Android cihazınızda hangi navigasyon yazılımını kullanıyorsunuz?

Sizin tercihiniz?

• Kullanılan toplam oy
    54

Bu konuyu okuyanlar

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bakalım kim hangi navigasyon yazılımını kullanıyor. Oy verdikten sonra olumlu veya olumsuz yönlerini de belirtirseniz yeni kuracak arkadaşlara da yardımcı etmiş olursunuz.

Ben şahsen TomTom v1.1.1 sürümünü kullanıyorum. Kurduğum ilk navigasyon yazılımı, adreslerin hepsini buluyor ama haritalar bazı kısımlarda hatalı. mesele çift izmir bayraklı'da yapımı biteli kafadan 1 yıldan fazla olan çift şeritli bir anayol haritada yoktu bugün rast geldim :)

Uyduyu yakalaması 10-15 saniye kadar sürüyor. Kestirme yollar şuan için mevcut değil önümüzdeki güncellemelere bakıcaz :)

Şuan gecenin bir yarısı :) aklıma pek birşey gelmiyor fazla tomtom ile ilgili ilave etmek isteyen olursa mesaj olarak yazsın ekleyeyim :)

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bizim buralar şuan sadece foto ile gösteriliyor kendimin navigasyonuyum

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Sygic kullanıyorum şimdilik. Birkaç deneme yaptım güzel gösteriyor. Detaylı incelemede ne olur göreceğim :D

yahsiman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefonum GalaxyACE s5830i.. iGo MyWay kullanıyorum. uyduya bağlanma süresi sıkıntılı bazen 10-15 saniye bazen dakikalar sürebiliyor. onun dışında sıkıntısı yok. en güncel haritayı kullanmak lazım tabii.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Navitel kullanıyorum türkçe konuşması falan da gayet iyi

brk134

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben tomtom diyorum.Ankarada Etimesgut'da yeni açılan yolda araçı vardı fotoğraflama yapıyorlardı haritalarını çok çabuk güncelliyorlar.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
hepsini denemişimdir navitel daha profesyönel geliyor.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Google'a yazmayı hiç denediniz mi? Arada deneyin google diye bişey yapmışlar çok güzel çalışıyor

rhytita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google'a yazmayı hiç denediniz mi? Arada deneyin google diye bişey yapmışlar çok güzel çalışıyor

Allahim ya tek akilli sensin bu forumda. Biliyoruz herhalde Google 'in ne oldugunu. Ama son surum bazi sitelerde farkli bazilarinda eksik dosya var bazilarinda harita eski....

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
google ninki en iyisi aslinda desteklenseydi.oyle haberler cikmisti

L1thiuM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android ve iOS'te ayrı ayrı iGO satın aldım. Başkasını kullanmam. Güncel trafik önerileri çok kullanışlı.

ecob59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Androidde İGO üzerine navigasyon tanımıyorum arkadaşlar. Sygic, Tomtom, Navitech, Navigon, Garmin vs.vs. hepsini yükledim kullandım. Ama en güncel ve kullanımı basit olan ve hedefe % 100 kilit atan bir tek program var o da İGO dur..Hem harita olsun, hem kullanım kolaylığı yönünden olsun İGO üzerine başka bir program gerçekten tanımıyorum. Kullanan arkadaşların tabiki tercihlerine saygılıyım ama, tüm navigasyonları tek tek kullanan ve deneyen biri olarak ben İGO diyorum......