Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
komple.jpg

Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet ayda sadece 19 TL

Özgürlüğü seçenler, FreeZone faturasıza geçiyor! FreeZone’un şimdiye kadarki en avantajlı herşey dahil paketi Komple Özgürlük paketiyle artık tüm ihtiyaçların tek pakette!

Şimdi Vodafone FreeZone’a numaranı taşı ya da Vodafone’dan yeni bir faturasız hat al, sadece 19 TLye özgürce konuş, mesajlaş ve internete gir!

Her Yöne 500 Dakika + Her Yöne 1000 SMS + 1 GB İnternet ayda sadece 19 TL

26 yaş altı gençlere özel!

Teklif 19 Mart 2013 tarihi itibariyle açık olacaktır.

Abone olmak için:
OZGUR KOMPLE yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin!

Süper Komple Paketi
Vodafone’lu olmayan kalmasın!

Hemen Vodafone’lu olun, 19 Mart’tan itibaren Süper Komple Paketi’nden yararlanmaya başlayın! Yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 23 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet alın!

Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun. Süper komple Paketi’ni 19 Mart’tan itibaren satın alabilirsiniz!

Paketinizi almak için tek yapmanız gereken:
Paketinizi almak için 19 Mart itibariyle SUPER KOMPLE yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda otomatik yenilenir.

15 TL’ye her yöne tam 500 dakika konuşabileceğiniz Hoşgeldin Mini Paketi için tıklayın.
SUPER KOMPLE -> 7000​

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Peki bu güzellik sadece ilk geçişte 1 ay boyunca mı yoksa 1-2 yıl falan mı?

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ah şu Operatorler ah. 5000 sms yapsalar 1000 dk 1 gb internet 25 tl desinler alalım arkadaş. sms az tutulur mu ya sevgilisi olan var.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sitesinde bulamadım bu haberi? ayrıca yukarıda 19 tl yazıyor yazının sonlarında 23 tl ne iş?

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Şimdi halihazırda vodafone'lu olanlar bu kampanyadan yararlanamıyormu,yoksa benmi yanlış anlıyorum.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Avea yıkılan paketin çakması :)

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.

Turkcell'den buna taşısam 19 mart tarihi itibariyle yararlanabiliyorum yani ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi hattını taşımak isteyen bu tarihler arasında mı taşıyabiliyor kampanyaya dahil olabilmek için . yani 19 undan önce taşırsak mesela 17 sinde o zaman faydalanamıyor muyuz ?

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Mevcut aboneye yine üvey evlat muamelesi,Turkcell'den kaçıyoruz bunlarda aynı zihniyet,yazıklar olsun,ilk fırsatta Avea'ya geçeceğim.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hattı taşımak için başvurduk diyelim ki bugün. hattın açılma mesajı geldiğinden itibaren mi yeni abone oluyoruz yoksa form doldurulduğundan itibaren mi? 4-5 gün içinde geliyormuş ya mesaj.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Ah rekabet nelere kadirsin ama 6-7 yıldır vodafone kullanıyordum her tarifesinde saçma sapan yaş sınırları yüzünden avea'ya geçtim yok daha bedava verseler vodafone uzak olsun. Yok freezone yok özgür genç yok özgür bilmem ne yaş 27 oldu diye ölelimmi biz özgür değilmiyiz:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla yazıklar olsun bizde freezone liyiz ben yıllardır vodafone kullanıcısıyım ve hiç operatör değiştirmedim....bir kerede olsun vodafoneliyi düşünnün be dısarıdan ne kapsam diye düşünüyorsunuz en kısa zamanda aveaya gececğim...

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ah rekabet nelere kadirsin ama 6-7 yıldır vodafone kullanıyordum her tarifesinde saçma sapan yaş sınırları yüzünden avea'ya geçtim yok daha bedava verseler vodafone uzak olsun. Yok freezone yok özgür genç yok özgür bilmem ne yaş 27 oldu diye ölelimmi biz özgür değilmiyiz:)

Sadece yaş olsa iyi, birde yaptıkları önemli kampanyaları mevcut abonelere kapatıyorlar,ne yani siz zaten elimizdesiniz hertürlü...... bize yeni bebe'ler lazım demenin farklı bir anlatım şeklimi şimdi bu.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Avea Yikilan kullaniyordum. Bugun direk Vodafone'a gectim.. Kampanya baslayinca hat aktif olmus olur..

Bi'kac soru sorulmus yardimci olayim..

Kampanya abone alimi 19 Mart'ta baslayacak. Kampanya'nin bitisi veya suresiz olacagi hakkinda bi bilgi yok..

Numara tasima isleminin suresi yoktur. Diyelim Avea'dan Turkcell'e gectiniz. Turkcell'den Avea'ya istediginiz zaman gecebilirsiniz.. (90 gun degil ama 15 gun olabilir, o da yok diye biliyorum.)

19'unda kampanya basliyor sizin ne zaman Vodafone'a gececeginiz onemli degil

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Avea çakması.

Vodafone gözümden düştü.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Neden bence bu tur seyler olmali.. Ben Avea kullaniyorum. Evde 3 hatta kullaniliyor. Avea Edge'de 1-2 dis cekiyor. Turkcell ve Vodafone 3G Full cekiyor.. Avea'ya rakip olsunlar da Avea'da kendine gelsin.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Bugün AVEA tarifemi değiştirmek istedim yok efendim yapamazlarmış zorla hülle yaptıracaklar, kadına dedim bak "numaramı taşırsam bir daha AVEA'ya dönmem" diye tınmadı bile kapatırken de "yardım etmediğiniz için teşekkürler" dedim ve kapattım. Kendi faturalı müşterilerine hiç yardımcı olmuyorlar.

Birader bahsetti bu kampanyadan nasipse geçeceğim bu tarifeye numaramı taşıyarak. Rekabet iyidir.

Olmadı AVEA'ya tekrar dönerim :mrgreen:

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Avea Yikilan kullaniyordum. Bugun direk Vodafone'a gectim.. Kampanya baslayinca hat aktif olmus olur..

Bi'kac soru sorulmus yardimci olayim..

Kampanya abone alimi 19 Mart'ta baslayacak. Kampanya'nin bitisi veya suresiz olacagi hakkinda bi bilgi yok..

Numara tasima isleminin suresi yoktur. Diyelim Avea'dan Turkcell'e gectiniz. Turkcell'den Avea'ya istediginiz zaman gecebilirsiniz.. (90 gun degil ama 15 gun olabilir, o da yok diye biliyorum.)

19'unda kampanya basliyor sizin ne zaman Vodafone'a gececeginiz onemli degil

Ben de taşındım vodafone'a da, biz bu 19 tl lik kampanyayı kaçırmayacağız değil mi? :)

Avea'a bazı yerlerde hiç çekmiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şimdi bu 26 yaş altı demiş ya hattın sahibi mi 26 yaşın altında olacak orasını anlamadım da

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben de taşındım vodafone'a da, biz bu 19 tl lik kampanyayı kaçırmayacağız değil mi? :)

Avea'a bazı yerlerde hiç çekmiyor.

Yok hicbir şekilde kacirmiyoruz. 19 Mart`ta abone alimi başlayacak. Yani sadece o gün alinmayacak. Sürekli acil o yüzden geç kalma gibi bir şey yok..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Vodafone internet hızı nasıl acaba?

İnternet bizi gayet iyi Turkcell ile yarisiyor. Gazi yerlerde Turkcell'i geçiyor bile.. Ben ölçmüş tüm dolma bahçede 16 mbps gördü..

arkadaşlar şimdi bu 26 yaş altı demiş ya hattın sahibi mi 26 yaşın altında olacak orasını anlamadım da

Hattin sahibi isterse 60 yasin da olsun. Kullanan olarak kendinizi gosteriyorsunuz numarayi tasirken sizin yasiniz geçerli oluyor. Hatta diyelim siz 30 yasindasiniz 19 yasin da yegeniniz var onu kullanici olarak gösterip daha ucuza kullanabilirsiniz.. ;)

BEYLER 5 NİSANDA ABONE ALİMİNİN KAPANACAGİ SOYLENTİSİ VAR, YENİ OGRENDİM.

Ne olur ne olmaz gececekseniz elinizi cabuk tutun..

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Beyler..

Arkadaşlar,

Vdfn MH'den aldığım bilgiye göre, kampanyanın başlıca bilgi ve şartlarını size aktarıyorum:

*Kampanyanın tam adı: Freezone Komple Özgürlük Paketi.
*Kampanya özgür genç veya cep özgür adlı faturasız tarifelere sunulan bir ek pakettir.
*Kampanya dahilinde 19 liraya karşılık 500dk her yöne, 1000sms her yöne ve 1gb data satın almış oluyorsunuz.
*Kampanya, diğer operatörlerden Vodafone'nin özgür genç ya da cep özgür faturasız tarifesine hat taşıyanlar veya faturasız hat alanları kapsıyor. Hat satın alıp veya taşıdıktan sonra hattınız aktifleştirilir, bu aktifleştirmeden sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya katılmanız gerekiyor.
*Özgür genç ya da cep özgür tarifelerinde 25 yaş sınırı vardır. Diğer bir deyişle, bu kampanyadan yararlanmak için 25 yaş altı olmanız gerekir veyahut kullanıcı olarak gösterebileceğiniz 25 yaş altı yakınınız olmalı.
*Kampanyaya katılım süresi 19 Mart 2013 - 5 Nisan 2013 arasıdır (Eski deneyimlerime bağlı olarak söyleyebilirim ki, kampanya son tarihleri genelde hep öne atılır). Kampanyaya bu tarihler arasında bir kere katılmanız yeterlidir. Ondan sonraki dönemlerde her 30 günde bir hattınızda 19 lira bulunması şartıyla paketiniz otomatik yenilenir. Paketi yenilemek her 30 günde 1 mümkündür. Aynı 30 günlük dönem içerisinde 2 defa paketi satın alamıyorsunuz.
*Şartları sağlayan aboneler için pakete katılım; SMS yazma bölümüne büyük harflerle OZGUR KOMPLE yazıp, 7000 'e göndererek mümkün.

Kaynak: DH Forum http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=72867799&p=3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki arkadaşlar bu paketi alanlar ömür boyu mu kullanacak yok sa biryere kadar mı ??*????

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
'Tv reklamında maksimum 3 ay' diye bir ibare gördüm. Bu işin aslı astarı nedir?