Windows 8 Uygulamalar Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar ;

Sorunum windows 8 başlangıç ekranında olan uygulamalar çalışmıyor açılır gibi yapıyor fakat açılmıyor (internet isteyen uygulamalar açılmıyor istmeyenler açılıyor)

Yaptıklarım
Sistem geri yükleme denedim ama sistem geri yükleme bile yapmıyor çok uzun sürüyor kapatıyorum.

win 8 için olan herşey kalsın sistem yenilede çalışmıyor hata oluştu diyor açılmıyor

Tek çözüm format değildir inş . varmı böyle sorun yaşayan yardımcı olabilirmi?

Teşekkürler.

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yokmu yardımcı olabilecek

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Kullandığın antivirus programından kaynaklanıyor olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ondan kanaklanıoda Windows 8 e gömülü gelio onu kaldırıp tekrar yükleyince geçio sanırım bazı yerlerde öle yazıo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herhangi bi virüs proğramı yok ama yinede düzelmiyo aynı sorun bendede var virüs proğrmını kaldırdım yinede olmuyo güncellemeleri bile almıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok kardeşim millet bilmiyor bir öğrenmiş anti virüs -format mormat yok youtube vidyolarda varsayılan programlardan yok bilgisayar sıfırlama hepsi uydurma adam gibi bilen varsa yassın yoksa ......kim windows8 'i ne lan bu iş mi yapacaz çözümmmü bulacaz ben bilgisayarımı kurmuşum sql offise gibi 150 tane program bir uygulama için formmattmı atacaz bilen varsa kesin %100 çözüm microsoft dahil yazssın onlarda adam gibi cevap yazamıyor