Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

Bu konuyu okuyanlar

tankdream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm, büyük bi hevesle aldım telefonu elime ama internete girmek için aldığım telefonla internete giremedim, 6-7 telefoncuya gittim kaçakcı muamelesi yaptılar evde kendin yap dediler, birine gittim imei numarası internet desteklemeyen eski bir telefona ait dediler internete giren bir telefonun varsa onu ekle dediler eve geldim birşeyler buldum diğer telefondaki imeiyi buna ekledim bunda sim 1 - sim 2 diye iki tane imei var turkcele mesaj atıyorum bu telefon internet desteklemiyor diyor android diye aldım ntk işletim sistemi dışı seni içi beni yakar derler ya aynen öyle dışı s3 ruhu 3310 bi yardımcı olacak varsa içime su serper yoksa kıracam bu telefonu.:hammer:

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ne konuda yardım istediğini pek anlayamadım ama şöyle söyleyeyim, telefonun işletim sistemini herhangi bir şekilde değiştiremez yada işlevselleştiremezsin,seninde dediğin gibi ya S3 görünümlü 3310 kullanmayı kabullenecek yada çin malı olmayan bi telefon alman gerekecek.

İşin zor,Ucuz etin yahnisi...

tankdream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eywda hacı bu telefon 3310 mu ya bari internet girsin benim istediğim intere girmesini sağlamak

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Çin malı telefon alıp sonra ne olmasını bekliyordun ki !?

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
biz bosuna kore mali almadik di mi usta

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim babam kabeden sahte iPhone getirrti imeisine eski bi nokianınkini girmiş.Şu anda çalışıyor usta:D

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşım telefon tam olarak ne bilmiyorum ama piyasadaki çoğunlukta olan çin malı telefonlar gibiyse bence internet ayarlarını yapmakla falan pek uğraşma.Çünkü internet ayarlarını yapsan bile tarayıcıdan neredeyse hiçbir siteye bağlanamıyosun ki.İşletim sistemleri java oluyor ve kullanımı tam bir eziyet ve çile.Tarayıcısı desen berbat.
Ama gözümle gördüm çin malı telefonlarda da android olduğunu.Eğer böyle bir telefonsa o zaman bir çözüm bulunabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim babam kabeden sahte iPhone getirrti imeisine eski bi nokianınkini girmiş.Şu anda çalışıyor usta:D
Hacı; Kabe'nin içinde sahte IPhone mu satıyorlar!!! Cümleleri kurarken biraz düşünerek yazalım lütfen. Mekke'den, Medine'den veya Cidde'den getirmiş de ama Kabe'den getirmiş deme gülerler...

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çin malı S3'den arkadaşımda aldı 3 güne ekranı kırıldı :) Tavsiyem at onu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş ne çin ne kore hiç bişeyleri iyi değil bunlardan telefon almayın bas bas bağırıyom ama hala çin malı telefon alıyolar ya arkadaş bunlar insanları aldatıyolar bunlarda android falan yok adi beş para etmez telefonlar satıyolar uzak durun kandırarak paraları gas pediyolar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saygı deger hacı abıler ben sabah aksama kadar pıyasadakı tum cın ve kore hatta dubaı ve vıetnam uretımı telefonları ıncelıyorum ve isletem sıstemı androıd olan gercek kore ve dubaı malı olanı ben *** iletısım dıye bır telefoncudan aldım kore malı ama telefonu bı gorsenız bukadar olur yanı orjınalın aynısı telefoncu arkadasım a goturdum ekran jıletınını degıstırmek ıcın ve benım 450 tl ye aldıgım s3 e tam 1000 tl verdı orjınalden ayıramadı ve bır cok arkadasımda bunu nerden aldıgımı sordu bende soyledım ve o arkadasın aldıgı cıhaz da aynısı cıktı hepsı aynı cıhazın kopyası ama ıyısıde var bence kore malı tavsıye ederım

maynatay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla banada arabistandan s3 geldi. Kutusu çok iyiydi bi açtık çin mali telefon. Kızıma verdim oynarken kırsın gözüm görmesin diye. Kırılmıyorda lanet şey :)

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar lütfen bu tür telefonları çin malı diye anmayalım.Sahte s3 ,sahte iphone vb. diyelim.İnsanlara fikir veresi açısından daha iyi olur.

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bunu ilk başta alırken düşünecektin ?

Çin malı telefondan ne beklentin olacak ki ?

Sana tavsiyem en yakın çöp kutusuna asist yaparak gönder gitsin =)

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 çeşit çin malı vardır 1. arkdaşın başına gelen çakma telefonlar 2. ise orijinal firmanın (apple için konuşuyorum) çinde ürettirmesi benim telefonum iphone4 californiada tasarlandı çin malı diye yazıyor arkasında bu ayrımı bilelim

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çin malı telefon alınır mı akıl var mantık var kardeşim çin malı telefonların sahte olduğunu bilmiyormusun sen.çin malı kaydı yapılmamış telefondan internete girmesini istiyorsun kaça aldın çok merak ettim.

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çin malı demek... Düşmanıma göstermesin..

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
2 çeşit çin malı vardır 1. arkdaşın başına gelen çakma telefonlar 2. ise orijinal firmanın (apple için konuşuyorum) çinde ürettirmesi benim telefonum iphone4 californiada tasarlandı çin malı diye yazıyor arkasında bu ayrımı bilelim

bütün iphonelar çinde üretiliyor zaten.

Gel gelelim telefonun çinde üretilmesi sorun değil. Bütün büyük markaların çinde üretim yaptıkları fabrikalar mevcut.
Buradaki kasıt merdivenaltı üretim tabir edilen kimin ürettiği belli olmayan çakma ürünler. Sony de çinde üretim yapabilir sonuçta. Ama yine de kalitesi sony dir ve orijinaldir. ancak sony nin çakması da vardır ve %99 oda çinde üretilmiştir. İşte onda ayvayı yersin...

Geçen kadıköy de bana da az kalsın iphone 5 kakalıyorlardı. adama diyorumki orijinal mi bana diyor ki orijinal dubai malı. Arkadaş diyorum orijinal mi değil mi onu soyle
abi dubai malı diyor hala

neyse almadım Allah'tan. ama teli biraz kurcaladım ağırlığından tut tasarımına kadar aynı hatta adam dediki internet varsa tak dene appstore dan uygulama indir !!! şaşırdım o derece mi dedim. Klavyesinden çaktım durumu. orijinallerinde olmayan bir özellik vardı.

Ben bu dubai işini çözemedim. Bİlen kullanan var mı dubai malı iphone 5

Son mesajlar