S3 mü alayım S4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MERHABA arkadaşlar 1-2 hafta içerisinde s3 alacağım ama şimdi s4 çıktı ve ikileme düştüm ben telefonda kameraya pek fazla önem vermem benim için önemli olan şey internete girme hızı,telefon performansı ve herkesin bildiği gibi android marketteki oyunları subway gibi temple run gibi uygulamaları kasmadan açması önemli ayrıca pil ömrü sizce bunlariçin telefondan vazgeçip s4 mü almalıyım yoksa bu telefon ideal midir ve temiz kullanırsam beni kaç sene götürür şimdiden teşekkürler

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Biraz beklersen iyi edersin.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
S III seni en fazla 2 yıl daha götürür. Ama iPhone 5 4 yıl. S IV alırsan 3 yıl. Apple'nin bir güzelliğide bu :)

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben blir android kullanıcısı olarak ios kullanmanı öneriyorum hem uzun ömürlü hem de kullanışlı
Ama ikisi arasında tercih yapacaksan s3 al s4 e gelen yenilikler s3 e de gelecek çok şey kaybetmezsin yani.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Ben blir android kullanıcısı olarak ios kullanmanı öneriyorum hem uzun ömürlü hem de kullanışlı
Ama ikisi arasında tercih yapacaksan s3 al s4 e gelen yenilikler s3 e de gelecek çok şey kaybetmezsin yani.
Ram tarafından kötü biraz S III çoğu oyunu kasabilir 1 yıl içinde. Bende kasıyor mesela Real Racing 3 :)

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ram tarafından kötü biraz S III çoğu oyunu kasabilir 1 yıl içinde. Bende kasıyor mesela Real Racing 3 :)

O kadar da olsun artık belki de daha oyun tam anlamıyla tamamlanmamıştır,
Arkadaş temple run subway surf oynasam yeter diyor s3 kötü telefon değil hani :)

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Para sikintiniz yoksa hTc One almayi dusunur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar S4'te ekran parlaklık ayarını düzeltmişler mi acaba s3 parlaklık ayarı biraz sıkıntılıydı da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 de çok öyle aman aman bi özellik çıkmadı çıkan özellikleride güncellemeyle s3 çe ekliycekler gibi fazla para veripde s4 almaya değmez bence s3 kandır candır

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Nick-konu uyuşmazlığı. Hiçbirşey bilmeyen "Bilge" adam mı olur :) Neredeyse akşam ne yiyeceğini bile bize soracak, açtığı konu listesine bir göz gezdirin!!

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
konulara baktım ama yinede rahatlamadım size danışayım dedim :D

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
S4 al ama S3 alsan da çok şey kaçırmış olmazsın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bence s3 almanı tercih ederim internet hızı güzel oyunlardada kasma görmessin amam diyosan benim için para sorun deil s4 almanı öneririm arasında en az bi 600 liralık fitay farkı olacağına eminim :)

sMtt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arayüz takıntın yoksa HTC One öneririm. Ama ille de S3 S4 arasında seçim yapacaksanız tabiki de S4. S4te olup S3e gelicek şeyler sadece "yazılımsal" olanlar. Bunun haricinde ek sensör ve donanım gerektiren şeyleri S3'e beklemeyin. Ayrıca S4'te ki 4+4 işlemci olayı batarya performansı için büyük fark. S4 daha az pil kullanır ve daha büyük kapasiteli bataryası var. Fakat benim size önerim HTC One Developer Edition olarak da çıkacak onu almanız.

BİLGE ADAM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar çok teşekkürler s3 almaya karar verdim ama s3ün replika olup olmadığını nasıl anlayacağım internette sürüsüne bereket replika var telefoncuya gittiğimde telefona baktığımda anlayabilirmiyim replikamı değil mi yardımcı olursanız sevinirim

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
MERHABA arkadaşlar 1-2 hafta içerisinde s3 alacağım ama şimdi s4 çıktı ve ikileme düştüm ben telefonda kameraya pek fazla önem vermem benim için önemli olan şey internete girme hızı,telefon performansı ve herkesin bildiği gibi android marketteki oyunları subway gibi temple run gibi uygulamaları kasmadan açması önemli ayrıca pil ömrü sizce bunlariçin telefondan vazgeçip s4 mü almalıyım yoksa bu telefon ideal midir ve temiz kullanırsam beni kaç sene götürür şimdiden teşekkürler
kardeşim bence biraz bekle sony xperia Z al. sonuçta sony kalitesi. bi 10 yıl kullanırsın:laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 teki oyunlar s4 te de oluyo dimi ekrandan farketmiyo yani ?

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Uzun süreli kullanımda iPhone lider.En az 5 yıl rahat götürür.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Galaxy S4 ün GTA gibi dandik oyunlarda kasma yaptığını duymuştum. O bile böyleyse S3 kim bilir nasıldır.
Aslında normal bir program için 10 tane program çalıştırıyor Android yani ram,işlemci vs.. ne kadar iyi olursa olsun Android cihazlar her zaman kasma yapacaktır.
Sorunun asıl cevabına gelince, Galaxy S serisini zaten beğeniyorsun S3 ile S4 arasında pergormans bakımından fark var ama öyle uçurum kadar bir fark yok.Zengin değilsen S3 al :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
S III seni en fazla 2 yıl daha götürür. Ama iPhone 5 4 yıl. S IV alırsan 3 yıl. Apple'nin bir güzelliğide bu :)
bu başlığın en saçma cevabı kategorisinde liderlğe oynuyor cevabın.

android'de artık eski yeni ayrımı iyice azaldı. örneğin samsung galaxy s2 son sürüm android güncellemesini alabildi. s3 ve s4 de aynı şekilde gelişecektir. donanımsal olarak zaten fark android lehine iyileşti.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Biraz bekle. GSMArena S4 için detaylı inceleme yayınlar ve pil konusu açığa çıkar. Pil tasarrufu için kullanılan 4 adet ARM7 çekirdeğinin internette gezinme performansının ne kadar etkili olacağını görürüz.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bu başlığın en saçma cevabı kategorisinde liderlğe oynuyor cevabın.

android'de artık eski yeni ayrımı iyice azaldı. örneğin samsung galaxy s2 son sürüm android güncellemesini alabildi. s3 ve s4 de aynı şekilde gelişecektir. donanımsal olarak zaten fark android lehine iyileşti.
Cevabım biraz karmaşık olmuş :) Benim demeye çalıştığım orada. S III alırsan 2 yıl boyunca çok fazla özellik isteyen uygulamalar ve oyunlar dışında daha az isteyen oyunları ve uygulamaları çalıştırabilirsin. Yani gidip Modern Combat 6 çıkınca oynayacağım dersen çok kasar oynayamazsın. Ama Modern Combat 5 çıktığında oynayabilirsin kasma olsa bile. İos'un üstünlüğü burada başlıyor oyunlar İos'ta daha iyi optimize edildiği için oyunlar çok fazla özellik istemiyor iPhone 5 Modern Combat 6'yı çok az kasmayla hatta hiç kasmadan oynatabilecek bir cihaz. Galaxy S IV ün özellikleri çok iyi piyasadaki en iyi telefon sanırım. Bu özelliklerde olduğu için bunda da ileriki vadede uygulamalar daha çok özellik istediği zaman kaldırabilecek bir cihaz. Bunun için böyle bir yorum yaptım. Çok uzun bir açıklama yapıp insanları sıkmak istemedim istersen hepsini açık açık tek tek yazayım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence S3'ün modası geçti ya S4 al sonra da S5 alırsın böylelikle kafan karışmaz. Boşver sen S3'ü o da yeni çıktı ama sen şaşma yeni çıkan modele bak :) Sana bir bilgi vereyim S3'ün ses problemi var şu an. Bnde şuan s4 war çok memnumum sonuç:s3 kötü arkadşlr :) :)