Samsung Galaxy S Advance (I9070P) Güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
jelly bean güncellemesini beklerken bu sabah günceleme uyarısıyla şok oldum. önce jelly bean diye havalara girdim fakat hüsranla sonuçlandı. jelly bean ne zaman gelecek türkiye'ye bilen var mı arkadaşlar?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
jelly bean güncellemesini beklerken bu sabah günceleme uyarısıyla şok oldum. önce jelly bean diye havalara girdim fakat hüsranla sonuçlandı. jelly bean ne zaman gelecek türkiye'ye bilen var mı arkadaşlar?

türkiyeye anca mart ayında filan gelir hocam :)
şuan sadece rusya için dağıtılıyor

ktbb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Aynen hocam bana da düştü güncelleme fakat jelly değilmiş:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede öle oldu ama karnel değişti. XXLD2 iken XXLK4 oldu. bu ne anlama geliyor bilen varmı.. jelly bean öncesi habermi acaba..

N

nesk

SDN Okuru
bende arkadaşlar ne zamandır jelly bean güncellemesi beklerken sabah kalktıgımda jb güncellemesi geldi diye çok sevindim ama saçma salak boş bi güncelleme geldi diye advance telefonu kullandıgıma lanet ettim. geçen sene eylül ayından beri bu telefona güncelleme gelecek diye açıklayan samsung ocak ayının ilk haftasında rusya ya verdi ama neden halen bizim ülkeye şu lanet şeyi göndermediler.:hammer::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bu XXLK4 ne demek oluyo.. güncelleme ile sadece karnel değişti ve telefonda bi cacık yok aynı yani.. başlıcam bunların kararlılık güncellemesine.. 2.3.6 dan bıktım .. samsungun ne facebook sayfası nede samsung türkiye bişey sölemiyo çıldırtıcaklar adamı..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
XXLK4 Güncellemesi kararlılık güncellemesidir. Telefonunuzu güncelledikten sonra hiçbirşey olmadı demeyin fabrika ayarlarına alın cihazı tam şarj edin ve cihazın şarjının daha uzun süreli dayandığını göreceksiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi galaxy s advanceye JB ne zaman gelecek kimsenin net bir bilgisi yok mu ???

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
11. ayda bekliyorum güncellemeyi arkadaşlar. son güncelleme türkiye 15.11.2012 de gelmiş. sanırım sıralama yine bu şekilde olacak

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
umutlarım kalmadı artık. samsung türkiye ye email attım aldığım cevap şu şekilde:

Sorunuz
tüm ülkeler için 4.1.2 güncellemesi geldi. fakat türkiyeye henüz gelmedi. bu konuda çalışmalarınız nedir. bizde güncelleme istiyoruz. internetten başka ülkelerin dosyalarını indirip yüklemek istemiyoruz.
Müşteri temsilcisi cevabı
Sayın emubaltacı,

Samsung Electronics Türkiye ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili cevabımız aşağıda yer almaktadır.

GT-I9070P model cihazınızın en güncel işletim sistemi "Android 2.3.6 Gingerbread" versiyonudur. Samsung Electronics Türkiye olarak daha önce yaşanan yazılım sorunlarının tekrarlanmaması amacıyla, size daha iyi bir hizmet verebilmek için cihaz yazılımları detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bu sebeple bir tarih bilgisi belirlenmemiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Samsung Electronics Turkiye
Müşteri Hizmetleri