Sağ tuş bastıgımda bekletiyor

Bu konuyu okuyanlar

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 ay önce asus laptop aldım özellikleri 8 gb ram 1 tb harddisk 2 gb ekran kartı i7 işlemci windows 8
Sorunum şu mesela müziklerin içerisine giriyorum sağ tuş tıklıyorum mp3 ün üstünde 3-4 saniye bekliyor sonra geliyor özellikler seçenegi yani sağ tuşa bastıgımızda gelen seçenekler demek istiyorum videolara giriyorum ondada mesela bir videonun üstünde sag tuş aç yapacam sag tus tıklıyorum bekletiyor sonra seçenekler geliyor pc nin %80i boş nie böyle kasıyor anlamıyorum her seferinde böyle beklemek zorunda mıyım ? Sorun nedir anlamadım okadar iyi özellikli pc aldım böyle bekletmemesi lazım yardımlarınızı bekliyorum
Klasörde çok dosya varsa ondan bekletiyor diyen arkadaşlar çıkabilir diye bi açıklama yapim 3-4 müzikli klasördede denedim sonuç ayni.Virüs taramasıda yaptım 3-4 kere hiçbirşey yok 5 programla tarattım.Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar :)

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım edin arkadaşlar

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Görev yöneticisini kontrol edin mutlaka işlemciyi aşırı çalıştıran bir uygulama vardır. Onu kontrol edin. Ya da windows temalarından aero yerine klasik tema kullanmayı deneyebilirsiniz.

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
klasik tema da yaptım görev yönetiisinden baktım valla en boşta bile böyle yapıyor :(

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Utilities programlarını deneyin. Advanced systemcare, Ccleaner, Glary tilities, Tuneup utilities gibi gereksiz kayıt girdilerini temizlettirin bu programlara..

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsini denedim hatta o programlardan 2-3 tane daha buldum onlarlada yaptım sonuç aynı pc de kasma yok sadece bir dosyanın üstünde sağ tuşa bastıgımda kasılıyor tek sorunum bu çok gıcık bi durum dosya açacam yada bi işlem yapacam 1 dakka bekliyorum :(

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Muhtemelen yüklemiş olduğun bir programla alakalıdır, sadece mp3 ve video yüklü klasörde mi yoksa tümünde mi aynı sorun

Son mesajlar