınternetten baktık boyle bırsey yok yanı adamlar telefonu bırak işletim sıstemıde uretmeye de baslamaıs..
ve 1 ay kadar sonra enıstemın telefonu sorunlar yaratmaya baslamıs kuzenımın telefonuda kapanmıs nekadar guvenılır sız dusunun.. saygılar daha dune kadar bende almayı dusünuyordum ama artık yanında bıle gecmem gidin 400 tl ye 500 tl ye lg alın sony alın galaxy s alında bunları almayın sayglar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung galaxy s3 kore malı war bnde . ? bunlar internte giriyor mu biliyor musunz. ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Giriyor..balşarılı bır telefon tavsıye ederım çok hızlı hersey bırebır sadece kamera çözünürlüğü zayf hepsi bu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 korea kullanan arkadaşlar sıkıntı yaşıyomusunuz bnde almayı düşünüyorum 300 tl acaba sorun yaratırmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bunların satıldığı sitelerin linklerini verir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internete girerken bellek dolu diyor siz nasıl hallettiniz acaba:yes:

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
bir tanıdık kore malı s3 almış. 350 liraya almış. galaxy s3 telefon kullanan biri, iki telefon arasındaki farkı kolaylıkla fark eder. cihazın imei numarası klonlanmış. imei sorgulamada nokia 6230i olarak gözükmekte.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar Samsung zaten kore firmasi ancak çakma s3 ler kesinlikle tavsiye edilmez 300-500 liraya aldiklarinizdan bir sey beklemeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kendim koreden getirtiğim orjinal note 2 700 galaxs s3 550 tl veriyorum birebir aynıdır falan değil replika vs değil gerçek orjinal samsunglar kendim note 2 350 dolar galaxs s3 270 dolara koreden samsung shoptan aldım ilgikenen arkadaşlar iletişime geçsin saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunlar klonlanırsa ne olacak kore malı olanlar bende interneten alan var istanbuldan getirtiyor ya klonLANIRSA KAPATILIRSA NE OLACAK BİLEN VAR MI

bilaloguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende de bir kore malı s3 var görüntülü konuşmayı program yüklemeden nasıl yapabilirim

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar bakın şuna açıklık getireyim

Samsung GÜNEY KORE malıdır , yani herkes aldıgı s2, s3 ,s4 ünün en başta kore malı olmasını ister çünkü en iyi şartlarda kendi anavatanında oluşturulur , daha titiz fabrikalar dadır .

Kore malı farklı Çin malı farklı aralarında dağlar kadar fark var hatta DAĞ değil DÜNYA kadar , insanları birbirine benzıyor olabilir ama teknolojileri kesinlikle farklı .

Ama tabi öyle yerlerdende almanı tavsiye etmem 500tl 300tl s3 bulamazssın sahtedir ama ayırt etmekte çok zor ve bildigim kadarıyla orjinal galaxy s3 4.0.4 ile gelıyor bu sürümün adına dikkat et

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb. Ben turkcell t20 ile kore mali galaxy s3 takas edicem uygunmudur sizce? (elden teslim)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gençler bnde aldım kore malı s3 alım 150 tl ye gayet iii qüzell ama wifi yoq oo ii değilll normalde dokunmatiği falan qüzelde kamerasıı biraz ii değil dijital kamera ama qüzel kullanısı var..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şöyle yapılıyor şimdi bunlar çakma olduğu için internetleri açık olmuyor çünkü üretildiklerinde 3310 alan diye yada çok düşün internet kullanılmayan telefonlar olarak gösteriliyor sen telefonu alıp bir telefoncuya götür 5 10 lira bir şey istiyo ve açıyo:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben dun kore malı galaksy 3 aldım ama ınternet ayarları falan yok muzık yok hıc bıseyı yok cunkı erıcsonun en eskı makınesının ımelı koyulmus arıyorum cevap vermıyolar ona ne yapabılırım cok üzgunum bundan dolayı yardımcı olabılırmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaksi s3 ün bir çin malı olanlar var sadece dıs görünüsü aynı java işletim sistemine sahip birde android isletim sistemine sahip olanlar var kore malı olan. Bunlara replika deniyor ve Android sürümlü olanlar oldukca iyi interneti herşeyi açık 3g görüntülü konusma hersey yapılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaslar Daha Dün Samsung Galaxy s3 GT-i9300 Aldım internete Girdigimde Baslatma Basarısız Dıyor imei'si iki Tane Ayrıca internet Gprs Ayarlarında China Mobile Yazıyor Sorunu Bilen Varmı Arkadaslar..

gokhankaratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Video içeriği ekleseydiniz hocam daha iyi olurdu resimlerden fena görülmüyor cihaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de kore malı s 3 aldım 3g intrenet giriyor istegim yüklüyordum 4 ay kullan dım kapanmadı arkadaş satım o kullanıyor memul da hatta arkadaşları ben den istiyoır