Vodafone Son 4 Rakamı Değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

Casio Murat

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vodafone-da numaranın son dört rakamı değişiyomuş..
ve bunu müşteri hizmetlerinde değiştiriyomuşun..
bu konu hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim..
sizce doğrumu.? değişme durumu..#

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[h=3]Artık hattınıza ait numaranızı yeni hat almadan değişiklik talebiyle değiştirebilir, üstelik bu işlem sonucunda kazançlı çıkabilirsiniz.[/h]Artık faturasız hattınıza ait numaranızı yeni hat almadan değişiklik talebiyle değiştirebilir, üstelik bu işlem sonucunda kazançlı çıkabilirsiniz.

Yeni hat almak yerine, numara değişikliği talebinde bulunursanız:

• İlk numara değişiklik işleminiz ücretsizdir. Yeni hat almak için başlangıç paketi ücreti öderken ilk numara değişikliğinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  • Numara değişikliği yaparak mevcut tüm haklarınızı yeni numaranıza aktarabilirsiniz. Yeni hat aldığınızda mevcut haklarınız ve bakiyeniz aktarılamazken numara değişikliğinde mevcut haklarınız ve bakiyeniz yeni numaranıza aktarılır, hiçbir kayıp yaşamadan yeni numaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Faturasız Hatlarda GSM Numara Değişikliği İlk İşlem : Ücretsiz !

Sonraki değişiklik talepleri : 12 TL

• GSM numarası değişikliği ile ilgili aboneye değişikliğe dair bilgi sms iletilir.
  • MNT ile numarasını taşıyan aboneler için gsm numara değişikliği işlemi yapılmamaktadır.
  • Numara değişikliğinde alan kodunun ilk iki rakamı olan “54” sabit kalacak şekilde, geri kalan numaraları değiştirebilirsiniz.

Casio Murat

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Artık hattınıza ait numaranızı yeni hat almadan değişiklik talebiyle değiştirebilir, üstelik bu işlem sonucunda kazançlı çıkabilirsiniz.

Artık faturasız hattınıza ait numaranızı yeni hat almadan değişiklik talebiyle değiştirebilir, üstelik bu işlem sonucunda kazançlı çıkabilirsiniz.

Yeni hat almak yerine, numara değişikliği talebinde bulunursanız:

• İlk numara değişiklik işleminiz ücretsizdir. Yeni hat almak için başlangıç paketi ücreti öderken ilk numara değişikliğinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  • Numara değişikliği yaparak mevcut tüm haklarınızı yeni numaranıza aktarabilirsiniz. Yeni hat aldığınızda mevcut haklarınız ve bakiyeniz aktarılamazken numara değişikliğinde mevcut haklarınız ve bakiyeniz yeni numaranıza aktarılır, hiçbir kayıp yaşamadan yeni numaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Faturasız Hatlarda GSM Numara Değişikliği İlk İşlem : Ücretsiz !

Sonraki değişiklik talepleri : 12 TL

• GSM numarası değişikliği ile ilgili aboneye değişikliğe dair bilgi sms iletilir.
  • MNT ile numarasını taşıyan aboneler için gsm numara değişikliği işlemi yapılmamaktadır.
  • Numara değişikliğinde alan kodunun ilk iki rakamı olan “54” sabit kalacak şekilde, geri kalan numaraları değiştirebilirsiniz.

sağol, @ilkercelik1990

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bazen cep merkezi gidiyorum, böyle bir kampanya var mı diye soruyorum yok diyor ama var adam üniversitesi bitirmiş, görevli olmuş, vodafone da çalışıyor ne işi yaptığını belli değil vodafone web sitesi bile bakmıyorlar kardeş

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
yeni mi çıktı bu olay..

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende duymuştum bu haberi değişiklik şöyle oluyormuş müşteri hizmeti ile görüşüyorsun sen istediğin numarayı söylüyorsun eğer uygunsa ve o no yu kimse almamışsa sen alabiliyorsun ve sadece son dört rakam değil hepsini de değiştirebilirsin

Teoman TEO

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu kampanyayı biliyorum. ama bi sorun var bunuda ekleyin ve unutmayın. !!!
istediğiniz numarayı genelde vermiyolar, diyoki elimizde varsa veriyoz,
ben 50 tane numara söyledim, söylediğim numaralar çok güzel numaralarda değil,
fakat hepsinede yok dedi. bizim arkadaşda değiştirmek istemiş onada yok demişler.
yani uzun lafı kısası, numarayı alamıyosun.

Casio Murat

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu kampanyayı biliyorum. ama bi sorun var bunuda ekleyin ve unutmayın. !!!
istediğiniz numarayı genelde vermiyolar, diyoki elimizde varsa veriyoz,
ben 50 tane numara söyledim, söylediğim numaralar çok güzel numaralarda değil,
fakat hepsinede yok dedi. bizim arkadaşda değiştirmek istemiş onada yok demişler.
yani uzun lafı kısası, numarayı alamıyosun.

bugün denedim şansımı dediğin doğru çıktı [MENTION=12005]teo[/MENTION] .. ne istediysem olumsuz yanıt aldım..#

ozkansmsk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim hattım da wodafone bi deniyelim bakalım. sonucları söylerim arkadaşlar.

MAZİ İZZET

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arıyosun son 4 rakamı değiştircem diyosun tamam diyo
numara istiyon, o yok bu yok şu yok, bende dedimki ne var söyleyin !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güzel bir kampanya. tek sıkınıtı iyi numaraları vermiyolar.
ilk duyduğumda bende sevinmiştim ama umduğum gibi çıkmadı :(

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
bazen cep merkezi gidiyorum, böyle bir kampanya var mı diye soruyorum yok diyor ama var adam üniversitesi bitirmiş, görevli olmuş, vodafone da çalışıyor ne işi yaptığını belli değil vodafone web sitesi bile bakmıyorlar kardeş

Açık lisede okuyan çalışan bile gördüm ben :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
son 4 rakamı veriyoz diyolar ama vermiyolar.
dün bende şansımı denedim neyi istesem yok diyo
bende vazgeçtim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet bu konuda katılıyorum sana hatta ben kendi wep sitelerinde inceleyip baktığım bi kampanya hakkında müşteri hizmetlerindeki kişlerin dahi bir bilgi sahibi olmadığına deflerce şahit olmuşumdur... bu kanuda EĞİTİM ŞART..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar konuyu hortlatmak istemiyorum ancak değişiklik yapan veya yapmaya çalışan arkadaşlardan bişey öğrenmek istiyorum
542 yi aradığımızda ve numarayı değiştirmek istediğimizde ne gibi sorular soruyorlar hat sahibiyle ilgili ? numara babamın üstüne kayıtlı ama o pek sıcak bakmaz böyle seylere. acil yardımlarınızı bekliyorum

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

sen gene üni bitirine denk gelmişin bazı yerlerde ilkokul terk çalışan var konuşmadan haberi yok merhaba tl yükletçektimde hoşgelmişsen abim tabi gaç para yükletçen şahit oldum böyle konuşmaya

NagidoS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
numarasını tasıyanlar değiştiremiyor bildigim kadarıyla

Kinghopale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu dediginizi Sadece Vodafone Shoplar [Ana Bayiler] Yapabilir Kimliginizle Gitmeniz yeterli

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
müşteri hizmetlerini arayarak yapılıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aga benim babamın üstüne hat ne gibi bilgiler istiyolar bi söylermisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
müşteri hizmetlerini aradığımda 40 tane bölüm var numara değişikliği hangi kısımda bide ben geçen yıl son rakamı değiştirmiştim zatin şimdi değiştirdiğimde para ödeyeem mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
müşteri hizmetlerini arıyorum ama biir sürü bölüm var numara değişikliği bölümüne ulaşamıyorum bile varsa cevap verebilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar vodafone da müşteri temsilcisi olarak 2012 nisan ayı içerisinde sadece 1 hafta çalıştım şu kadarını söyleyeyim bana gelen çağrılarda numara değişikliği talep eden müşterilere ilk değişiklik ücretsiz daha sonraki numara değişikliği 5 tlydi ve numaranın son 4 hanesini yada son 2 hanesini değiştirebiliyorduk istisna olarak sadece 0542 prefixli numaraların son 6 hanesi değiştirilebiliyordu şimdi bu sitedeki yorumlara ve vodafone web sayfasına bakıyorum değişikliğe gidilmiş sanırım 12 tl karşılığında numara değişikliği yapıyorlar ve bunu müşteri temsilcisi mi yoksa vodafone cep shoplar mı yapıyor bilmiyorum müşteri temsilcisini arayıp öğrenen varsa bilgi verebilir mi bende ulaşabildiğim takım liderlerine sorup size bilgi vermeye çalışacağım inşallah :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telesekreter konuşmasının en sonunda " Müşteri temsilcisine bağlanmak için ... numaralı tuşa basın" diyor. Orada çıkan bir temsilciye sor yardımcı olur.