Samsung Galaxy Note 2 Güncelleştirme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar, note2 de yazılım güncelliyemiyorum şuan ki sürüm 4.1.1 internette 4.1.2 falan geldi yazıyordu, bende girdim ayarlardan denedim ama en güncel sürüm yüklü diyor, kies ile de pc görmüyor telefonu görünce de hemen kopuyor falan. Telefon temiz rommuş odinmiş falan anlamam zaten :D bu arada telefon isviçreden geldi fakat burda pasaport kaydı yapıldı.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bende otomatik ota güncelledim ilk aldığımda. 4.1.2 şu an. türkiyeye kayıtlı telefon belki o yüzden fark oluyordur.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
kies ile yapmaya çalışıyorum da olmuyor, bağlanmıyor, kopma oluyor falan

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
kies ile yapmaya çalışıyorum da olmuyor, bağlanmıyor, kopma oluyor falan

hocam kiese kablo ile bağlan sonra bağlantı problemini çöz de anasayfasında var zaten bekle sonra bağlantı sağlanır. bağlantı sağladıktan sonrada kies üzerinden güncelliyebiliyorsun. ama isviçre için 4.1.2 sürümü çıktı mı bilmiyorum.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hocam wi-fi ile kies'e bağlandım, araçlardan üretici yazılımı yükseltmesine hazırlayın diyince bağlantı tekrardan koptu biraz uğraşayım ben

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
En güncel sürüm yüklü hatası alıyorum :/ (telefondan güncelleştirmeye çalışınca)

Gold Eagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bağlantıyı kablo ile deneyebilir misiniz hocam?İsviçreye gelmiş olması gerekir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim note 2 mın işigı ara ara yanıyo ekran ışıgı yanı neden yapıoyor olabılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefona yazılım güncelleme uyarısı geliyor. Yasal uyarıyı okuyup onaylamam isteniyor. Onay tuşuna basınca "işleme başarısız" mesajı veriyor..Bunun ne olduğunu bilen varmı acaba???

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
benim note 2 mın işigı ara ara yanıyo ekran ışıgı yanı neden yapıoyor olabılır

akıllı uyarı sistemi açıktır ayarlardan kapatabilirsin telefon sallandığında gelir yada elini ön kamera bir hareket sezerse..

Telefona yazılım güncelleme uyarısı geliyor. Yasal uyarıyı okuyup onaylamam isteniyor. Onay tuşuna basınca "işleme başarısız" mesajı veriyor..Bunun ne olduğunu bilen varmı acaba???

kies üzerinden mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullandığın program yada oyunlardan birisi arka planda kafasına göre işlem yapıyordur. en son yüklediğin program yada oyunları sil, muhtemelen onlardan biridir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 2 güncelleme yaptım 4.3,sorunsuz gerçekleşti fakat hologram tuşlar işlevselliğini yitirmiş durumda neyapmalıyım,fabrika ayarlarına da döndüm sorun gecmedi :lol:

fdag66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google nexus için olan roomu yüklediysen ondan olmuş olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar,
note 2 için gelen 4.3 güncellemesini kurdum. Fakat telefonumda rehbere ulaşamiyorum, bluetooht ile araca bağlayamiyorum.
Eski sürüme nasil çevirebilirim? Veya rehberi nasil kurtarabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam samsung note 2 yurt dısı cıhazı pasaport kayıtsız ımeı atıldı ben bugun cıhazın yenı surumunu yukledım ama sorun su kı telefondan arama yapamıyorum yazılımı nnasıl dusurebılırım

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Note 2 için 4.4 gelmiş ama ben telefondan güncelleştirmek istediğimde "En güncel sürümler yüklü!" diye uyarı alıyorum. Telefonun şu an ki sürümü 4.3... :) 4.4 güncellemesini alan var mı?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Note 2 için 4.4 gelmiş ama ben telefondan güncelleştirmek istediğimde "En güncel sürümler yüklü!" diye uyarı alıyorum. Telefonun şu an ki sürümü 4.3... :) 4.4 güncellemesini alan var mı?

4.4 geleli 2 ay oluyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Whatsup ta yazılan herşey ekranın üzerinde gözüküyor.nasıl kapanır