Firefox Size Özel Olsun - Personas for Firefox

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Mozilla Firefox için geliştirilmiş olan Personas for Firefox eklentisiyle birlikte, tarayıcınızı daha renkli şekillerde kullanabiliyorsunuz. Adım adım anlatıyoruz.

Mozilla Firefox için temaları hızlıca seçip tarayıcınızı renklendirmek ister misiniz? Açıkçası sadece gri renkte görünen menü çubukları ve alttaki durum çubuğu sıkıcı bir görünüme sahip. Birçok kullanıcının bu sebeple hılıca kullanabilse bu tür işleri yapabileceklerini tahmin ediyoruz. Bu iş için geliştirilmiş olan Personas For Firefox eklentisi, hızlıca yeni temalar seçip kullanabilmenizi sağlıyor. Varsayılan olarak gelenler bile tarayıcınızı uzunca süre sıkıcı gri renginden kurtarmaya yetecektir.

:: Eklentiyi indirmek için tıklayın

Bilgi için: Personas for Firefox (İngilizce)
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
10 numara eklenti, Berkin Bozdoğan.
Bilgilendirme için çok teşekkürler. ^^

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Gercekten çok hoş bir eklenti. Teşekkürler.

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Firefox bütün Eklentiler çok güzel ve iyi. Teşekkürler.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Beğendiyseniz ne âlâ. :) Görüntüye önem veren kullanıcılar için çok başarılı bir eklenti. Aslında sistem kaynağı tüketmiyorsa herkes kullansın ;)

Ben fazla kullanamadım (görüntüleri sanal makinede aldım). Sanal makinede anlayamadım; size sorayım: Sisteme ek yük getiriyor mu?

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
walla bne de herhangi bir kasma yapmadı tema yüklemek yerine bunu yüklemek çok daha güzel saniye de görünüm değişiyor bir de bir çok görüntü şekli var... değiştir değiştir dur... çok hoş oldu beklediğimden çok daha güzel :D

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Berkin abi biraz araştırdım. Header ve footer olmaz üzere 3000x200 ve 3000x100'lük 2 resimle işliyor. Hepsi bu. :) Sanırım o resimleri bilgisayara yüklüyor. Bunların toplam boyutu da fazla değildir. İngilizcemin fazla yeterli olmadığı için asıl istediğimi gerçekleştiremedim. About:config yolunda bi ayarla yapılıyor sanırım kendi çalışmamız. Ama bunu oraya nasıl gönderirim hiç bilmiyorum. Bu şekilde bilgiler edindim, muhteşem bir eklenti. Tekrar teşekkürler. :)

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Buna tıkla ve yönlendirmeden "click here"a tıkla. Sanırım sen shiftdelete.net için izin vermedin Firefox'una.

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Evet ondan,farkedememişim,tşkler.
SDN reklamları yüzünden engellidir firefox'umda..

kasvaa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mozilla,önemli ve kolaylaştıcı eklentiler çıkarıyor..Helal olsun ;)