Android mi Windows 8 mi?

Bu konuyu okuyanlar

ais_ezhel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk önce size bişey sorcam android mi windows 8 mi ?
Android ise samsung telefonları ve htc one var
Windows 8 ise lumia 920 820 720 htc 8x
Lütfen bana yardım edin
Şimdiden tşk

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
android al uygulama sayısı ile android çok önde. ayrıca androidde bir sürü farklı tasarım cihaz varken windows cihazlar hep benzer tasarımlarda.

ais_ezhel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
androidde hangisini önerirsin ?

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Android al derim S4'ün satışa sunulmasını bekle derim..

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
WP8'in marketi çok kısıtlı. Microsoft da 2014'e kadar bu işletim sistemini destekleyeceğini söyledi. Paranı sokağa atma bence. Bir telefona 2000 TL vermem diyorsan S3 de alabilirsin. S4'ün ahım şahım bir farkı yok.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
WP8'in en azından 2 yıl daha zamanı olduğunu düşünüyorum, büyütmesi gerek marketini. Ayrıca daha kullanıcı yorumlarını tam olarak göremedik.. genel tepkiyi görmek gerek, eğer telefonun yazılımıyla oynamayı seviyorsanız daha geliştiriciler de daha çok fazla başlamadı WP8'i geliştirmeye.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Windows 8 daha yeni çıktı. Ona uyun program, oyun vs çıkması zaman alacaktır. O yüzden Android.

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Windows 8 değil windows phone 8 olacak

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
android teker teker sayayım:
marketteki uygulama sayısı android'de daha fazla
android telefonlarda seçenek daha çok
istediğin fiyatta istediğin özellikte telefon alabiliyosun
ve lumia ve htc 8x fiyatlarını haketmiyorlar mesela bi htc one veya samsung s3 veya nexus 4 fiyatını fazlasıyla hakediyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nacizane fikrimi belirteyim ben kumia 820 de kullandım şuan da nexus 4 kullanıyorum. Kesinlikle uygulama açığı olmasa wp8 harika derdim ama uygulama az android ise gerçekten de sanal makina gibi gelmeye başladı bana ne bileyim artık bıktım mı ne bilmiyorum ama bir sonra ki cihazım uygulama sayısı artarsa wp olur olmazsa da ios kullanırım. en sağlıklısı wp ile ios bence karar sizin :)

anc555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uygulama olmasa da olur diyorsun kesinlikle wp 8 al daha stabil bir sistem wp 8 alıyorsan da nokia al çünkü nokianın kendi yazılımları oldukça kullanışlı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows Phone 8 ve android tel. Her ikisini de Kullandım. İkisinin de iyi ve kötü yönleri var. Fakat genel olarak Windows Phone 8 in daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Uygulama sayısı hızla artıyor. Uygulamalar benim için öncelik değil çünkü. Windows 8 daha kolay, daha hızlı, sorunsuz. Eksikleri var, klavyenin özelleştirilememesi, file Manager olmaması gibi...Ben Windows Phone 8 i tercih ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence WP8 Neden derseniz Androiden Daha Hızlı ve Bilgisayarınızın Telefona Girmiş Hali Gibi Bişey İleride Xbox Oyunları da eklenmesinden söz ediyor

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mağaza=android
kişiselleştirilebilirlik=android
serbestlik=android

stabillik=wp8
hız=wp8
kolay kullanım ve sadelik=wp8
daha iyi bir internet deneyimi=wp8

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
windows phone candır canan dır canan'ı üzen karşısında koca bir microsoft'u bulur.
bill amca'nın önerdiği lumia1020 dir.

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperiA Z serisinden al en iyi android telefon sağlamda karizmasıda var :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence wp8 al android den çok daha iyi bende s3 vardı şimdi lumia 820 aldım çok iyi çalışıyor.. s3 te daha fazla teknik özellik var ama android cihaz olduğu için iyi optimize olmuyor hem wp8 mağazası çok gelişmiş öyle demeyin çok kaliteli uygulama var ve hepsi mağazaya çıkmadan denetleniyor yani andoid deki gibi virüs riski yok aynı zamanda hızla gelişiyor bu arada wp8 alacaksan nokia dan şaşma derim htc telefonlarında haritaları ve kamea kaliteleri çok kötü e tabi malzeme kaliteside cabası nokia nın kendi uygulamaları çok kaliteli ve aynı zamanda malzeme kalitesi de çok iyii KESİNLİKLE WİNDOWS PHONE !!