Tablet Bilgisayarlar İçin Root Konuları

Bu konuyu okuyanlar

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş Samsung galaxy s wifi 5.0 ın rootunu koyarmısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Piranha business tab 10.1 root nasıl olur anlatırsanız sevinirm

Komedicocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oblio mint plus 7x için root ve room varmı arkadaşlar bi arkadaşım çok uzun zamandır benden istiyor bulmadım

berk1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Polypad 8216 HD tabletim var. Hiçbiryerde root dosyasını bulamadım ve tablette ses açma ve kapama tuşu yok. Root dosyasız ve ses açma kapama tuşu gerekmeden root yapmanın yolu var mı? Varsa lütfen yardımcı olun root a çok ihtiyacım var...

berk1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım eden yok mu :( :crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

kunyeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar merhaba elime sunny 7006 marka bi tablet pc gecti ama kilitli durumda.kilit modeli yanlis cizilmis ve google play store hesap ismi ve sifre istiyor.daha önce hiç tablet kullanmadim buna format atma gibi yada şifreyi kirma gibi bi işlem yapmamiz mümkün mü yardimci olursaniz sevinirim

addariyos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba elime sunny 7006 marka bi tablet pc gecti ama kilitli durumda.kilit modeli yanlis cizilmis ve google play store hesap ismi ve sifre istiyor.daha önce hiç tablet kullanmadim buna format atma gibi yada şifreyi kirma gibi bi işlem yapmamiz mümkün mü yardimci olursaniz sevinirim

Ses+ ve guc tusuna uzun bas karistir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
format atmak isteyenler ses açma ve power tuşuna basın sonra yani 10 saniyesonra elinizi power tuşundan çekin 5 saniye sonra tekrar basın önünüze 5 tanr no yazısı 1 yes yazısı çıkacak oradan sonra cihaz kendini yeni baştan formatlanmış bi şekilde açılıyor benimkinde işe yaradı denemekten sakınca gelmez (CASPER marka tablet)

Son mesajlar