Samsung Galaxy SIII Mini 4.1.2 ROM Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

har3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy S3 mini modeli artık birçok ülke için 4.1.2 güncellemesi almış durumda fakat Türkiye ye henüz gelmedi.Fakat bu konuda anlatacağımız 4.1.2 sürüm yükleme işlemi farklı ülkeler için olacak.

AŞAĞIDA UYGULAYACAĞIMIZ İŞLEMLERDE KESİNLİKLE GARANTİ SORUNU OLMAMAKTADIR

Aşağıda Hangi ülkenin 4.1.2 sürümünü yüklemek istiyorsanız link'e tıklayabilirsiniz.Tavsiyem I8190XXAMA4 versiyonunu yüklemeniz en son versiyon şuanlık bu.

İNDİRME BAĞLANTILARI

>>> ÖZBEKİSTAN >> I8190XXAMA4

>>> RUSYA >> I8190XXAMA4

1--- İlk olarak herhangi bir ülkenin 4.1.2 sürümünü ve ODİN programını indiriyoruz.

2--- İndirdiğimiz ODİN ve ROM'u rar dan çıkartıyoruz.

3--- ODİN programını açıyoruz.

4--- Telefonu kapatıyoruz.

5--- Ses Kısma tuşuna basılı tutuyoruz aynı şekilde home tuşuna aynı şekilde açma tuşuna yani güç butonuna basılı tutuyoruz ve telefon titreyince bırakıyoruz.

6--- Şimdi karşımıza Android simgesi gelmesi gerekir.Üste Odin Mode vs... yazar.

7--- Şimdi otg kablosu ile telefonu bilgisayara bağlıyoruz.

8--- ODİN programında COM:5 (5 sayısı değişebilir) yazdı ise telefonu Odin tanıdı demektir.Eğer herhangi bir yazı gelmedi ise Kies ile driver yüklemesi yapmalısınız.

9--- Odin programında PDA Yazan bölüme tıklıyoruz.Rar dan çıkarttığımız Rom dosyasını seçiyoruz.

10-- PDA yerine koyduktan sonra başka hiç bir yeri ellemiyoruz.

Mju8at9.png

11-- Daha sonra START'a basıyoruz ve bekliyoruz.

12--İşlem bittiğinde PASS ve RESTART yazısını gördüğümüzde işlem başarılı demektir. Otg kablosunu çekebiliriz.

Android 4.1.2 yüklenmiş S3 MİNİ'nizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
En iyisi kies beklemek bence ne olur ne olmaz eşşeği sağlam taşa bağlamak lazım.

har3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En iyisi kies beklemek bence ne olur ne olmaz eşşeği sağlam taşa bağlamak lazım.

Yok hocam bunun hiç bir tehlikesi yok ben yeni çıkan ülkelerin 4.1.2 sürümünü deiyorum hep.rusya çıktı mesela denedim italya çıktı denedim bir sorun oluşmadı.

songulgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar Samsung galaxy s3 mini de gelen mesajlar bıldırım panelınde dırek gozukuyor bundan rahatsız oldum ..bunu kapatamazmıyız?

pcte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesajlar-Seçenek Tuşu-Ayarlar(en altta)-aşagı dogru in in in orda Bildirim Ayarları göreceksin, o menüde Bildirimler seçneğindeki işareti(tik'i) kaldır...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim S3 mini 4.1.2 sürümünü var ve I8190XXAMA2 bunu nasıl I8190XXAMA4 yapabilirim hiçbir fikrim yok bi yardımcı olsanız sevinirim