Flickr Donut Dağıtıyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Son dönemde üyeleriyle sıkıntı yaşayan Flickr, "tatlı yiyelim tatlı konuşalım" stratejisiyle üyelerine tatlı ısmarlıyor. Bedava Donut'a giden yol haberimizde.

Fotoğraf paylaşım sitesi Flickr'a eklenen video özelliği sonrası kullanıcılardan gelen yoğun tepkilere kendi diliyle cevap vermek isteyen site, bu amaçla açılan bir gruba katılan tüm üyelere Donut tatlısı ısmarlıyor.

We Demand Donuts adındaki grup üyelerine ücretsiz tatlı için önceki şart 20 bin grup üyesine ulaşmaktı. Ancak son gelişmeler ışığında anlaşılan yönetim uzlaşmacı bir tavır sergilemeye karar verdi ve bir gün belirledi: 16 Nisan. Bu günde San Fransisco sahil bölgesindeki Donut dükkanına gelen tüm Flickr üyeleri, birer adet bedava Donut yiyebilecek.

16 Nisan'da yolunuz San Fransisco'ya düşerse, gruba üye olup da vize işlemlerini halledemeyen SDN ekibi için de birer Donut yemeyi unutmayın!

flickr-donut.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: We Demand Donuts
SDN - http://shiftdelete.net

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Keşke orada olsam.

10000000000 üyelik alırdım

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
IMG_0011.jpg
SDN 'de benzeri bi' organizasyon yapsın. Ama donut monut bize kısa kalır, şöyle birer porsiyon tas kebabı, iki ekmek eritmişliğim vardır bir porsiyon tas kebabıyla. Ama kızlar gelmesin, çünkü o vakit tas kebabını çatalla yemek zorunda hissediyorum kendimi.

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Jerusalem dedi ki:
IMG_0011.jpg
SDN 'de benzeri bi' organizasyon yapsın. Ama donut monut bize kısa kalır, şöyle birer porsiyon tas kebabı, iki ekmek eritmişliğim vardır bir porsiyon tas kebabıyla. Ama kızlar gelmesin, çünkü o vakit tas kebabını çatalla yemek zorunda hissediyorum kendimi.

yemekten sonra da bir tepsi Antep Baklavası :)

Son mesajlar