Ne Yazık ki SDN Bardağım Geldi

Bu konuyu okuyanlar

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
SDN'nin gönderdiği bardak geldi. Öncelikle çok teşekkür ederim. SDN ailesine. Hediye için çok minnettarım. Sitemim kesinlikle SDN'ye değil sitemim kargo firmasına. Hem bardağın kırık gelmesi yetmiyormuş gibi itici bir konuşma geçti aramızda. Aradı beni adresi tekrar almak için. Bende tanımıyorum etmiyorum temkinli davranıyorum işte kim gönderiyor hangi firmasınız filan diye adam adresi veriyorsanız verin yoksa ben gidiyorum gibi bir cevap verdi. Anlayacağınız Yurtiçi Kargo ile ben daha hiç bir iş yapmam zaten yapmıyordum yapacağım varsa da yapmam. Neyse yine de bardak için çok çok teşekkür ederim japon yapıştırıcısı ile yapıştırıp odama koyarım artık :) Teşekkürler :)

62440300262116767530659.jpg

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
:crying: kırık gelmesindense hiç gelmesin :/ geçmiş olsun :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
[MENTION=2]Troy[/MENTION] bir daha yollar boşver..:D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
önce geçmiş olsun [MENTION=2]Troy[/MENTION] başgan yollar bir tane daha bence de

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yollarsa emsal karar olur bizimkiler de kırık gelirse işi yaş Troy un :D

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Geçmiş olsun :(

Aslında bu firma ile mümkün olduğunca bende iş yapmamaya çalışıyorum. Belki her şehirde aynı olmayabilir ama bizim burda yıllardır şubeleri var ve ne eve teslim yapıyorlar ne de kargo gelince bildiriyorlar. Zamanında bozulan bir cihazımı garantiye göndermiştim ve aradan 1,5 ay geçtikten sonra firmayı arayıp ürün neden gönderilmedi diye sorunda adamlar ürünü göndereli 1 ay olduğunu ve kargo firmasından alan olmadığı için kendilerine geri döndüğünü söyledi haliyle 2 hafta da öyle bekledim ve bu süre içerisinde kargo şubesinden hiçbir bilgi gelmedi.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sağolun arkadaşlar teşekkürler :)

Reaksiyon puanı
10,324
yahu ben istanbulun orta yerinde oturuyorum, eğer bana bunca zaman gelmiyor, geç kalıyorsa anadolu tarafına şimdiden acımaya başladım!:)

tabii [MENTION=2]Troy[/MENTION] reyiz gönderdiyse eğer!

adres vereli sanırım bir aya yakın bir zaman geçti çünkü...